Kuurne - Uitslagen 02/04/2017 (verwennersdag)

Kwalificaties

Nr. 1 Ella d'Elche (Marnix De Groote): geslaagd in een kilometertijd van 1.23.2 (totaaltijd: 2.25.61)

Nr. 2 Kronos Gift (Frank Standaert): geslaagd in een kilometertijd van 1.23.3 (totaaltijd: 2.25.73)

 

1) PR. PRINCES PACQUES - 1.200 € - AT - 2300M- AUTO- BEL  
  3 - 4 a/j n'ayant pas/die geen 600  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   3  3:03.05   DUSTY DU HAM 2300m  3:03.05 1:19,6 Johan Kindt   Joseph Feytray
2   6  3:03.27   JOHN CASINDRA 2300m  3:03.27 1:19,7 Dries Devolder   Antoine Vanrenterghem
3   5  3:03.70   JESSY D'HOEVE 2300m  3:03.70 1:19,9 Diderik Van Lierde   Koen De Ketelaere
4   1  3:03.82   JACINTO 2300m  3:03.82 1:19,9 Geoffrey Lermusiaux   Bart Van Der Taelen
5   2  3:03.84   JET STREAM NN 2300m  3:03.84 1:19,9 Marc Huygens   Eddy Debboudt
6   4  3:03.95   JAXEL 2300m  3:03.95 1:20,0 Lieven Cannaert   Mme Gerardine Depuydt
7                    
8                    
                     
    Uitgesloten              
                     

2) PR. WIJNHANDEL DELICHAM - WAREGEM (V5) - 1.200 € - AT - 2300M- AUTO- INTER.  - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 25.000  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   4  2:59.20   GRIMALDI 2300m  2:59.20 1:17,9 J.Jr Van Den Putte   Frank Berckmoes
2   2  2:59.43   DORUS MD 2300m  2:59.43 1:18,0 Gunther Loix   Marcel Dieltjens
3   6  2:59.93   ET VOILA TD-O 2300m  2:59.93 1:18,2 Lieven Cannaert   Geert Luyckx
4   7  3:00.01   FINVEST VIVANT 2300m  3:00.01 1:18,3 Kristof Depuydt    Sea Coast Horses
5   3  3:00.45   FULL OPTION 2300m  3:00.45 1:18,5 Marnix De Groote   Roland Van Belleghem
6   5  3:00.51   SORRISO DEGLI DEI 2300m  3:00.51 1:18,5 Rik Depuydt   Stal Monjoi
7   1  3:05.83   ZEPHIR 2300m  3:05.83 1:20,8 Johan Kindt   Mlle Annicka Van Geel
8                    
                     
    Uitgesloten              
                     

3) PR. CHALLENGE BEKER DER LEERLINGEN - DSM TROTTING (V5) - 1.200 € - AT - 1800M- AUTO- INTER.(VBP/PCB)  - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 6.500  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   6  2:19.43   INVINCIBLE BOLETS 1800m  2:19.43 1:17,5 Mlle Lore Van Den Bergh (L)  Frank Van Den Bergh
2   7  2:19.72   EARLY BOSHOEVE 1800m  2:19.72 1:17,6 Mlle Celestine Corty (LJ)  Thomas Daneau
3   8  2:21.00   FLOWER DOPE 1800m  2:21.00 1:18,3 Massimo Arickx (L)  Franck Delombaerde
4   11  2:21.48   BELLA ORLANDA 1800m  2:21.48 1:18,6 Benjamin Zaccaria (L)  bvba Zitaluna
5   10  2:21.48   CESAR DU PARC 1800m  2:21.48 1:18,6 Marc Moes (L)  Gino De Laere
6   9  2:21.81   VELVET SAUTREUIL 1800m  2:21.81 1:18,8 Stefaan Uyttendaele (LJ)  Clement Vansant
7   4  2:23.27   EL CAPITAN REYSHOF 1800m  2:23.27 1:19,6 Piet Putzeys (LJ)  Paul Pirard
8                    
                     
    Uitgesloten              
    2     IRISCH MALT "E"       Mlle Lindsay Celis (L)  Mme Béatrice Demoulin
    Uitgesloten wegens het verlaten van de renbaan
    1     BISTOQUE DU MESNIL       Yves Lietart (LJ)  Jean Pierre Daumerie
    Niet-vertrekker
    3     FORTIS JB       Pascal Meere (LJ)  Julien Botterman
    5     BAMBINO WOOD       Tom De Rijker (LJ)  Koen De Rijker

4) PR. BINGOAL-PMU / VIMOUTIERS  -TF (V5) - 3.000 € - AT - 2800M- AUTO  - TIERCE
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 12.500  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   3  3:37.61   CROQUE TOUT 2800m  3:37.61 1:17,7 Marc Huygens   Luc De Busscher
2   11  3:37.78   BERING DU GOUTIER 2800m  3:37.78 1:17,8 Joeri De Laender   Joeri De Laender
3   16  3:38.27   BELLINO VERDERIE 2800m  3:38.27 1:18,0 Jo Corbanie   Marc Bruyneel
4   9  3:39.31   VIF DU RADON 2800m  3:39.31 1:18,3 Bart Beullens   Jan Torbeyns
5   15  3:39.59   BUCELIO VERDERIE 2800m  3:39.59 1:18,4 Lieven Cannaert    Ecurie Best
6   2  3:40.56   COMME IL FAUT 2800m  3:40.56 1:18,8 Rudy Smets   Rudy Smets
7   13  3:41.13   CYRIUS ROSE 2800m  3:41.13 1:19,0 Hein Van Den Hende   Philippe Fontaine
8   10  3:41.38   BANDIT DU PESCHARD 2800m  3:41.38 1:19,1 Jens Goethals (L)  Kurt Goethals
                     
    Uitgesloten              
    1     COLOMBO MABON       J.Jr Van Den Putte   Mme Wendy Jansen
    5     BEL ESPOIR       Kristof Depuydt   Danny Mahieu
    6     CERISE SUNSHINE       Adelin Mattheeuws   Adelin Mattheeuws
    7     CRISTAL DES HAYES       Rik Depuydt   Mme Carine De Soete
    8     DAIQUIRI WOOD       Nathan Jacob   Nathan Jacob

5) PR. NIPPER C (V5) - 1.320 € - AT - 2800M- AUTO- INTER.  - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 16.000  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   3  3:39.82   HECTOR DU LOGIS 2800m  3:39.82 1:18,5 Frank Van Den Bergh   Daniel Laureys
2   8  3:40.66   DEVIL BOKO 2800m  3:40.66 1:18,8 Mlle Celestine Corty (LJ)  Peter Corty
3   9  3:41.13   CARLA BURGERHYDE 2800m  3:41.13 1:19,0 Dirk Rotty   Dirk Rotty
4   1  3:41.29   HAMBY 2800m  3:41.29 1:19,0 Marc Huygens   Luc De Busscher
5   7  3:42.01   BEST GAME 2800m  3:42.01 1:19,3 Tom Verdonck   Franky Eliano
6   6  3:42.24   GIRONDINE 2800m  3:42.24 1:19,4 Jef Laureys   Jef Laureys
7   4  3:42.86   HONDA DE LAHAYE 2800m  3:42.86 1:19,6 Joeri De Laender   Stal GVK
8   2  3:42.91   ICARIA CLASSIC 2800m  3:42.91 1:19,6 Johan Kindt   Johan Kindt
                     
    Uitgesloten              
                     

6) PR. ULLA DARBY (V5) - 1.200 € - AT - 1800M- AUTO- INTER.(VBP/PCB)  - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 4.050  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   14  2:17.17   INES VAN TROJE 1800m  2:17.17 1:16,2 Piet Van Pollaert    Union Stable
2   4  2:18.37   FYBER D 1800m  2:18.37 1:16,9 Geert Verlinden   Geert Verlinden
3   5  2:18.47   AMOUR D'OKI 1800m  2:18.47 1:16,9 Marc Moes (L)  Pierre Lhoest
4   12  2:19.50   FLEUR OCCAGNES 1800m  2:19.50 1:17,5 Lieven Cannaert    Ecurie Best
5   9  2:19.73   IXELLE BOLETS 1800m  2:19.73 1:17,6 Mlle Anne Mieke Apers   Mlle Anne Mieke Apers
6   15  2:19.77   ATTILA DES AUBUIS 1800m  2:19.77 1:17,7 Marnix De Groote   Willy Lorie
7   11  2:19.82   FIDJI DU LOMBART 1800m  2:19.82 1:17,7 Jonas Van Helleputte (L)  Jean Deroissart
8   10  2:20.36   FORGELINE 1800m  2:20.36 1:18,0 Johan Kindt   Guy Blancquaert
8                    
    Uitgesloten              
    1     DOLLY KISS       Stefaan Uyttendaele (LJ)  Eddy Montigny
    3     EDE TOSCANA       Jo Corbanie   Roger Grijp
    6     BANCO DE VER       Kristof Depuydt   Ronny Bracke

 

Programma van alle Franse drafrennen: 

GISTEREN (klik hier)

VANDAAG (klik hier)

MORGEN (klik hier)

 

www.bturf.be

Like BTurf op Facebook