Kuurne - Uitslagen 22/10/2017

Kwalificaties

 

 

 

Nr. 1 Lotje Vanodak (Jeroen Van Ooteghem): geslaagd in een kilometertijd van 1.26.7 (totaaltijd: 2.31.79)

 

Nr. 2 Enjoy D’Amour (Kristof Depuydt): geslaagd in een kilometertijd van 1.22.7 (totaaltijd: 2.24.81)

 

Nr. 3 Kaline Du Bouffey (Herman De Ridder): niet geslaagd (uitgesloten galop 2x)

 

Nr. 4 Karthago Monteberg (Raf Depuydt): niet geslaagd (totaaltijd: 2.35.94; 2.36.35)

 

 

 

1) PR. O QUAMELIE (A) - 1.200 € - AT - 1800M- AUTO- BEL   - TRIPLET
  3 - 5 a/j n'ayant pas/die geen 700  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   2  2:25.65   KONWAY LIMBURGIA 1800m  2:25.65 1:20,9 Raf Depuydt   Roger Grijp
2   5  2:26.42   DELTA SEHLAN 1800m  2:26.42 1:21,3 Yves Lietart (LJ)  Jean-Marc Mahut
3   10  2:27.68   JAXEL 1800m  2:27.68 1:22,0 Lieven Cannaert   Mme Gerardine Depuydt
4   7  2:29.06   IRISMA MAGDALON 1800m  2:29.06 1:22,8 Wilfried Van Coillie   Jozef Goderis
5   8  2:29.43   JACK BUGA 1800m  2:29.43 1:23,0 Marnix De Groote   Robert Wilmot
6   4  2:29.59   KOALA D'HOEVE 1800m  2:29.59 1:23,1 Diderik Van Lierde   David Deckmyn
7   12  2:32.66   IPO PRINCE FD 1800m  2:32.66 1:24,8 Guido Distelmans   Edouard Van Vlasselaer
8                    
                     
    Uitgesloten              
    1     JOLIE AXKIT       Carlos De Soete   Franck Delombaerde
    3     KISSING AS       Kristof Depuydt   Kenneth Everaert
    9     JOMBRE LINDEVELD       Evert Vandermassen (LJ)  Mlle Deborah Callebaut
    11     CHERIE TEN DOORN       Dirk Rotty   Mlle Isabelle Deganck
    Uitgesloten galop en onregelmatig
    6     IM LUCKY       Koen Devos   Didier Delaere
    Uitgesloten wegens meer dan 15 seconden na de winnaar
    13     IMPOSSIBLE ***       Johan Kindt   Guy Blancquaert

2) PR. JOHNNIE WALKER N (A) - 1.200 € - AT - 1800M- AUTO- INTER.(VBP/PCB)  - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 6.500  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   9  2:20.64   IRON YANKEE 1800m  2:20.64 1:18,1 Lieven Cannaert   Raphael Lavaert
2   5  2:20.79   CRICKET BALL 1800m  2:20.79 1:18,2 Gerard Vergaerde   Willy Van De Wiele
3   4  2:20.84   JAMAICA SUPER DC 1800m  2:20.84 1:18,2 Koen Devos   Johnny De Strooper
4   7  2:22.55   ELIO ZWARTLAND 1800m  2:22.55 1:19,2 Carlos De Soete   Marc Gheysens
5   6  2:22.63   IRISCH MALT "E" 1800m  2:22.63 1:19,2 Mlle Lindsay Celis (L)  Mme Béatrice Demoulin
6   2  2:23.04   HAPPY END 1800m  2:23.04 1:19,5 Wim Bogaert   Stal Bogaert
7                    
8                    
                     
    Uitgesloten              
    1     DJANGA WILD       Ludovic Dehut   Windy Roger
    3     FIDJI DU LOMBART       Jonas Van Helleputte (L)  Jean Deroissart
    8     IL MONDO EV       Gunther Loix   Marcel Dieltjens

3) PR. O QUAMELIE (B) (V5-1) - 1.200 € - AT - 1800M- AUTO- BEL   - TRIPLET
  3 - 5 a/j n'ayant pas/die geen 700  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   14  2:24.75   EVITA CROWN *** 1800m  2:24.75 1:20,4 Lieven Cannaert   Luc De Winne
2   11  2:25.02   ICARUS 1800m  2:25.02 1:20,6 Jos Laeremans   Jos Laeremans
3   9  2:25.30   KISS ME D'OR 1800m  2:25.30 1:20,7 Raf Depuydt   Pieter Decock
4   8  2:25.36   KINGSLAND M 1800m  2:25.36 1:20,8 Marnix De Groote   Marc Achiel Lannoo
5   12  2:26.76   ICI SLIPPER 1800m  2:26.76 1:21,5 Bjorn Van Ghelewe   Felix Cleeren
6   3  2:27.24   KAISER LANTERN 1800m  2:27.24 1:21,8 Seb. Van Hauwermeiren    POHC Racing
7   7  2:27.37   ICARDO 1800m  2:27.37 1:21,9 Johan Kindt   Michel Tamsyn
8   2  2:27.61   JAGUAR DIESCHOOT 1800m  2:27.61 1:22,0 Frans Van Den Putte   Frans Van Den Putte
                     
    Uitgesloten              
    1     DICARE ELVE       Ingbert Dierickx   Marc Lannoo
    13     KIRA TER MAELE       Eddy Debboudt   Luc De Busscher
                     
    Uitgesloten onregelmatig
    6     JUNIOR KAMONA       Gunther Loix   Mlle Ann Basteyns

4) PR. BINGOAL / GYPIE SURGE (V5-2) - 1.200 € - AT - 2300M- AUTO- BEL   - TIERCE
  3 - 7 a/j n'ayant pas/die geen 1.900  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   15  3:03.74   JANTJE D'HOEVE 2300m  3:03.74 1:19,9 Luc A Lannoo   Paul Matthijs
2   16  3:04.25   HANNA DU MOREL 2300m  3:04.25 1:20,1 Koen Devos   Koen Devos
3   14  3:04.44   JYPSI PRO 2300m  3:04.44 1:20,2 Gerard Vergaerde   Wim De Brabant
4   3  3:05.55   HORS PARIS 2300m  3:05.55 1:20,7 Raf Depuydt   Donald Verleye
5   6  3:05.62   DOUCHKA D'YVES 2300m  3:05.62 1:20,7 Ludovic Dehut   Ludovic Dehut
6   12  3:05.77   ICE LAGON DC 2300m  3:05.77 1:20,8 Carlos De Soete   Franck Delombaerde
7   10  3:06.48   IREE ZWARTLAND 2300m  3:06.48 1:21,1 Lieven Cannaert   Jacques Hoorne
8   11  3:06.54   IMPRESSED BY YOU 2300m  3:06.54 1:21,1 Gerry Van Loock   Gerry Van Loock
                     
    Uitgesloten              
    2     KENTUCKY SA       Marnix De Groote   Stal Sint Anna
    9     HOPE LIKEASTAR       Tom Verdonck   Johan Volckaert

5) PR. JOHNNIE WALKER N (B) (V5-3) - 1.200 € - AT - 1800M- AUTO- INTER.(VBP/PCB)  - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 6.500  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   5  2:19.15   ICARE TER PUTTEN 1800m  2:19.15 1:17,3 Gerard Vergaerde   Luc Van Der Meersch
2   7  2:19.70   JADA VRIJTHOUT 1800m  2:19.70 1:17,6 Kristof Depuydt   Mme Martine Van De Walle
3   9  2:20.01   FLOWER DOPE 1800m  2:20.01 1:17,8 Raf Depuydt   Franck Delombaerde
4   3  2:20.03   HOLLYWOOD EV 1800m  2:20.03 1:17,8 Johan Kindt   Louis Gilis
5   10  2:20.13   GSTAR LA HUMELLE 1800m  2:20.13 1:17,8 Daniel Decruyenaere   Daniel Decruyenaere
6   8  2:20.32   FOR EVER G 1800m  2:20.32 1:18,0 Marc Huygens   Hendrik Glorieux
7   6  2:20.73   JAG DE MORGANE 1800m  2:20.73 1:18,2 Marnix De Groote   Ecurie P & R
8   2  2:21.17   JOIE D'AVRIL 1800m  2:21.17 1:18,4 Joeri De Laender   Dirk Peetermans
                     
    Uitgesloten              
                     

6) PR. CATERING VERKINDERE (LIEFHEBBERS) (V5-4) - 1.200 € - AT - 2300M- AUTO- INTER.  - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 18.500  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   4  2:58.40   HECTOR TER BLEKTE 2300m  2:58.40 1:17,6 Sebastien Grisez   Yannick Desmet
2   5  2:58.63   HECTOR DU LOGIS 2300m  2:58.63 1:17,7 Nico Van Riet   Daniel Laureys
3   8  2:59.86   GAROU D'OLNE 2300m  2:59.86 1:18,2 Mlle Linda Van Bael   Stal GVK
4   3  3:00.14   HALINA MARPY 2300m  3:00.14 1:18,3 J.P. Lavaert   Mme Martine Messeyne
5   1  3:00.61   GALOPIN DE CORTA 2300m  3:00.61 1:18,5 Mme Béatrice Demoulin   Mme Béatrice Demoulin
6   9  3:00.98   ECLAT DU CALVAIRE 2300m  3:00.98 1:18,7 Sébastien Verplancken   Sébastien Verplancken
7   10  3:01.09   HIGH FIVE 2300m  3:01.09 1:18,7 Piet Van Pollaert    Union Stable
8   7  3:01.19   CASTOR ACTION SL 2300m  3:01.19 1:18,8 Geert De Waele   Koen De Ketelaere
8                    
    Uitgesloten              
                     
    Niet-vertrekker
    2     BUTCHERS DREAM       Fabien Verplancken   Yves Lietart

7) PR. CAVA "DON JAIME"   (V5-5) - 1.200 € - AT - 2875M- INTER.(VBP/PCB)  - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 4.200 ...2.000+25  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   11  3:52.93   IL DIABLO REYSHOF 2900m  3:52.93 1:20,3 Bjorn Van Ghelewe   Paul Pirard
2   4  3:53.07   IRIS MAGDALON 2875m  3:53.07 1:21,1 Luc A Lannoo   Geert Nemegheer
3   13  3:54.23   GOMMERY 2900m  3:54.23 1:20,8 Wilfried Van Coillie   Stefaan Claerhout
4   9  3:55.25   DIEGO DU LIEUVIN 2900m  3:55.25 1:21,1 Kristof Depuydt   Gino De Laere
5   5  3:55.89   ALMA LA VARENNE 2900m  3:55.89 1:21,3 Daniel Decruyenaere   Daniel Decruyenaere
6   6  3:56.11   HILLARY WALKER 2900m  3:56.11 1:21,4 Nils Vandenberghe   Gerrit Adriaenssens
7   3  3:56.15   DOUCEUR IMPERIALE 2875m  3:56.15 1:22,1 Ingbert Dierickx   Roland Devis
8   12  3:56.88   GRACE GIRL 2900m  3:56.88 1:21,7 Christ Lannoo   Christ Lannoo
                     
    Uitgesloten              
    2     DREAM HORSE       Marnix De Groote   Antoine Boumon

 

 

 

Programma van alle Franse drafrennen: 

GISTEREN (klik hier)

VANDAAG (klik hier)

MORGEN (klik hier)

 

www.bturf.be

Like BTurf op Facebook