Kuurne - Uitslagen 16/04/2017

Kwalificaties

 

Nr. 1 Electra Du Louvain (Jean Paul Robineau): geslaagd in een kilometertijd van 1.23.5 (totaaltijd: 2.26.05)

Nr. 2 Klassic McQueen (Marc Huygens): geslaagd in een kilometertijd van 1.22.2 (totaaltijd: 2.23.08)

Nr. 3 Isaac De Tienne (Dries Devolder): niet geslaagd (uitgesloten galop)

1) PR. FAST CHARLY N -A- - 1.200 € - AT - 2300M- AUTO- BEL   - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 1.000  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   10  3:09.52   ISIS TER MAELE 2300m  3:09.52 1:22,4 Jo Corbanie   Mme Dorine Verheecke
2   9  3:09.53   JANTJE D'HOEVE 2300m  3:09.53 1:22,4 Luc A Lannoo   Paul Matthijs
3   8  3:09.90   JOTELLO VRIJTHOUT 2300m  3:09.90 1:22,6 Nico Dhaenens   Mme Ursula D'Hondt
4   6  3:10.14   JANNIE CORLEONE 2300m  3:10.14 1:22,7 Dries Devolder   David Standaert
5   7  3:10.81   HAROUN DU VAL 2300m  3:10.81 1:23,0 Carlos De Soete   Marc Gheysens
6   3  3:12.02   IZORA VV 2300m  3:12.02 1:23,5 Rik Depuydt   Mme Olga Vandenbulke
7   1  3:14.81   DANTON SEHLAN 2300m  3:14.81 1:24,7 Marnix De Groote   Jacques Boumon
8   2  3:17.84   IMPOSSIBLE 2300m  3:17.84 1:26,0 Johan Kindt   Guy Blancquaert
                     
    Uitgesloten              
    5     JAILEY D'ASTENE       Raf Depuydt   Franck Delombaerde
    Uitgesloten galop en onregelmatig
    4     CECILE TER BLEKTE       Gerard Vergaerde   Antoine Van Achter

2) PR. CRACK DU BOSCAIL - 1.200 € - AT - 2875M- BEL   - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 3.000 ...1.250+25  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   10  3:56.78   HABIBI 2900m  3:56.78 1:21,6 Dries Devolder   Albert Dehaene
2   1  3:56.89   DUSTY DU HAM 2875m  3:56.89 1:22,4 Johan Kindt   Joseph Feytray
3   5  3:56.90   ISCHI ZWARTLAND 2900m  3:56.90 1:21,7 Carlos De Soete   Mario Casier
4   4  3:57.01   IDEAL SLIPPER 2900m  3:57.01 1:21,7 Raf Depuydt   Jean Dedeurwaerder
5   11  3:57.23   JACK SLIPPER 2900m  3:57.23 1:21,8 Marc Huygens   Dirk Meulebrouck
6   2  3:57.40   ILARIO VIVANT 2875m  3:57.40 1:22,6 Nick Vervloet (L)  Kurt Vervloet
7   6  3:57.67   JUST FRENE RISING 2900m  3:57.67 1:22,0 Gerard Vergaerde   Patrick D'Hoore
8   9  3:57.70   IZAURA EV 2900m  3:57.70 1:22,0 Janick Doom   Janick Doom
                     
    Uitgesloten              
                     

3) PR. FOKKERIJ TROFEE(KON.W-VL.MIJ)  (2400 € SPONSORING NF !) -V5- - 4.800 € - AT - 2325M- BEL   - TRIPLET
  3 j/a ...2.000+25  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   7  3:11.46   ENIGME DES ILES 2350m  3:11.46 1:21,5 Mme Inge Bizoux   Joel Huge
2   4  3:11.84   KRACK DU CLOCHER 2325m  3:11.84 1:22,5 Michel Bizoux   André Vandekerckhove
3   3  3:12.16   KOSAR "E" 2325m  3:12.16 1:22,6 Guido Laureys   Luc Moors
4   6  3:14.71   KALITA VRIJTHOUT 2350m  3:14.71 1:22,9 Rik Depuydt   Roger De Wolf
5   1  3:20.87   KING OF THE TRACK 2325m  3:20.87 1:26,4 Johan Kindt   Johan Kindt
6                    
7                    
8                    
                     
    Uitgesloten              
    2     KNIGHT D'HOETSEL       Nico Dhaenens   Luc Claeys
    5     KOLDING SIDNEY       Marc Huygens    Agro NV
    8     KARTOON       Gerard Vergaerde   Yannick Desmet

4) PR. BINGOAL-PMU / NAMOUNA -TF (V5) - 3.000 € - AT - 2800M- AUTO  - TIERCE
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 17.000  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   8  3:40.79   BERING DU GOUTIER 2800m  3:40.79 1:18,9 Joeri De Laender   Joeri De Laender
2   9  3:41.39   BEAUTIFUL KING 2800m  3:41.39 1:19,1 Geoffrey Lermusiaux   Elpidio Izzo
3   4  3:42.21   VIF DU RADON 2800m  3:42.21 1:19,4 Bart Beullens   Jan Torbeyns
4   3  3:43.50   ALI THE BEST 2800m  3:43.50 1:19,8 Kristof Depuydt   Danny Mahieu
5   10  3:43.66   BEST GAME 2800m  3:43.66 1:19,9 Tom Verdonck   Franky Eliano
6   12  3:44.03   CALA GRAND LARGE 2800m  3:44.03 1:20,0 Mme Inge Bizoux   Mme Viviane Vanclef
7   7  3:44.36   CESAR DE FONTAINE 2800m  3:44.36 1:20,1 Johan Kindt   Joseph Feytray
8   1  3:46.25   CADOR DRY 2800m  3:46.25 1:20,8 Nico Dhaenens   Mme Ursula D'Hondt
                     
    Uitgesloten              
    11     BELLINO DEELLE       Hein Van Den Hende   Hein Van Den Hende
    13     BOTTEY PREMIER       Carlos De Soete   Hein Van Den Hende
    14     BOYFRIEND       Gerard Vergaerde   Mme G. Masschaele
    15     VAUBAN DE MIRA       Marnix De Groote   Yves Langenaeken
                     
    Uitgesloten na onderzoek wegens onregelmatige gangen in de strafzone (3de)
    2     VAGUE A L'AME       Guido Laureys    Non Stop Stables
    Uitgesloten na onderzoek wegens verlaten van de renbaan in de laatste bocht (5de)
    6     A CASA DE BIE       Jo Corbanie   Mlle An-Sofie Bruyneel
    Uitgesloten onregelmatig
    16     CAPRIO GONIVIERE ***       Michel Bizoux   David Beaufils

5) PR. FAST CHARLY N -B- (V5) - 1.200 € - AT - 2300M- AUTO- BEL   - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 1.000  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   10  3:04.99   JUST ME DE YH *** 2300m  3:04.99 1:20,4 Gerard Vergaerde   Mme Y. Van Den Eynde
2   6  3:05.20   DIVA DIVINE 2300m  3:05.20 1:20,5 Luc A Lannoo   Michel Hagon
3   7  3:06.45   JOHN CASINDRA 2300m  3:06.45 1:21,1 Dries Devolder   Antoine Vanrenterghem
4   8  3:06.91   HANNA DU MOREL 2300m  3:06.91 1:21,3 Koen Devos   Koen Devos
5   9  3:07.77   HENDRIK GL 2300m  3:07.77 1:21,6 Raf Depuydt   Hendrik Glorieux
6   4  3:08.10   HOPE LIKEASTAR 2300m  3:08.10 1:21,8 Jo Corbanie   Mlle Kelly Demaeght
7   3  3:09.65   INDIANE SUNSET 2300m  3:09.65 1:22,5 Marnix De Groote   Jean Van Gampelaere
8   2  3:10.10   HAPPY D'ESC 2300m  3:10.10 1:22,7 Joost Deconinck   Joost Deconinck
                     
    Uitgesloten              
    1     JACKY       Joeri De Laender   Dirk De Laender
    5     BISOU D'HASARD       Rik Depuydt   Christiaan De Wachter

6) PR. KING EUROPA (V5) - 1.320 € - AT - 1800M- AUTO- INTER.(VBP/PCB)  - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 12.000  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   7  2:21.05   DAVID GREENWOOD 1800m  2:21.05 1:18,4 Jo Corbanie   Gert-Jan Decock
2   6  2:21.40   GUTSY MARGIN 1800m  2:21.40 1:18,6 Gerard Vergaerde   Dirk Govaert
3   3  2:21.57   HULK BROLIN 1800m  2:21.57 1:18,6 Rik Depuydt   Stal Monjoi
4   5  2:21.76   FOU DE JOIE 1800m  2:21.76 1:18,8 Dries Devolder   Mme Chantal Ghekiere
5   4  2:21.77   HERR MAESTRO ICE 1800m  2:21.77 1:18,8 Jean-Marc Bertrand   Jean-Marc Bertrand
6   2  2:21.89   FORGELINE 1800m  2:21.89 1:18,8 Johan Kindt   Guy Blancquaert
7   1  2:22.30   CHOUPETTE SO 1800m  2:22.30 1:19,1 Rudy Lhomme   Rudy Lhomme
8                    
8                    
    Uitgesloten              
    8     AKHALA KAMY       Thomas Stroo   Thomas Stroo

6) PR. KING EUROPA (V5) - 1.320 € - AT - 1800M- AUTO- INTER.(VBP/PCB)  - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 12.000  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   7  2:21.05   DAVID GREENWOOD 1800m  2:21.05 1:18,4 Jo Corbanie   Gert-Jan Decock
2   6  2:21.40   GUTSY MARGIN 1800m  2:21.40 1:18,6 Gerard Vergaerde   Dirk Govaert
3   3  2:21.57   HULK BROLIN 1800m  2:21.57 1:18,6 Rik Depuydt   Stal Monjoi
4   5  2:21.76   FOU DE JOIE 1800m  2:21.76 1:18,8 Dries Devolder   Mme Chantal Ghekiere
5   4  2:21.77   HERR MAESTRO ICE 1800m  2:21.77 1:18,8 Jean-Marc Bertrand   Jean-Marc Bertrand
6   2  2:21.89   FORGELINE 1800m  2:21.89 1:18,8 Johan Kindt   Guy Blancquaert
7   1  2:22.30   CHOUPETTE SO 1800m  2:22.30 1:19,1 Rudy Lhomme   Rudy Lhomme
8                    
8                    
    Uitgesloten              
    8     AKHALA KAMY       Thomas Stroo   Thomas Stroo

 

7) PR. MEMORIAL CARLOS SAMEYN-DEVOLDERE (V5) - 1.560 € - AT - 2300M- AUTO- INTER.  - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 35.000  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   5  2:59.59   GOODBYE DU MOT 2300m  2:59.59 1:18,1 Marc Huygens   Denis Voets
2   3  3:01.35   IYUCCA VRIJTHOUT 2300m  3:01.35 1:18,8 Jo Corbanie   Marc Bruyneel
3   9  3:01.65   INLOVE VRIJTHOUT 2300m  3:01.65 1:19,0 Nico Dhaenens   Rudy Smets
4   2  3:01.66   SORRISO DEGLI DEI 2300m  3:01.66 1:19,0 Kristof Depuydt   Stal Monjoi
5   6  3:02.43   TAUPIN 2300m  3:02.43 1:19,3 Ingbert Dierickx   Frank Merckx
6   1  3:02.52   CARLA BURGERHYDE 2300m  3:02.52 1:19,4 Dirk Rotty   Dirk Rotty
7   4  3:02.69   CHARGE VIVANT 2300m  3:02.69 1:19,4 Nick Vervloet (L)  Kurt Vervloet
8   8  3:03.34   DARCY WILLIAMS 2300m  3:03.34 1:19,7 Dries Devolder   Antoine Vanrenterghem
                     
    Uitgesloten              
                     

 

Programma van alle Franse drafrennen: 

GISTEREN (klik hier)

VANDAAG (klik hier)

MORGEN (klik hier)

 

www.bturf.be

Like BTurf op Facebook