Kuurne - Uitslagen 8/10/2017

Kwalificaties

 

Nr. 1 Kaline Du Bouffey (Herman De Ridder): niet geslaagd (totaaltijd: 2.31.76)

Nr. 2 Krack D'Esc (Joost Deconinck): niet vertrekker

1) PR. JUDO N (VG/PL) - 1.200 € - MONTE/BEREDEN - 2325M- INTER.  - TRIPLET
  3 + j/a ...40.000+25  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   6  2:58.98   EXCLUSIVE LANE 2325m  2:58.98 1:17,0 Mlle Hanna Huygens   Marc Bruyneel
2   8  3:00.05   SAFARI DREAM 2350m  3:00.05 1:16,6 Mlle Yentl Heirbrandt (L)  Ronny Heirbrandt
3   5  3:01.37   VARENNE DE PHENS 2325m  3:01.37 1:18,0 Mlle Celine Onghena   Mme G. Masschaele
4   4  3:02.37   CHARGE VIVANT 2325m  3:02.37 1:18,4 Mlle Lindsay Celis (L)  Kurt Vervloet
5   1  3:02.99   BOSS D'AVRAN 2325m  3:02.99 1:18,7 Mlle Audrey Dengis (LJ)  Louis Mossay
6   3  3:04.87   VAROUZO DE GODREL 2325m  3:04.87 1:19,5 Johan Kindt   Kurt Goethals
7   7  3:07.07   UNOGAREN 2350m  3:07.07 1:19,6 Mlle Kelly Myle (L)  NV Etoile
8                    
                     
    Uitgesloten              
                     

2) PR. CATERING VERKINDERE (LIEFHEBBERS) - 1.200 € - AT - 1800M- AUTO- INTER.(VBP/PCB)  - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 6.250  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   13  2:19.50   INTERNATIONAL 1800m  2:19.50 1:17,5 Piet Van Pollaert   Marius Jr Cubat
2   11  2:19.99   ITS ME NOA 1800m  2:19.99 1:17,8 Sebastien Grisez   Jan Vanhoucke
3   6  2:20.04   JAMAICA SUPER DC 1800m  2:20.04 1:17,8 Nico Geiregat   Johnny De Strooper
4   10  2:20.17   FLOWER DOPE 1800m  2:20.17 1:17,9 Mme Veronique Depuydt   Franck Delombaerde
5   5  2:21.31   GRACE GIRL 1800m  2:21.31 1:18,5 Christ Lannoo   Christ Lannoo
6   12  2:21.64   GSTAR LA HUMELLE 1800m  2:21.64 1:18,7 Daniel Decruyenaere   Daniel Decruyenaere
7   1  2:22.13   EDE TOSCANA 1800m  2:22.13 1:19,0 Mlle Linda Van Bael   Roger Grijp
8   4  2:22.19   FIDJI DU LOMBART 1800m  2:22.19 1:19,0 Sébastien Verplancken   Jean Deroissart
                     
    Uitgesloten              
    2     CRYSTAL PASSION       Etienne Onghena   Etienne Onghena
    9     TECHAR       J.P. Lavaert   Gabriel Vermandere

3) PR. RED COACH PRIDE - 1.200 € - AT - 1800M- AUTO- BEL  
  2 j/a  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   6  2:27.06   LARADJA VRIJTHOUT 1800m  2:27.06 1:21,7 Kristof Depuydt   Stal Monjoi
2   3  2:27.52   LUCKY BASE 1800m  2:27.52 1:22,0 Frank Van Den Bergh   Serge Baert
3   1  2:31.69   LETITBE VRIJTHOUT 1800m  2:31.69 1:24,3 Jo Corbanie   Hugo Buyl
4                    
5                    
6                    
7                    
8                    
                     
    Uitgesloten              
    2     LORD OF LOVE       Marc Huygens   Marcel Gailly
    4     LYX BLUE "E"       Mlle Hanna Huygens   Serge Baert
    5     LUXE HILLPERON       Peter Hillen   Mlle Wendy Peron

4) PR. SEA COAST- V5 1 - - 1.440 € - AT - 2300M- AUTO- INTER.  - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 100.000  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   11  2:54.76   UROY 2300m  2:54.76 1:16,0 Lieven Cannaert   Lieven Cannaert
2   10  2:54.77   ENZO TRAFO 2300m  2:54.77 1:16,0 Pedro Ferket    Euro-Trotting
3   9  2:54.80   BULLSEYE 2300m  2:54.80 1:16,0 Rik Depuydt   Stal Monjoi
4   4  2:55.09   VYTRO D'ERPION 2300m  2:55.09 1:16,1 Marc Huygens   Jean Ernotte
5   7  2:56.29   VELIN DU ROC 2300m  2:56.29 1:16,6 Kristof Depuydt    JPB Building-Sea Coast
6   2  2:56.99   COKTAIL CANTHIS 2300m  2:56.99 1:17,0 Massimo Arickx (L)  Jan Verbeke
7   1  2:57.16   ADRIANA CHIP 2300m  2:57.16 1:17,0 Tom De Rijker (LJ)  Koen De Rijker
8   5  2:57.44   EAGLE B BUTCHER 2300m  2:57.44 1:17,1 Jo Corbanie   Franky Rutsaert
                     
    Uitgesloten              
                     

5) PR. GANCIA EXPRESS - V5 2 - BINGOAL - 1.320 € - AT - 2300M- AUTO- INTER.  - TIERCE
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 20.000  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   10  3:01.04   HYSTOIRE D'ERPION 2300m  3:01.04 1:18,7 J.Jr Van Den Putte   Thomas Daneau
2   12  3:01.66   ARIANA TROJBORG 2300m  3:01.66 1:19,0 Rik Depuydt   Stal Monjoi
3   9  3:01.87   GAROU D'OLNE 2300m  3:01.87 1:19,1 Joeri De Laender   Stal GVK
4   14  3:02.00   MONI MAKER 2300m  3:02.00 1:19,1 Tom De Rijker (LJ)  Koen De Rijker
5   3  3:02.11   ITOKI DU LOMBART 2300m  3:02.11 1:19,2 Sebastien Juprelle   Mme Annelies Meisen
6   13  3:02.42   VISAR DU CHENE 2300m  3:02.42 1:19,3 Hein Van Den Hende   André Van Den Broecke
7   5  3:02.50   DEVIL BOKO 2300m  3:02.50 1:19,3 Mlle Celestine Corty (LJ)  Peter Corty
8   15  3:02.64   HIGH FIVE 2300m  3:02.64 1:19,4 Piet Van Pollaert    Union Stable
                     
    Uitgesloten              
    2     CALIN D'AGEN       Stefaan Uyttendaele (LJ)  Daniel Bogaerts
    4     CHEF INDIEN (fr)       Carlos De Soete   Patrick Talpe
    11     FANIDOL DU PRAIRIE       Mlle Hanna Huygens   Samuel Meunier
    Uitgesloten onregelmatig
    8     IKE DE MORGANE       Marnix De Groote   Ecurie P & R
    Uitgesloten wegens het verlaten van de renbaan (ongeplaatst)
    6     GIANT DU CAMARDE       Kristof Depuydt    Sea Coast Horses

6) PR. UREDO (KON.W.VL.MIJ.) -V5 3 - 1.200 € - AT - 2325M- BEL   - TRIPLET
  3 - 4 a/j n'ayant pas/die geen 1.100 ...400+25  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   3  3:15.76   KEEPONTROTTING EV 2325m  3:15.76 1:24,2 Carlos De Soete   Patrick Talpe
2   10  3:16.11   JAILEY D'ASTENE 2350m  3:16.11 1:23,5 Dominique Houtekier   Franck Delombaerde
3   11  3:16.27   JET STREAM NN 2350m  3:16.27 1:23,5 Eddy Debboudt   Eddy Debboudt
4   1  3:16.48   DELTA SEHLAN 2325m  3:16.48 1:24,5 Yves Lietart (LJ)  Jean-Marc Mahut
5   6  3:17.44   JAMAICA SONATA 2325m  3:17.44 1:24,9 Andy Van Impe   Andy Van Impe
6   9  3:17.56   ENDEAVOUR DOPE 2325m  3:17.56 1:25,0 Ingbert Dierickx   Frank Merckx
7   12  3:18.33   JETLOOK VRIJTHOUT 2350m  3:18.33 1:24,4 Kristof Depuydt   Luc De Wever
8                    
8                    
    Uitgesloten              
    2     JELLA QUI       Gerard Vergaerde   Karl Prinz
    4     KOJAK D'HOEVE       Diderik Van Lierde   Koen De Ketelaere
    5     KOULI BALY       Dries Devolder   Vincent Baert
    8     JAMES CANTHIS       Tom Verdonck   Roger Vanoverbeke
                     
    Niet-vertrekker
    7     JUGLANS BLOC       Joeri De Laender   Dirk De Laender

 

7) PR. GANESH - V5 4 - - 1.200 € - AT - 1800M- AUTO- BEL   - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 2.100  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   15  2:20.90   COMTESSE SLIPPER 1800m  2:20.90 1:18,3 Lieven Cannaert   Felix Cleeren
2   4  2:20.92   JACKMAN 1800m  2:20.92 1:18,3 Marnix De Groote   Andre De Meulenaere
3   12  2:21.40   HANNA DU MOREL 1800m  2:21.40 1:18,6 Koen Devos   Koen Devos
4   11  2:21.53   JOS JB 1800m  2:21.53 1:18,6 Sebastien Juprelle   Mlle Ilse Driesen
5   7  2:22.70   HAROUN DU VAL 1800m  2:22.70 1:19,3 Carlos De Soete   Marc Gheysens
6   3  2:23.12   HORS PARIS 1800m  2:23.12 1:19,5 Raf Depuydt   Donald Verleye
7   5  2:23.19   INEKE P BRIGADOON 1800m  2:23.19 1:19,6 Wim Willems   Nic Willems
8   6  2:23.91   DOUCHKA D'YVES 1800m  2:23.91 1:20,0 Ludovic Dehut   Ludovic Dehut
                     
    Uitgesloten              
    2     IRISMA MAGDALON       Wilfried Van Coillie   Jozef Goderis
    9     CERES TER PUTTEM       Rik Depuydt   Reginald Roten
    13     IDEAL SLIPPER       Joeri De Laender   Jean Dedeurwaerder
    14     JANTJE D'HOEVE       Luc A Lannoo   Paul Matthijs
    Uitgesloten onregelmatig
    10     HIDEAWAY VOLITA       Joachim Clyncke   Joachim Clyncke
    Gestopt
    1     FUSEE DE CORMON       Johan Kindt   Guy Blancquaert

8) PR. OTILIE - V5 5 - - 1.200 € - AT - 2300M- AUTO- BEL   - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 3.800  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   4  3:01.92   JR WALKER "E" 2300m  3:01.92 1:19,1 Lieven Cannaert   NV Etoile
2   8  3:02.02   JAEGERMEISTER 2300m  3:02.02 1:19,1 Marc Huygens   Koen De Letter
3   11  3:02.47   IMPERATOR STAR 2300m  3:02.47 1:19,3 Koen Devos   Jan Maes
4   14  3:02.92   JOLIE WILLIAMS 2300m  3:02.92 1:19,5 Luc A Lannoo   Paul Matthijs
5   10  3:03.39   JEWEL UP 2300m  3:03.39 1:19,7 Stefaan Uyttendaele (LJ)  Philip Uyttendaele
6   13  3:03.79   JOIE D'AVRIL 2300m  3:03.79 1:19,9 Joeri De Laender   Dirk Peetermans
7   1  3:05.09   HUMANIE AS 2300m  3:05.09 1:20,5 Mlle Hanna Huygens   Glenn Vets
8   6  3:05.66   BICHE DU LOMBART 2300m  3:05.66 1:20,7 Rik Depuydt   Pascal Wauters
                     
    Uitgesloten              
    2     DUCHESSE D'ERIANN       Jo Corbanie   Pieter Decock
    7     IL MIO AMOR JONATH       Antoine Vanrenterghem   Antoine Vanrenterghem
    12     JESSY JET VG       Mlle Lindsay Celis (L)  Guido Verlinden
    Uitgesloten onregelmatig
    9     CLOVIS NOA       Ingbert Dierickx   Ronny Heirbrandt

 

 

Programma van alle Franse drafrennen: 

GISTEREN (klik hier)

VANDAAG (klik hier)

MORGEN (klik hier)

 

www.bturf.be

Like BTurf op Facebook