Kuurne - Uitslagen 21/04/2013

Zeven drafwedstrijden deze namiddag in Kuurne. Don Quichotte is de blikvanger van deze namiddag en neemt het op tegen sterkhouders als Camino EV en Dark Prince.

Kwalificaties

Nr. 1 Grace Ter Aalter (Marc Huygens): geslaagd in een kilometertijd van 1.24.9 (totaaltijd: 2.28.56)

Nr. 2 Amor du Morel (Pavel Tamsin): geslaagd in een kilometertijd van 1.25.3 (totaaltijd: 2.29.22)

Nr. 3 Vaya d'Eversel (Eddy Van Hout): geslaagd in een kilometertijd van 1.23.1 (totaaltijd: 2.25.37)

1) PR. FAST CHARLY N - 1.200 € - AT - 2300M- AUTO- BEL   - TRIPLET/QUARTO
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 1.800  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   6  3:04.14   DIVA TER BREMT 2300m  3:04.14 1:20,1 Jonas Van Helleputte (L)  Hugo Verbanck
2   4  3:04.18   FRODO VRIJTHOUT 2300m  3:04.18 1:20,1 Marnix De Groote   Kenneth Everaert
3   8  3:04.36   ETOS VC 2300m  3:04.36 1:20,2 Dries Devolder   Mme Carina Vincke
4   10  3:05.75   ERNST DE TIENNE 2300m  3:05.75 1:20,8 Leander De Neve (L)  Stal Hans Van Troys VOF
5   5  3:07.88   EGO BOY 2300m  3:07.88 1:21,7 Stefaan Stevens   Wim De Schepper
6   3  3:12.19   EVITA D'EREBUS 2300m  3:12.19 1:23,6 Hein Van Den Hende   Mme Annelies Meisen
7                    
                     
    Uitgesloten              
    1     DIVA LOBELL VG       Gerard Vergaerde   Lucas Van Der Meersch
    2     FLODDER       Raf Depuydt   Paul D'Haese
    7     FEMASSE       Luc A Lannoo   Freddy Hoste
    9     FRIA DU CALVAIRE       Christian Sybers   Frederic Salme
    11     EVERTON PINE ***       Seb. Van Hauwermeiren   Lucien Versporten

2) PR. KING EUROPA -A- - 1.200 € - AT - 2300M- AUTO- INTER.(VBP/PCB)  - TRIPLET/QUARTO
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 12.500  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   3  2:58.12   CRACK DU LOMBART 2300m  2:58.12 1:17,4 Joeri De Laender (L)  Mlle Debby De Laender
2   9  2:58.37   EXPENSIVE MELODY 2300m  2:58.37 1:17,6 Marc Huygens   Pascal Van Der Rasieren
3   2  2:58.38   BO WALKER N 2300m  2:58.38 1:17,6 Gunther Loix   Mlle Ann Basteyns
4   4  2:58.91   BARRACUDA 2300m  2:58.91 1:17,8 J.Jr Van Den Putte   Hugo Buyl
5   1  3:01.36   BRESCIA BOKO 2300m  3:01.36 1:18,9 Geoffrey Lermusiaux   Mlle Sanne Windmolders
6   5  3:02.63   TAPKING POCKET 2300m  3:02.63 1:19,4 Gerard Vergaerde   Stal Trojaan NV
7                    
                     
    Uitgesloten              
    6     CHARGE VIVANT       Mlle Elien Vervloet (L)  Kurt Vervloet
    7     DARCY WILLIAMS       Dries Devolder   Antoine Vanrenterghem
    8     BALOU SOFIA       Ludo Laenen   Mlle Marina Belien

MINITROTTERS FINN TACK  - DSM TROTTING CHALLENGE
    - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   8  2:13.02   APOLLO DES GOLETTES 1190m  2:13.02 1:51,8 Océane Weibel 0
2   7  2:33.20   ROXANNE DES GOLETTES 1190m  2:33.20 2:08,7 Hugo Abras 0
3   5  2:34.00   ALLGUNNENS XNIT 1190m  2:34.00 2:09,4 Massimo Arickx 0
4   6  2:43.38   MARTELLE 1190m  2:43.38 2:17,3 Julie Van Den Putte 0
5   2  2:53.55   ESPRIT 1190m  2:53.55 2:25,8 Romy Verboomen 0
6   3     PRINSES 1190m     Femke Nieuwlandt 0
7                    
                     
    Uitgesloten              
    1     SPEEDY       Stef De Clercq 0
    4     MAJESTY       Britt Verboomen 0

3) PR. JUHA VAN TROJE - 1.440 € - AT - 1800M- AUTO- INTER.  - TRIPLET/QUARTO
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 19.000  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   5  2:19.00   DEMIS-ROUSSOS 1800m  2:19.00 1:17,2 Gregory Celis    Matic V.O.F.
2   8  2:19.70   BLIJ SCHEEPKEN 1800m  2:19.70 1:17,6 Gerard Vergaerde   Marc Thienpont
3   6  2:19.96   BRENT BOKO 1800m  2:19.96 1:17,8 Geoffrey Lermusiaux   Stal Bolets
4   4  2:20.53   AMELIE DU LOMBART 1800m  2:20.53 1:18,1 Lieven Cannaert   Eddy Allaert
5   10  2:20.96   VALOIS II 1800m  2:20.96 1:18,3 Dries Devolder   Mlle Nancy De Bolle
6   7  2:21.14   OVERTHEGATE 1800m  2:21.14 1:18,4 Gunther Loix   Kurt Vervloet
7   1  2:21.54   DARKON 1800m  2:21.54 1:18,6 Johan Kindt   Michel Tamsyn
                     
    Uitgesloten              
    2     NEW CHALLENGE       Guido Laureys   Andre De Meulenaere
    3     DEAN MARTIN       Stefaan Stevens   Geert Aelvoet
    9     FANNY VRIJTHOUT       Joseph Verbeeck   Sebastien Mathy

 

4) PR. NAMOUNA / BINGOAL - PMU - 1.200 € - AT - 2800M- AUTO- INTER.(VBP/PCB)  - T/Q/TOP5
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 4.075  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   3  3:45.59   CRACK SUMMERLAND 2800m  3:45.59 1:20,6 J.Jr Van Den Putte   Walter Rammant
2   10  3:45.88   COQUIN DES VIAUX 2800m  3:45.88 1:20,7 Joeri De Laender (L)  Dirk Meulebrouck
3   6  3:46.01   TAZA 2800m  3:46.01 1:20,7 Gert Sucaet (L)  Marc Bruyneel
4   9  3:46.37   DREAM FOR EVER 2800m  3:46.37 1:20,8 Jean-Marc Bertrand   Mme Christy Bertrand
5   4  3:46.38   FANNYDOLL WILLIAMS 2800m  3:46.38 1:20,9 Christ Lannoo   Christ Lannoo
6   7  3:47.20   DUC ST ANNA 2800m  3:47.20 1:21,1 Ludo Laenen   Renaat Cuylaerts
7   2  3:47.48   TRESOR DE JOUDES 2800m  3:47.48 1:21,2 Lieven Cannaert   Jean-Pierre Cannaert
                     
    Uitgesloten              
    1     VIDALGO BLUE       Tom Verdonck   Stephaan Hemelaere
    8     ELLIOT DE LIZMAR       Gregory Celis    Matic V.O.F.
    11     VERTICAL ***       Carlos De Soete   Bart De Jonghe
    12     VISA CHARMANT ***       Kristof Depuydt   Stephaan Hemelaere
    14     VAILANT DE LUNE ***       Gerard Vergaerde   Stefaan Deglas

5) PR. CARLOS SAMEYN-DEVOLDERE - 1.800 € - AT - 2300M- AUTO- INTER.  - TRIPLET/QUARTO
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 70.000  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   7  3:00.08   CAMINO EV 2300m  3:00.08 1:18,3 Rik Depuydt   Sebastien Mathy
2   3  3:00.22   DARK PRINCE 2300m  3:00.22 1:18,4 Luc A Lannoo   Freddy Hoste
3   4  3:00.33   DON QUICHOTE 2300m  3:00.33 1:18,4 Lieven Cannaert   Geert Allaert
4   5  3:00.56   ALCAPONE VEGE 2300m  3:00.56 1:18,5 Seb. Van Hauwermeiren    POHC Racing
5   1  3:00.95   ATOUT BAMBOIS 2300m  3:00.95 1:18,7 Dirk Rotty   Freddy Demuynck
6   10  3:01.58   VAGABOND II 2300m  3:01.58 1:18,9 Gerard Vergaerde   Herman De Clercq
7   6  3:01.79   VAUDEVILLE 2300m  3:01.79 1:19,0 Kristof Depuydt   Jules Deloof
                     
    Uitgesloten              
    2     ZAMBROTTANEWPORT       Gert Sucaet (L)  Marc Bruyneel
    9     HEROS       Joseph Verbeeck   Mme Marianne Schutze
    Niet-vertrekker              
    11     QUIGIN       Marc Huygens   Guy Vermeulen

6) PR. KING EUROPA -B- - 1.200 € - AT - 2300M- AUTO- INTER.(VBP/PCB)  - TRIPLET/QUARTO
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 12.500  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   3  3:00.97   DIAMOND INVIT 2300m  3:00.97 1:18,7 Gregory Celis    Matic V.O.F.
2   10  3:01.34   ELEGANCE VRIJTHOUT 2300m  3:01.34 1:18,8 Marnix De Groote   Walter Van Der Stuyft
3   8  3:01.87   DICTION DES ILES 2300m  3:01.87 1:19,1 Thomas Daneau   Thomas Daneau
4   6  3:02.34   BOB 2300m  3:02.34 1:19,3 Koen Devos   Luc Meheus
5   1  3:03.19   NAVIGLIO OK 2300m  3:03.19 1:19,6 Guido Laureys   Johan Devos
6   2  3:03.21   CORALE KOETSHOEVE 2300m  3:03.21 1:19,7 Johan Kindt   Michel Tamsyn
7   7  3:03.31   BAXKIT 2300m  3:03.31 1:19,7 Marc Huygens   Mme Paula Busselen
                     
    Uitgesloten              
    9     ARAFAT EXPRESS       Geoffrey Lermusiaux   Johan Vanderidt

7) PR. LOTJE WIJNENDALE - 1.320 € - AT - 1800M- AUTO- INTER.(VBP/PCB)  - TRIPLET/QUARTO
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 5.750  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   3  2:19.69   ET VOILA TD-O 1800m  2:19.69 1:17,6 Joseph Verbeeck   Lieven Cannaert
2   12  2:20.08   DORUS MD 1800m  2:20.08 1:17,8 Gunther Loix   Marcel Dieltjens
3   11  2:20.08   ELEVEN CARATS E 1800m  2:20.08 1:17,8 Kevin Vandemoortele (LJ)  Erwin Vandemoortele
4   2  2:20.93   DIEGO ICE 1800m  2:20.93 1:18,3 Jean-Marc Bertrand   Mme Christy Bertrand
5   5  2:21.11   ELITE EV 1800m  2:21.11 1:18,4 Gonzalo Ruiz Rodriguez (L)  Willy Van Den Putte
6   9  2:21.22   OCCHIBLU HORSE 1800m  2:21.22 1:18,5 J.Jr Van Den Putte    Winner NV
7   4  2:21.37   CYPRESS PRINSEVELD 1800m  2:21.37 1:18,5 Lucas Van Der Meersch (LJ)  Luc Van Der Meersch
                     
    Uitgesloten              
    8     CHER       Wim Bogaert   Stal Bogaert
    10     EXCITING SPEED "E"       Luc A Lannoo   Mlle Nancy De Bolle

 

Programma van alle Franse drafrennen: 

GISTEREN (klik hier)

VANDAAG (klik hier)

MORGEN (klik hier)

 

www.bturf.be

Like BTurf op Facebook