Kuurne - Uitslagen 01/10/2017

 

Kwalificaties

 

 

 

Nr. 1 Filou Reve (Carlos De Soete): geslaagd in een kilometertijd van 1.27.0 (totaaltijd: 2.32.32)

Nr. 2 Lilou Du Lauzet (Jo Corbanie): geslaagd in een kilometertijd van 1.22.4 (totaaltijd: 2.24.15)

Nr. 3 Kiss Me Quando (Jules Jr. Van Den Putte): geslaagd in een kilometertijd van 1.22.3 (totaaltijd: 2.23.99)

 

1) PR. LEIEHOEK (A)  (KON.W.VL.MIJ) - 1.200 € - AT - 1800M- AUTO- BEL   - TRIPLET
  3 j/a n'ayant pas/die geen 450  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   12  2:24.58   ELLA D'ELCHE 1800m  2:24.58 1:20,3 Lieven Cannaert   Patrick Saveyn
2   8  2:24.75   KENTUCKY SA 1800m  2:24.75 1:20,4 Marnix De Groote   Stal Sint Anna
3   14  2:25.83   KATO *** 1800m  2:25.83 1:21,0 Carlos De Soete   Mme Chantal Ghekiere
4   7  2:25.88   KITO SPEED R 1800m  2:25.88 1:21,0 Marc Huygens   Hans Roelandt
5   4  2:26.34   KOMILLA LINDEVELD 1800m  2:26.34 1:21,3 Stefaan Uyttendaele (LJ)  Lodewijk Debaene
6   11  2:26.42   KISS ME D'OR 1800m  2:26.42 1:21,3 Jo Corbanie   Pieter Decock
7   15  2:26.80   KAMBORA *** 1800m  2:26.80 1:21,6 Dries Devolder   Wim Roelandt
8   10  2:27.29   KATINKA D'HOEVE 1800m  2:27.29 1:21,8 Diderik Van Lierde   Koen De Ketelaere
                     
    Uitgesloten              
    1     KISS ME QUICK DR       Rony De Feyter   Rony De Feyter
    2     KARTA VG       Gerard Vergaerde   Gerard Vergaerde
    6     KONWAY LIMBURGIA       Raf Depuydt   Roger Grijp
    9     KOSMOS SPEED "E"       Frank Van Den Bergh   Serge Baert
    Niet-vertrekker
    13     KISJRONEL POPPE       Ronny Poppe   Ronny Poppe

2) PR. LEIEHOEK (B)  (KON.W.VL.MIJ) - 1.200 € - AT - 1800M- AUTO- BEL   - TRIPLET
  3 j/a n'ayant pas/die geen 450  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   7  2:20.65   EVITA CROWN 1800m  2:20.65 1:18,1 Lieven Cannaert   Luc De Winne
2   2  2:22.69   KOBE DU CAMARDE 1800m  2:22.69 1:19,3 J.Jr Van Den Putte   Joost Depoorter
3   13  2:23.07   KITANA NOVEMBER 1800m  2:23.07 1:19,5 Jo Corbanie   Wim Lievens
4   5  2:23.91   KAISER LANTERN 1800m  2:23.91 1:20,0 Seb. Van Hauwermeiren   Michel Nangniot
5   1  2:24.72   KIRA BUTCHER 1800m  2:24.72 1:20,4 Hein Van Den Hende   Kenneth De Poorter
6   15  2:25.93   KNIGHT D'HOETSEL 1800m  2:25.93 1:21,1 Kristof Depuydt   Didier Defloo
7                    
8                    
                     
    Uitgesloten              
    3     KARI HOLLANDIA       Marc Moes (L)  Luciaan De Clercq
    4     KADABRA BOLETS       Frank Van Den Bergh   Stal Bolets
    6     KANON DARBY II       Tom De Rijker (LJ)  Koen De Rijker
    8     KIRA       Johan Kindt   Michel Tamsyn
    9     KAAIMAN D'HOEVE       Diderik Van Lierde   Koen De Ketelaere
    10     KROSBY LL       Gerard Vergaerde   Robin Lembrechts
    11     KING DE CHIMAY       Guy Vandeneycken   Jean Vaessen
    12     KALYPSO EV       Marnix De Groote   Robert Wilmot
    14     KHALI MAGDALON       Mlle Hanna Huygens   Mlle Nicky Broos
    16     KOULI BALY ***       Dries Devolder   Vincent Baert

3) PR. KONING EZEL - 1.200 € - AT - 2875M- INTER.(VBP/PCB)  - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 9.500 ...4.000+25  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   4  3:50.03   TRUDILUTT 2900m  3:50.03 1:19,3 Jo Corbanie   Mme Erika Vandeweghe
2   1  3:50.77   ATLASMONEY RINGEAT 2875m  3:50.77 1:20,3 Lieven Cannaert   Ronny Heirbrandt
3   8  3:50.94   INDIEN DE FORESSE 2900m  3:50.94 1:19,6 Bjorn Van Ghelewe   Johny Martens
4   5  3:51.52   FEARLESS 2900m  3:51.52 1:19,8 Joeri De Laender   Stal Panima
5   7  3:52.59   HARLEY DU PRAIRIE 2900m  3:52.59 1:20,2 Erik Van Capellen   Luc De Weert
6   6  3:52.67   ICARIA CLASSIC 2900m  3:52.67 1:20,2 Johan Kindt   Johan Kindt
7   2  3:55.00   CARAVELLE D'HEULE 2900m  3:55.00 1:21,0 Carlos De Soete   Jan Vanoverbeke
8                    
                     
    Uitgesloten              
                     
    Uitgesloten na onderzoek wegens het verlaten van de drafbaan (5de)
    3     BAYADERE DU CORTA       Kristof Depuydt   Didier Defloo

4) PR. NESTEN / BINGOAL  -TF (V5-1) - 3.000 € - AT - 2800M- AUTO  - TIERCE
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 30.000  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   14  3:39.35   BOLERO DES HAYES 2800m  3:39.35 1:18,3 Rik Depuydt   Guy Vermeulen
2   2  3:39.36   CROQUE TOUT 2800m  3:39.36 1:18,3 Marc Huygens   Luc De Busscher
3   9  3:40.05   AS DOLOIS 2800m  3:40.05 1:18,6 Carlos De Soete   Nico Vanwaeyenberghe
4   6  3:40.56   APOLLON DU LOISIR 2800m  3:40.56 1:18,8 Jos Laeremans   Jos Laeremans
5   11  3:40.61   AMIE TER BLEKTE 2800m  3:40.61 1:18,8 Erik Van Capellen   Antoine Van Achter
6   15  3:40.61   CALLIXHE DIESCHOOT 2800m  3:40.61 1:18,8 J.Jr Van Den Putte   Peter Corty
7   4  3:40.84   BELLE MAGNIFIQUE 2800m  3:40.84 1:18,9 Mlle Hanna Huygens   Mme Inge De Block
8   10  3:41.18   VIKEN 2800m  3:41.18 1:19,0 Mme Marie-L. Billard   Mme Marie-L. Billard
                     
    Uitgesloten              
    16     BIESOLO MAGIC ***       Kristof Depuydt   Kristof Depuydt
    Gestopt
    1     BABETTE FONTAINE       Ingbert Dierickx   Mlle Vicky Last
    12     BATIDA LE BLANC       Massimo Arickx (L)  Andre De Letter
    Niet-vertrekker
    5     AS DU GUILLAUMAS       Pascal De Rijcke   Pascal De Rijcke
    8     COURAGE TOUJOURS       Hein Van Den Hende   Christian Seret

5) PR. CHALLENGE BEKER DER LEERLINGEN - DSM TROTTING (V5-2) - 1.200 € - AT - 2300M- AUTO- INTER.(VBP/PCB)  - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 11.000  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   4  3:01.31   GOLDY VIVANT 2300m  3:01.31 1:18,8 Nick Vervloet (L)  Kurt Vervloet
2   12  3:01.57   HELENE DES MOERES 2300m  3:01.57 1:18,9 Mlle Lindsay Celis (L)  Didier Sanders
3   3  3:01.90   INVISIBLE MAN 2300m  3:01.90 1:19,1 Tom De Rijker (LJ)  Geert Verleysen
4   13  3:02.03   HAMBY 2300m  3:02.03 1:19,1 Romain Vreven (LJ)  Luc De Busscher
5   5  3:02.13   FAST TRACK 2300m  3:02.13 1:19,2 Leander De Neve (LJ)  Marc Bruyneel
6   8  3:02.15   GALOPIN DE CORTA 2300m  3:02.15 1:19,2 Stefaan Uyttendaele (LJ)  Mme Béatrice Demoulin
7   11  3:02.64   EL BANDIDO T BREMT 2300m  3:02.64 1:19,4 Mlle Celestine Corty (LJ)  Rene Vermassen
8   9  3:02.68   FOU DE JOIE 2300m  3:02.68 1:19,4 Massimo Arickx (L)  Mme Chantal Ghekiere
                     
    Uitgesloten              
    7     UTOPIE DU MOUTY       Evert Vandermassen (LJ)  Mlle Anne Mieke Apers
    10     FLYING DUTCHMAN SL       Gert-Jan Decock (LJ)  Franky Eliano

6) PR. SINT-PIETER (V5-3) - 1.320 € - AT - 2300M- AUTO- INTER.  - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 16.000  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   9  2:57.22   GIOVANNI BIANCO 2300m  2:57.22 1:17,1 J.Jr Van Den Putte   Stal Monjoi
2   11  2:58.16   JULIETTE D'ERPION 2300m  2:58.16 1:17,5 Mlle Hanna Huygens   Maurice Lambaerts
3   8  2:58.83   BUCELIO VERDERIE 2300m  2:58.83 1:17,8 Lieven Cannaert    Ecurie Best
4   3  2:59.10   HALINA MARPY 2300m  2:59.10 1:17,9 Wilfried Van Coillie   Mme Martine Messeyne
5   15  2:59.18   ECLAT DU CALVAIRE 2300m  2:59.18 1:17,9 Massimo Arickx (L)  Sébastien Verplancken
6   4  2:59.24   HEIDI PRIDE 2300m  2:59.24 1:17,9 Adelin Mattheeuws   Adelin Mattheeuws
7   2  3:00.11   HAVANA D'HOEVE 2300m  3:00.11 1:18,3 Jonas Van Helleputte (L)  Harry Van Helleputte
8   14  3:02.44   CARLA BURGERHYDE 2300m  3:02.44 1:19,3 Dirk Rotty   Dirk Rotty
8                    
    Uitgesloten              
    5     AKHALA KAMY       Luc Jacobs   Thomas Stroo
    Uitgesloten na onderzoek wegens het verlaten van de drafbaan (7de)
    12     BEST GAME       Tom Verdonck   Franky Eliano

7) PR. VAN DE BURGEMEESTER (V5-4) - 1.200 € - AT - 2300M- AUTO- BEL   - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 2.500  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   14  3:04.37   BICHE DU LOMBART 2300m  3:04.37 1:20,2 Rik Depuydt   Pascal Wauters
2   7  3:05.63   JAMES BOND 2300m  3:05.63 1:20,7 Marc Huygens   Robrecht Van Belleghem
3   9  3:05.90   HANNA DU MOREL 2300m  3:05.90 1:20,8 Koen Devos   Koen Devos
4   11  3:05.91   CYLOO D'ERPION 2300m  3:05.91 1:20,8 Mlle Hanna Huygens   Christ Deconinck
5   6  3:06.07   IREE ZWARTLAND 2300m  3:06.07 1:20,9 Carlos De Soete   Jacques Hoorne
6   1  3:06.59   HALLUCINATION 2300m  3:06.59 1:21,1 Tom De Rijker (LJ)  Kurt Hofman
7   4  3:07.53   INEKE P BRIGADOON 2300m  3:07.53 1:21,5 Wim Willems   Nic Willems
8   13  3:08.94   JOHN CASINDRA 2300m  3:08.94 1:22,1 Antoine Vanrenterghem   Antoine Vanrenterghem
                     
    Uitgesloten              
    2     HORS PARIS       Raf Depuydt   Donald Verleye
    3     JET STREAM NN       Eddy Debboudt   Eddy Debboudt
    5     ILJO SCHAEPBEKE       Marnix De Groote   Mme Inge Van Hecke
    8     JUST ME DE YH       Gerard Vergaerde   Mme Y. Van Den Eynde
    10     JAHNE PETER       Kristof Depuydt    Stud And Stable
    12     GO FAST       Massimo Arickx (L)  Lucien Callens
    16     INNEMIE ***       Joeri De Laender   Juan Cooreman

8) PR. DE KATTE (V5-5) - 1.200 € - AT - 2300M- AUTO- INTER.(VBP/PCB)  - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 4.700  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   14  3:02.17   HIGHER SPEED DH 2300m  3:02.17 1:19,2 Rik Depuydt   Luc Delaere
2   10  3:02.46   JADORE SUGAR 2300m  3:02.46 1:19,3 Kristof Depuydt    Sea Coast Horses
3   4  3:02.66   FLOOR WEERDEBRAS 2300m  3:02.66 1:19,4 J.Jr Van Den Putte   Sébastien Verplancken
4   11  3:03.10   EMARENTIANA V 2300m  3:03.10 1:19,6 Mlle Hanna Huygens   Glenn Vets
5   15  3:03.29   ELITE BUITENZORG 2300m  3:03.29 1:19,7 Nico Verboomen   Nico Verboomen
6   16  3:03.44   GIANT VICTOR JR 2300m  3:03.44 1:19,8 Gerard Vergaerde   Patrick Van Den Hove
7   6  3:04.34   HAPPY MAGDALON 2300m  3:04.34 1:20,1 Marc Huygens   Mlle Nicky Broos
8   13  3:05.91   GOMMERY 2300m  3:05.91 1:20,8 Wilfried Van Coillie   Stefaan Claerhout
                     
    Uitgesloten              
    5     GAMIN       Dries Devolder   Gauthier Belaen
    7     IL DIABLO REYSHOF       Lieven Cannaert   Paul Pirard
    12     JUST FRENE RISING       Raf Depuydt   Patrick D'Hoore

 

Programma van alle Franse drafrennen: 

GISTEREN (klik hier)

VANDAAG (klik hier)

MORGEN (klik hier)

 

www.bturf.be

Like BTurf op Facebook