Kuurne - Uitslagen 23/04/2017

 

Kwalificaties

Nr. 1 Epsilon Wood (Nathan Jacob): geslaagd in een kilometertijd van 1.24.5 (totaaltijd: 2.27.84)

Nr. 2 Karthago Monteberg (Raf Depuydt): niet geslaagd (uitgesloten galop)

Nr. 3 King Schaepbeke (Lieven De Wannemaeker): geslaagd in een kilometertijd van 1.24.1 (totaaltijd: 2.27.07)

Nr. 4 Kitou Des Rabots (Marc Huygens): geslaagd in een kilometertijd van 1.23.8 (totaaltijd: 2.26.75)

Nr. 5 Jacarta Noa (Francis Neirinck): geslaagd in een kilometertijd van 1.24.0 (totaaltijd: 2.26.99)

1) PR. BENEFIET "DE BRANDING" - 1.200 € - AT - 2300M- AUTO- BEL   - TRIPLET
  3 j/a n'ayant pas/die geen 800  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   6  3:09.75   KYTRA DE YH *** 2300m  3:09.75 1:22,5 Gerard Vergaerde   Mme Y. Van Den Eynde
2   7  3:11.16   EPINARD *** 2300m  3:11.16 1:23,1 Wilfried Van Coillie   Wilfried Van Coillie
3   2  3:11.49   ECLAT DES ILES 2300m  3:11.49 1:23,3 F.X. Myle   Joel Huge
4   3  3:11.57   KING OF THE TRACK 2300m  3:11.57 1:23,3 Johan Kindt   Johan Kindt
5   5  3:11.94   KIRA TER MAELE 2300m  3:11.94 1:23,5 Eddy Debboudt   Luc De Busscher
6   1  3:19.48   KAJA RL 2300m  3:19.48 1:26,7 Alain Dengis   Mlle Audrey Dengis
7                    
8                    
                     
    Uitgesloten              
                     
    Uitgesloten na onderzoek wegens onregelmatige gangen in de strafzone (2de)
    4     KHATIRA MELODY       Marc Huygens   Pascal Van Der Rasieren

2) PR. BOUWFIRMA DANNEELS (A) - 1.080 € - AT - 2300M- AUTO- INTER.(VBP/PCB)  - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 4.100  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   9  3:00.70   HASTA LA VISTA 2300m  3:00.70 1:18,6 Marc Huygens   Mme Krista Vander Smissen
2   7  3:00.88   BANCO DE VER 2300m  3:00.88 1:18,6 Kristof Depuydt   Ronny Bracke
3   5  3:01.37   ALMA LA VARENNE 2300m  3:01.37 1:18,9 Guy Vandeneycken   Daniel Decruyenaere
4   10  3:01.65   CALIN DES MAZURES 2300m  3:01.65 1:19,0 F.X. Myle   Yves Langenaeken
5   6  3:01.87   IRIS CANTHIS 2300m  3:01.87 1:19,1 Jo Corbanie   Roger Vanoverbeke
6   12  3:01.89   DIVA DU VAL *** 2300m  3:01.89 1:19,1 J.Jr Van Den Putte   Kenneth De Poorter
7   2  3:02.16   DOLLY DES LUCAS 2300m  3:02.16 1:19,2 Marc Moes (L)  Pierre Lhoest
8   8  3:02.46   HAPPY END 2300m  3:02.46 1:19,3 Gerard Vergaerde   Stal Bogaert
                     
    Uitgesloten              
    3     DIEGO MARADON       Lieven Cannaert    Ecurie Best
    11     ELITE BUITENZORG       Nico Verboomen   Nico Verboomen

3) PR. QUICK - 1.440 € - AT - 2300M- AUTO- INTER.  - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 17.500  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   3  3:02.55   DEVIL BOKO 2300m  3:02.55 1:19,4 Mlle Celestine Corty (LJ)  Peter Corty
2   6  3:02.60   CARLA BURGERHYDE 2300m  3:02.60 1:19,4 Dirk Rotty   Dirk Rotty
3   4  3:03.02   DARKON 2300m  3:03.02 1:19,6 Johan Kindt   Michel Tamsyn
4   1  3:03.12   HAVANA D'HOEVE 2300m  3:03.12 1:19,6 Jonas Van Helleputte (L)  Harry Van Helleputte
5   7  3:03.33   ACEANO NOX 2300m  3:03.33 1:19,7 Mlle Celine Onghena   Alexandre Pischedda
6   2  3:03.86   NELLI NATIONAL 2300m  3:03.86 1:19,9 Nico Verboomen   Nico Verboomen
7   9  3:04.20   DANCING NOBLE 2300m  3:04.20 1:20,1 Freddy Demuynck   Freddy Demuynck
8                    
                     
    Uitgesloten              
    8     CHABLY BARCA       Gery Schoovaerts   Gery Schoovaerts
    Uitgesloten na onderzoek wegens veroorzaken fout mededinger (1ste)
    5     VISAR DU CHENE       Hein Van Den Hende   André Van Den Broecke

4) PR. IB OFFICE / BINGOAL-PMU (V5) - 1.200 € - AT - 2325M- BEL   - TIERCE
  4 + j/a n'ayant pas/die geen 1.800 ...500+25  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   13  3:06.84   ISCHI ZWARTLAND 2350m  3:06.84 1:19,5 Carlos De Soete   Mario Casier
2   4  3:07.00   HAPPY GIRL PHOTO 2325m  3:07.00 1:20,4 Gery Schoovaerts   Gery Schoovaerts
3   2  3:08.05   COMTESSE SLIPPER 2325m  3:08.05 1:20,9 Lieven Cannaert   Felix Cleeren
4   5  3:09.23   DUC DE BRULI 2350m  3:09.23 1:20,5 Kristof Depuydt   Bruno Limage
5   8  3:12.41   GALAXY 2350m  3:12.41 1:21,9 Tom Verdonck   Franky Eliano
6   6  3:12.61   HUMANIE AS 2350m  3:12.61 1:22,0 Mlle Hanna Huygens   Glenn Vets
7                    
8                    
                     
    Uitgesloten              
    7     HANNA DU MOREL       Koen Devos   Koen Devos
    11     CHILLING RAINBOW       Mlle Deborah Callebaut (L)  Mlle Deborah Callebaut
    Uitgesloten na onderzoek wegens onregelmatig draven in de strafzone (2de)
    3     ICAR DE LOOK       Luc A Lannoo   Freddy Hoste
    Uitgesloten na onderzoek wegens het verlaten de renbaan (5de)
    1     JOLI COEUR       Mlle Celine Onghena   Alain Gossiaux
    Uitgesloten na onderzoek wegens het verlaten van de renbaan (7de)
    9     CAROLO DU PARNASSE       Christoff Thijs   Jean Yves Marechal
    Uitgesloten wegens meer dan 15 seconden na de winnaar
    10     IT'S MY LOVE       Thomas Stroo   Johan Volckaert
    Niet-vertrekker
    12     INNEMIE       Joeri De Laender   Juan Cooreman

5) PR. PROVINCIE WEST-VLAANDEREN (DEPUTE CARL VEREECKE) -V5- - 1.800 € - AT - 2300M- AUTO- INTER.  - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 90.000  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   5  2:55.22   VYTRO D'ERPION 2300m  2:55.22 1:16,2 Marc Huygens   Jean Ernotte
2   4  2:55.25   SUNSHINE KRONOS 2300m  2:55.25 1:16,2 Francis Neirinck   Ecurie Z
3   6  2:55.77   VAILLANT MARCEAUX 2300m  2:55.77 1:16,4 Kristof Depuydt   Rik Everaert
4   1  2:57.12   VENDOME 2300m  2:57.12 1:17,0 Julien Degardin   Mme Aline Degardin
5   8  2:59.12   ULYSSE GILAUDIERE 2300m  2:59.12 1:17,9 Johan Kindt   Mlle Annicka Van Geel
6   2  3:00.57   VOLF DES PERNELLES 2300m  3:00.57 1:18,5 Mlle Celine Onghena   J.C. Truyen
7                    
8                    
                     
    Uitgesloten              
    3     DON QUICHOTE       Lieven Cannaert   Geert Allaert
    Uitgesloten na onderzoek wegens meer dan 5 galopsprongen in de laatste 500 meter (1ste)
    7     TITAN VEPIMI       Hein Van Den Hende   Guido Verkindere

6) PR. EURO SHOP (V5) - 1.320 € - AT - 2300M- AUTO- INTER.(VBP/PCB)  - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 9.000  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   3  2:57.40   FIGHT FOR POLLY 2300m  2:57.40 1:17,1 Mlle Hanna Huygens   Sebastiaan Mathijs
2   1  2:57.57   TRUDILUTT 2300m  2:57.57 1:17,2 Jo Corbanie   Mme Erika Vandeweghe
3   6  2:58.24   IDEAL PONT VAUTIER 2300m  2:58.24 1:17,5 Gerard Vergaerde   Stefaan Deglas
4   9  2:58.95   HELENE DES MOERES 2300m  2:58.95 1:17,8 J.P. Lavaert   J.P. Lavaert
5   7  3:00.90   ICARIA CLASSIC 2300m  3:00.90 1:18,7 Johan Kindt   Johan Kindt
6   8  3:01.46   ITSKA AS 2300m  3:01.46 1:18,9 Marnix De Groote   Daniel Henderickx
7   2  3:01.73   GSTAR LA HUMELLE 2300m  3:01.73 1:19,0 Daniel Decruyenaere   Daniel Decruyenaere
8   10  3:01.88   EGO BOY 2300m  3:01.88 1:19,1 Seb. Van Hauwermeiren   Wim De Schepper
8                    
    Uitgesloten              
    4     BRIKVILLE       Mlle Kelly Myle (L)  Yves Langenaeken
    5     CROQUE TOUT       Marc Huygens   Luc De Busscher

7) PR. MINITROTTERS -WEGMARKERINGEN DE GROOTE -DEINZE - 0 € - AT - 1100M- INTER. 
  3 + j/a  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   3  2:09.69   MAJESTY (1.32) 1100m  2:09.69 1:57,9 Mlle Romy Verboomen   Nico Verboomen
2   4  2:13.60   SABY'S ALLAN CROSS ( 1100m  2:13.60 2:01,5 Mlle Nieke Hillen   Mme Anke Hillen
3   1  2:16.90   CASSIOPEIA DAR (1.28 1100m  2:16.90 2:04,5 Nathan Rammant   Walter Rammant
4   6  2:20.01   FLEURIE DES GOLETTE 1400m  2:20.01 1:40,0 Killian Lugentz   Jean Yves Marechal
5   2     EDUARD (1.25) 1100m     Gilles Willems   Nic Willems
6   5     TURBO (1.18) 1100m     Gilles D'haenens   Mlle Lynsey Last
7                    
8                    
                     
    Uitgesloten              
                     

8) PR. BOUWFIRMA DANNEELS (B) -V5- - 1.080 € - AT - 2300M- AUTO- INTER.(VBP/PCB)  - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 4.100  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   2  2:59.06   BLACK JACK 2300m  2:59.06 1:17,9 Gerard Vergaerde   Thierry Lepoutre
2   6  2:59.10   AMOUR D'OKI 2300m  2:59.10 1:17,9 Marc Moes (L)  Pierre Lhoest
3   5  3:00.45   INDEPENDET EV 2300m  3:00.45 1:18,5 Geert L'homme (LJ)  Geert L'homme
4   11  3:00.76   ALADIN BLEU 2300m  3:00.76 1:18,6 Alain Dengis   Mlle Audrey Dengis
5   9  3:01.28   JOLIE WILLIAMS 2300m  3:01.28 1:18,8 Luc A Lannoo   Paul Matthijs
6   4  3:01.49   EDE TOSCANA 2300m  3:01.49 1:18,9 Jo Corbanie   Roger Grijp
7   8  3:02.47   COUSINE DU TREZON 2300m  3:02.47 1:19,3 F.X. Myle   Yves Langenaeken
8   10  3:02.58   GALAPAGOS H 2300m  3:02.58 1:19,4 Thomas Stroo   Johan Volckaert
                     
    Uitgesloten              
    3     COLLINE FRENI       Wilfried Van Coillie   Jozef Goderis
    7     CAMPORICIEN       Mlle Celine Onghena   Alexandre Pischedda

9) PR. MEMORIAL KURT MARTENS (VG/PL) -V5- - 1.200 € - MONTE/BEREDEN - 2325M- INTER.  - TRIPLET
   
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   4  2:59.97   ALI THE BEST 2325m  2:59.97 1:17,4 Mlle Yentl Heirbrandt (L)  Danny Mahieu
2   8  3:01.51   BOSS D'AVRAN 2350m  3:01.51 1:17,2 Mlle Audrey Dengis (LJ)  Louis Mossay
3   2  3:03.29   CONCERTO CEHERE 2325m  3:03.29 1:18,8 Johan Kindt   Mlle Sandra Van Impe
4   11  3:03.45   VERNI CHOUAN 2350m  3:03.45 1:18,1 Mlle Shaynie Deconinck (L)  Steven Declercq
5   5  3:03.72   FLYING DUTCHMAN SL 2325m  3:03.72 1:19,0 Maxim Mercie (L)  Franky Eliano
6   9  3:05.95   BOTTEY PREMIER 2350m  3:05.95 1:19,1 Mlle Lindsay Celis (L)  Hein Van Den Hende
7                    
8                    
                     
    Uitgesloten              
    1     CEDRE DES LIARDS       Yves Lietart (LJ)  Jean Pierre Daumerie
    3     UTOPIE DU MOUTY       Mlle Anne Mieke Apers   Gert-Jan Decock
    7     BOLERO SOLO       Mlle Celine Onghena   Etienne Onghena
    Niet-vertrekker
    6     CORTINE DE HOUELLE       Mlle Hanna Huygens   Peter Corty
    10     INOX EV       Mlle Kelly Myle (L)  Mme Joseph Juprelle

 

Programma van alle Franse drafrennen: 

GISTEREN (klik hier)

VANDAAG (klik hier)

MORGEN (klik hier)

 

www.bturf.be

Like BTurf op Facebook