Kuurne - Uitslagen 30/04/2017

Kwalificaties

Nr. 1 Kira (Johan Kindt): niet geslaagd (totaaltijd: 2.41.46)

Nr. 2 Kiss Me Quick DR (Rony De Feyter): niet geslaagd (totaaltijd: 2.38.81)

Nr. 3 Kiz Vivant (Pascal Meere): geslaagd in een kilometertijd van 1.25.4 (totaaltijd: 2.29.48)

Nr. 4 Jolie Axkit (Raf Depuydt): geslaagd in een kilometertijd van 1.23.9 (totaaltijd: 2.26.75)

1) PR. FILLY OF DARBY - 1.320 € - AT - 1800M- AUTO- BEL   - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 1.150  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   8  2:22.22   JAMAICA SUPER DC 1800m  2:22.22 1:19,0 Koen Devos   Johnny De Strooper
2   9  2:23.27   BISOU D'HASARD 1800m  2:23.27 1:19,6 Rik Depuydt   Christiaan De Wachter
3   4  2:23.65   JOMBRE LINDEVELD 1800m  2:23.65 1:19,8 Mlle Deborah Callebaut (L)  Mlle Deborah Callebaut
4   15  2:23.67   GRENADE SAND 1800m  2:23.67 1:19,8 Mlle Hanna Huygens   Mme Josette Kielich
5   6  2:24.06   JAILEY D'ASTENE 1800m  2:24.06 1:20,0 Raf Depuydt   Franck Delombaerde
6   10  2:24.33   HOPE LIKEASTAR 1800m  2:24.33 1:20,2 Jo Corbanie   Mlle Kelly Demaeght
7   14  2:26.32   JASPERGE 1800m  2:26.32 1:21,3 Kristof Depuydt   Didier Defloo
8   11  2:27.50   INEKE P BRIGADOON 1800m  2:27.50 1:21,9 Wim Willems   Nic Willems
                     
    Uitgesloten              
    1     DEESSE TER PUTTEN       Gerard Vergaerde   Luc Van Der Meersch
    2     IMPOSSIBLE       Johan Kindt   Guy Blancquaert
    5     DOUCHKA D'YVES       Ludovic Dehut   Ludovic Dehut
    7     HANA DE LA CHAVEE       Marc Huygens   Mme Anita Mulleners
    12     HAROUN DU VAL       Carlos De Soete   Marc Gheysens
2) PR. GILLES D'IBERE (A) - 1.320 € - AT - 2300M- AUTO- INTER.(VBP/PCB)  - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 4.250  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   11  3:01.95   BAYADERE DU CORTA 2300m  3:01.95 1:19,1 Kristof Depuydt   Didier Defloo
2   8  3:02.21   IXELLE BOLETS 2300m  3:02.21 1:19,2 Mlle Anne Mieke Apers   Mlle Anne Mieke Apers
3   9  3:02.42   ICARE TER PUTTEN 2300m  3:02.42 1:19,3 Gerard Vergaerde   Luc Van Der Meersch
4   12  3:02.43   DIVA DU VAL *** 2300m  3:02.43 1:19,3 J.Jr Van Den Putte   Kenneth De Poorter
5   10  3:02.66   FLEUR OCCAGNES 2300m  3:02.66 1:19,4 Lieven Cannaert    Ecurie Best
6   3  3:03.60   IMPERATOR STAR 2300m  3:03.60 1:19,8 Koen Devos   Jan Maes
7   6  3:04.25   HAPPY END 2300m  3:04.25 1:20,1 Wim Bogaert   Stal Bogaert
8   4  3:04.81   IRIS CANTHIS 2300m  3:04.81 1:20,4 Jo Corbanie   Roger Vanoverbeke
                     
    Uitgesloten              
    5     CAMPORICIEN       Mlle Hanna Huygens   Alexandre Pischedda
    7     BISCOTTE D'IGOR       Marnix De Groote   Bruno De Maio

3) PR. SPRINT DER 3 & 4-JARIGEN - 2.400 € - AT - 1800M- AUTO- BEL  
  3 - 4 a/j  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   4  2:17.26   JOINTNESS SIDNEY 1800m  2:17.26 1:16,3 Mlle Hanna Huygens   Marcel Gailly
2   5  2:17.68   JANA TRAFO 1800m  2:17.68 1:16,5 Pedro Ferket    Euro-Trotting
3   3  2:17.92   JACKPOT VRIJTHOUT 1800m  2:17.92 1:16,6 Rik Depuydt   BVBA Campus RPF
4   7  2:18.73   DARIUS DE FACQUE 1800m  2:18.73 1:17,1 David Leroi   David Leroi
5   6  2:19.47   JANUS BOSHOEVE 1800m  2:19.47 1:17,5 Jo Corbanie   Franky Rutsaert
6                    
7                    
8                    
                     
    Uitgesloten              
    1     JOLIE SLIPPER       Dirk Rotty   Felix Cleeren
    2     JOEPIE SLIPPER       Lieven Cannaert   Felix Cleeren

4) PR. BINGOAL-PMU / J'EL PASO -TF (V5) - 3.000 € - AT - 2300M- AUTO  - TIERCE
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 30.000  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   4  3:00.15   BEL AMI MERITE 2300m  3:00.15 1:18,3 Kevin Vandemoortele   Kevin Vandemoortele
2   7  3:00.27   VIKEN 2300m  3:00.27 1:18,4 Mme Marie-L. Billard   Mme Marie-L. Billard
3   13  3:00.41   AMOUR CHOUAN 2300m  3:00.41 1:18,4 J.Jr Van Den Putte   Alex Groeninck
4   9  3:00.64   COCKTAIL DE CARO 2300m  3:00.64 1:18,5 David Leroi   David Leroi
5   15  3:00.75   VIDALGO BLUE 2300m  3:00.75 1:18,6 Lode Pattyn   Lode Pattyn
6   6  3:00.99   BEAUTIFUL GABY 2300m  3:00.99 1:18,7 Francis Neirinck   Machiel Neirinck
7   8  3:01.08   AS DOLOIS 2300m  3:01.08 1:18,7 Carlos De Soete   Nico Vanwaeyenberghe
8   5  3:01.27   BACK TO BACK 2300m  3:01.27 1:18,8 Stijn Fossaert   Stijn Fossaert
                     
    Uitgesloten              
    3     ABACHI ATAC       Christof Hoeck   Christof Hoeck
    10     ARCHIBALDUS       Marc Huygens   Mme Anke Hillen
    11     URSAN DE HOUSSAYE       Rik Depuydt   Stal Debussere Jozef
    12     ARNO MONDO SY       Gerard Vergaerde   Noel Timmermans

5) PR. WALTER VERMEULEN (V5) - 6.000 € - AT - 2325M- INTER.  - TRIPLET
  3 + j/a ...150.000+25  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   4  3:01.68   GOSIP SIDNEY 2325m  3:01.68 1:18,1 Marc Huygens   Pascal Van Der Rasieren
2   7  3:01.74   VOELAND 2350m  3:01.74 1:17,3 Rik Depuydt   BVBA Campus RPF
3   9  3:01.85   TRUMAN DAIRPET 2350m  3:01.85 1:17,4 Piet Van Pollaert    Union Stable
4   8  3:02.56   TEAM JOB 2350m  3:02.56 1:17,7 Yvan Teerlinck   Andre De Letter
5   5  3:02.64   ALPHA JET JEGO 2325m  3:02.64 1:18,6 Kristof Depuydt   Stal Debussere Jozef
6   2  3:03.01   SANNA VINT 2325m  3:03.01 1:18,7 J.Jr Van Den Putte    Stall Vinterled
7   3  3:03.74   ELTON ATTACK 2325m  3:03.74 1:19,0 Jorgen Berggren (LJ)  Anders Lindqvist
8   6  3:05.25   AH MON IDYLLE 2350m  3:05.25 1:18,8 Francis Neirinck   Ecurie Z
                     
    Uitgesloten              
    1     CAPE TOWN       Cedric Parijs (LJ)   Union Stable

6) PR. ESPOIR STAR (V5) - 1.440 € - AT - 1800M- AUTO- INTER.  - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 18.000  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   9  2:18.51   FEDERER TRANSS R 1800m  2:18.51 1:16,9 Jo Corbanie   Marc Bruyneel
2   7  2:19.09   CALVADOS CHESS 1800m  2:19.09 1:17,3 Rik Depuydt   Stal Monjoi
3   8  2:19.09   GABBYTO 1800m  2:19.09 1:17,3 Raf Depuydt   Mme Olga Vandenbulke
4   10  2:19.18   FULL OPTION 1800m  2:19.18 1:17,3 Marnix De Groote   Roland Van Belleghem
5   2  2:19.20   GIANT DU PRAIRIE 1800m  2:19.20 1:17,3 Mlle Hanna Huygens   Samuel Meunier
6   5  2:19.33   GENERAL DE VIE 1800m  2:19.33 1:17,4 Kristof Depuydt   Jan Verbeke
7   4  2:19.64   DARKON 1800m  2:19.64 1:17,6 Johan Kindt   Michel Tamsyn
8   3  2:20.82   GUTSY MARGIN 1800m  2:20.82 1:18,2 Gerard Vergaerde   Dirk Govaert
8                    
    Uitgesloten              
                     
    Gestopt
    1     CLIMAT DU PORET       Jens Goethals (L)  Kurt Goethals
    Niet-vertrekker
    6     DANCING NOBLE       Freddy Demuynck   Freddy Demuynck

8) PR. GLENDA GK (V5) - 1.440 € - AT - 2300M- AUTO- INTER.(VBP/PCB)  - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 6.000  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   14  2:57.17   TRUDILUTT *** 2300m  2:57.17 1:17,0 Jo Corbanie   Mme Erika Vandeweghe
2   10  2:57.60   GOBORG DC 2300m  2:57.60 1:17,2 Mlle Hanna Huygens   Norbert Verlee
3   6  2:58.97   COKAHIS DE GUEZ 2300m  2:58.97 1:17,8 Christophe De Groote   Benoit Robin
4   1  2:58.98   AMOUR D'OKI 2300m  2:58.98 1:17,8 Marc Moes (L)  Pierre Lhoest
5   9  3:01.32   GARBY CHIP 2300m  3:01.32 1:18,8 Lucien Rombaut   Mlle Eline Riebbels
6   8  3:01.92   GELLA DV 2300m  3:01.92 1:19,1 Wilfried Van Coillie   Wilfried Van Coillie
7   3  3:02.83   ISAURA BR 2300m  3:02.83 1:19,5 J.Jr Van Den Putte   Yvan Damoiseau
8   12  3:04.39   FLOWER DOPE 2300m  3:04.39 1:20,2 Raf Depuydt   Franck Delombaerde
                     
    Uitgesloten              
    2     IBORG DC       Marc Huygens   Staf De Cooman
    5     INES VAN TROJE       Piet Van Pollaert    Union Stable
    13     VELVET SAUTREUIL       Johan Kindt   Clement Vansant

 

Programma van alle Franse drafrennen: 

GISTEREN (klik hier)

VANDAAG (klik hier)

MORGEN (klik hier)

 

www.bturf.be

Like BTurf op Facebook