Kuurne - Uitslagen 15/10/2017

Geen kwalificaties

1) PR. NICO STAR - 1.440 € - AT - 2300M- AUTO- INTER.  - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 16.000  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   3  2:58.09   HECTOR DU LOGIS 2300m  2:58.09 1:17,4 Frank Van Den Bergh   Daniel Laureys
2   2  2:58.13   JAMES VRIJTHOUT 2300m  2:58.13 1:17,4 Kristof Depuydt   BVBA Campus RPF
3   6  2:58.61   ELANO DI QUATTRO 2300m  2:58.61 1:17,7 Gunther Loix   Bjorn Damman
4   10  2:58.77   CARLA BURGERHYDE 2300m  2:58.77 1:17,7 Dirk Rotty   Dirk Rotty
5   8  2:59.11   ANDGEL 2300m  2:59.11 1:17,9 Gerard Vergaerde   V.O.F Vergaerde Gerard
6   5  2:59.23   HALISIA CORLEONE 2300m  2:59.23 1:17,9 Jo Corbanie   Gert-Jan Decock
7   1  3:00.20   HALINA MARPY 2300m  3:00.20 1:18,3 Wilfried Van Coillie   Mme Martine Messeyne
8   9  3:00.65   CASTOR ACTION SL 2300m  3:00.65 1:18,5 Jonas Van Helleputte (L)  Koen De Ketelaere
                     
    Uitgesloten              
                     
    Gestopt
    4     FIENTJE VAN BRAKUM       Geoffrey Lermusiaux   Stephane Bassee

 

2) PR. GP VAN WEST-VLAANDEREN 2017 - 2.400 € - AT - 2300M- AUTO- BEL   - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 5.000  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   13  3:01.03   HIGHER SPEED DH 2300m  3:01.03 1:18,7 Rik Depuydt   Luc Delaere
2   9  3:01.09   IMPERATOR STAR 2300m  3:01.09 1:18,7 Koen Devos   Jan Maes
3   1  3:01.89   HELENA DHM 2300m  3:01.89 1:19,1 Raf Depuydt   Diederick Neyrinck
4   11  3:02.16   HABIBI 2300m  3:02.16 1:19,2 Wilfried Van Coillie   Albert Dehaene
5   10  3:02.16   JADORE SUGAR 2300m  3:02.16 1:19,2 Kristof Depuydt    Sea Coast Horses
6   8  3:02.50   GAMIN 2300m  3:02.50 1:19,3 Dries Devolder   Gauthier Belaen
7   14  3:02.68   HECTOR DU MOREL 2300m  3:02.68 1:19,4 Gunther Loix   Lodewijk Debaene
8   12  3:03.83   CARAVELLE D'HEULE 2300m  3:03.83 1:19,9 Carlos De Soete   Jan Vanoverbeke
                     
    Uitgesloten              
    2     HOPE LIKEASTAR       Tom Verdonck   Johan Volckaert
    4     IDEAL SLIPPER       Joeri De Laender   Jean Dedeurwaerder
    Niet-vertrekker
    3     KIRR ROYAL LJ       Nico Dhaenens   Ecurie LJ

3) PR. MINITROTTERS CATERING VERKINDERE - 1 € - AT - 1100M- INTER. 
  3 + j/a  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   7  2:03.17   TURBO II (1.39.5) 1400m  2:03.17 1:28,0 Killian Lugentz   Jean Yves Marechal
2   2  2:04.59   ANGDALAS ROCKY (1.35 1200m  2:04.59 1:43,8 Mlle Callista Bizoux   Mme Mélanie Bizoux
3   6  2:18.57   SPICE GIRL (1.22) 1300m  2:18.57 1:46,6 Loris Bizoux   Olivier Bizoux
4   3  2:25.16   CASSIOPEIA DAR (1.28 1200m  2:25.16 2:01,0 Nathan Rammant   Walter Rammant
5   1  2:26.46   TURBO (1.18) 1100m  2:26.46 2:13,1 Gilles D'haenens   Mlle Lynsey Last
6   5     MAJESTY (1.32) 1300m     Mlle Romy Verboomen   Nico Verboomen
7   4     EDUARD (1.25) 1200m     Gilles Willems   Nic Willems
8                    
                     
    Uitgesloten              
                     

4) PR. SEA COAST - 4.800 € - AT - 2300M- AUTO- INTER. 
  4 j/a  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   6  2:56.15   JACK LJ 2300m  2:56.15 1:16,6 Rik Depuydt   Ecurie LJ
2   4  2:57.60   JOINTNESS SIDNEY 2300m  2:57.60 1:17,2 Mlle Hanna Huygens   Marcel Gailly
3   3  2:57.85   JACKPOT VRIJTHOUT 2300m  2:57.85 1:17,3 Jo Corbanie   BVBA Campus RPF
4   5  2:58.73   JANA TRAFO 2300m  2:58.73 1:17,7 Pedro Ferket    Euro-Trotting
5   2  2:59.02   JOY RIDER DE YH 2300m  2:59.02 1:17,8 Gerard Vergaerde   Mme Y. Van Den Eynde
6                    
7                    
8                    
                     
    Uitgesloten              
                     
    Niet-vertrekker
    1     JODY MOM       Piet Van Pollaert    Union Stable
    7     JERRY MOM       Kristof Depuydt    JPB Building-Sea Coast

5) PR. BINGOAL / ISIS WILLIAMS (V5-1) - 1.440 € - AT - 2300M- AUTO- INTER.(VBP/PCB)  - TIERCE
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 11.000  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   4  2:58.18   IMMER BUTTERFLY 2300m  2:58.18 1:17,5 J.Jr Van Den Putte   Walter Rammant
2   5  2:58.37   JARRAH BOLETS 2300m  2:58.37 1:17,6 Frank Van Den Bergh   Stal Bolets
3   12  2:59.27   FALLS RIVER 2300m  2:59.27 1:17,9 Piet Van Pollaert    Union Stable
4   1  2:59.87   GARBY CHIP 2300m  2:59.87 1:18,2 Lucien Rombaut   Mlle Eline Riebbels
5   9  2:59.90   FEARLESS 2300m  2:59.90 1:18,2 Joeri De Laender   Stal Panima
6   13  3:00.01   FOU DE JOIE 2300m  3:00.01 1:18,3 Carlos De Soete   Mme Chantal Ghekiere
7   11  3:00.41   ICARIA CLASSIC 2300m  3:00.41 1:18,4 Johan Kindt   Johan Kindt
8   14  3:00.97   HAMBY 2300m  3:00.97 1:18,7 Mlle Hanna Huygens   Luc De Busscher
                     
    Uitgesloten              
    8     HASTA LA VISTA       Marc Huygens   Mme Krista Vander Smissen
    16     HONDA DE LAHAYE       Nico Dhaenens   Stal GVK
    Niet-vertrekker
    15     IDEAL PONT VAUTIER       Gerard Vergaerde   Stefaan Deglas

6) PR. GP TALPE (V5-2) - 12.000 € - AT - 2875M- INTER.  - TRIPLET
  3 + j/a ...115.000+25  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   5  3:44.52   HIGHNESS WORTHY 2875m  3:44.52 1:18,1 Mlle Hanna Huygens   Louis Luc Doms
2   3  3:44.88   ENZO TRAFO 2875m  3:44.88 1:18,2 Pedro Ferket    Euro-Trotting
3   8  3:45.04   TRUMAN DAIRPET 2900m  3:45.04 1:17,6 Piet Van Pollaert    Union Stable
4   4  3:45.34   SANNA VINT 2875m  3:45.34 1:18,4 Jorgen Berggren (LJ)   Stall Vinterled
5   9  3:45.69   AVE AVIS 2900m  3:45.69 1:17,8 Fr. Darondel   Mme Ottavia Roffi-Urano
6   6  3:45.79   ASSWORD DE BEA 2875m  3:45.79 1:18,5 Carlos De Soete   Guy Van De Sijpe
7   1  3:46.44   EAGLE B BUTCHER 2875m  3:46.44 1:18,8 Jo Corbanie   Franky Rutsaert
8                    
8                    
    Uitgesloten              
    7     RADIEUX (ity)       Dominik Locqueneux   Ab Ecurie Lutfi Kolgjini
    Niet-vertrekker
    2     FEARLESS VRIJTHOUT       Stefaan Stevens   BVBA Campus RPF

 

7) PR. KENTUCKY -TF (V5-3) - 3.000 € - AT - 2800M- AUTO  - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 32.500  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   6  3:34.67   VIKEN 2800m  3:34.67 1:16,7 Mlle Hanna Huygens   Mme Marie-L. Billard
2   5  3:36.71   AS DOLOIS 2800m  3:36.71 1:17,4 Carlos De Soete   Nico Vanwaeyenberghe
3   2  3:36.73   BERING DU GOUTIER 2800m  3:36.73 1:17,4 Joeri De Laender   Joeri De Laender
4   9  3:37.14   BOLERO DES HAYES 2800m  3:37.14 1:17,6 Rik Depuydt   Guy Vermeulen
5   7  3:38.42   VYLFRID DE LA MARE 2800m  3:38.42 1:18,0 J.Jr Van Den Putte   Patrick Van Goethem
6   10  3:39.60   BIOSCA DU VIVIER 2800m  3:39.60 1:18,4 Gunther Loix   Ronald Goossens
7   4  3:41.45   BACK TO BACK 2800m  3:41.45 1:19,1 Stijn Fossaert   Stijn Fossaert
8   3  3:44.35   CARILLON KERDREUX 2800m  3:44.35 1:20,1 Marc Huygens   Mme Anke Hillen
                     
    Uitgesloten              
    8     BIASINO GERASINO       Adelin Mattheeuws   Adelin Mattheeuws
    Niet-vertrekker
    1     BUTIN       Stefaan Stevens   BVBA Campus RPF

 

9) PR. FIDEEL -TF (V5-5) - 3.000 € - AT - 1800M- AUTO  - TRIPLET
   
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   11  2:18.51   BANCO DE VER 1800m  2:18.51 1:16,9 Kristof Depuydt   Ronny Bracke
2   12  2:18.59   AMBER D'ATOM 1800m  2:18.59 1:17,0 Koen De Graeve   Koen De Graeve
3   13  2:19.20   BABETTE D'HUSDINE 1800m  2:19.20 1:17,3 Marnix De Groote   Mlle Catherine Sax
4   8  2:19.61   CHARME DU PIEFFORT 1800m  2:19.61 1:17,6 Mlle Sandra Van Impe   Mlle Sandra Van Impe
5   9  2:19.63   CRYOS 1800m  2:19.63 1:17,6 Marc Huygens   Mme Marie-L. Billard
6   14  2:19.84   DUR D'OREYE 1800m  2:19.84 1:17,7 Rik Depuydt   Reginald Roten
7   10  2:19.84   CARLA DE MARELIERE 1800m  2:19.84 1:17,7 Dries Devolder   Christ Deltour
8   15  2:21.43   UTOPIE DU MOUTY 1800m  2:21.43 1:18,6 Mlle Anne Mieke Apers   Mlle Anne Mieke Apers
                     
    Uitgesloten              
    1     DURTAL BLUE       Jorgen Berggren (LJ)  Reinholdt Flemming
    3     DIVA DE CLAIVALIS       Nico Dhaenens   Gerard Dezoteux
    5     CRICKET BALL       Jonas Van Den Hove Willy Van De Wiele

 

Programma van alle Franse drafrennen: 

GISTEREN (klik hier)

VANDAAG (klik hier)

MORGEN (klik hier)

 

www.bturf.be

Like BTurf op Facebook