Kuurne - Uitslagen 5/11/2017

Kwalificaties

 

Nr. 1 Lou (Jo Corbanie): niet geslaagd (uitgesloten galop 2x)

Nr. 2 Lovely Girl (Koen Devos): geslaagd in een kilometertijd van 1.24.7 (totaaltijd: 2.28.23)

Nr. 3 Lovely Girl EV (Carlo Arickx): niet geslaagd (totaaltijd: 2.35.83)

Nr. 4 Kiss Me Brigadoon (Paul Martens): geslaagd in een kilometertijd van 1.24.6 (totaaltijd: 2.28.03)

1) PR. MIKADO - 1.200 € - AT - 1800M- AUTO- BEL  
  2 j/a n'ayant pas/die geen 500  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   7  2:24.45   LUCKY BASE 1800m  2:24.45 1:20,2 Frank Van Den Bergh   Serge Baert
2   1  2:24.47   LYNX D'ERPION 1800m  2:24.47 1:20,3 Mlle Hanna Huygens   Maurice Lambaerts
3   3  2:26.32   LILOU DU LAUZET 1800m  2:26.32 1:21,3 Jo Corbanie   Marc Bruyneel
4   5  2:29.89   LYNN FD 1800m  2:29.89 1:23,3 Luc A Lannoo   Frans Dryepondt
5   2  2:30.10   LOTJE VANODAK 1800m  2:30.10 1:23,4 Dries Devolder   Mlle Ilse Goossens
6   4  2:36.40   LIEBLING "E" 1800m  2:36.40 1:26,9 Tom De Rijker (LJ)  Serge Baert
7                    
8                    
                     
    Uitgesloten              
                     
    Uitgesloten wegens meer dan 15 seconden na de winnaar
    6     FACEL VEGA       Gregory Celis   Romuald Waernier

2) PR. SUNNY GRAUX (A) - 1.200 € - AT - 2300M- AUTO- BEL   - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 550  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   10  3:07.55   CHERIE TEN DOORN 2300m  3:07.55 1:21,5 Dirk Rotty   Mlle Isabelle Deganck
2   2  3:07.72   ISAAC DE TIENNE 2300m  3:07.72 1:21,6 Dries Devolder   Mlle Nele Devolder
3   9  3:11.75   JOMBRE LINDEVELD 2300m  3:11.75 1:23,4 Evert Vandermassen (LJ)  Mlle Deborah Callebaut
4   3  3:11.84   HAIMA DE GODISSON 2300m  3:11.84 1:23,4 Bjorn Van Ghelewe   Frans Clarysse
5   7  3:12.09   IM LUCKY 2300m  3:12.09 1:23,5 Koen Devos   Didier Delaere
6   5  3:14.86   DICARE ELVE 2300m  3:14.86 1:24,7 Luc A Lannoo   Marc Lannoo
7   8  3:19.60   JACK BUGA 2300m  3:19.60 1:26,8 Marnix De Groote   Robert Wilmot
8   12  3:21.71   IMPOSSIBLE *** 2300m  3:21.71 1:27,7 Dirk Govaert   Guy Blancquaert
                     
    Uitgesloten              
    1     KOJAK D'HOEVE       Diderik Van Lierde   Koen De Ketelaere
    4     EAGLE STONES       Ludovic Dehut   Ludovic Dehut
    6     JOLIE AXKIT       Carlos De Soete   Franck Delombaerde
    11     KETTI PRIDE       Adelin Mattheeuws   Adelin Mattheeuws

3) PR. SUNNY GRAUX (B) -V5-1 - 1.200 € - AT - 2300M- AUTO- BEL   - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 550  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   11  3:07.55   KISS ME D'OR 2300m  3:07.55 1:21,5 Jo Corbanie   Pieter Decock
2   12  3:09.12   KONWAY LIMBURGIA 2300m  3:09.12 1:22,2 Raf Depuydt   Roger Grijp
3   5  3:09.48   JOSFIEN VILLA 2300m  3:09.48 1:22,4 Marnix De Groote   Harry Van Helleputte
4   13  3:10.10   JAXEL 2300m  3:10.10 1:22,7 Lieven Cannaert   Mme Gerardine Depuydt
5   7  3:10.25   KATINKA D'HOEVE 2300m  3:10.25 1:22,7 Diderik Van Lierde   Koen De Ketelaere
6   8  3:11.73   ICARDO 2300m  3:11.73 1:23,4 Johan Kindt   Michel Tamsyn
7   10  3:12.42   INDIANE SUNSET 2300m  3:12.42 1:23,7 Gerard Vergaerde   Dirk Govaert
8   9  3:13.96   IRISMA MAGDALON 2300m  3:13.96 1:24,3 Wilfried Van Coillie   Jozef Goderis
                     
    Uitgesloten              
    2     KARI HOLLANDIA       Marc Moes (L)  Luciaan De Clercq
    3     KOULI BALY       Dries Devolder   Vincent Baert
    6     KING DE CHIMAY       Guy Vandeneycken   Guy Vandeneycken
    Uitgesloten galop en onregelmatig
    1     KISS ME QUICK DR       Rony De Feyter   Rony De Feyter
    Uitgesloten wegens meer dan 15 seconden na de winnaar
    4     KOALA D'HOEVE       Koen Devos   David Deckmyn

4) PR. BINGOAL / TROJAAN DARBY (V5-2) - 1.200 € - AT - 2300M- AUTO- INTER.(VBP/PCB)  - TIERCE
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 11.000  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   8  2:59.34   EGO BOY 2300m  2:59.34 1:18,0 Mlle Hanna Huygens   Wim De Schepper
2   5  2:59.47   JARRAH BOLETS 2300m  2:59.47 1:18,0 Frank Van Den Bergh   Stal Bolets
3   15  2:59.82   IDEAL PONT VAUTIER 2300m  2:59.82 1:18,2 Gerard Vergaerde   Stefaan Deglas
4   14  2:59.94   FIRST EXPRESS 2300m  2:59.94 1:18,2 Rik Depuydt   Jan Verbeke
5   4  3:00.38   FEARLESS 2300m  3:00.38 1:18,4 Joeri De Laender   Stal Panima
6   7  3:00.96   INDIEN DE FORESSE 2300m  3:00.96 1:18,7 Bjorn Van Ghelewe   Johny Martens
7   10  3:01.40   TRUDILUTT 2300m  3:01.40 1:18,9 Jo Corbanie   Mme Erika Vandeweghe
8   12  3:02.17   FLYING DUTCHMAN SL 2300m  3:02.17 1:19,2 Tom Verdonck   Franky Eliano
                     
    Uitgesloten              
                     
    Uitgesloten wegens meer dan 15 seconden na de winnaar
    1     ISSOS SOFIA       Ludo Laenen   Ludo Laenen

5) PR. ORLY DE JAVA (V5-3) - 1.200 € - AT - 2800M- AUTO- INTER.(VBP/PCB)  - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 6.800  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   3  3:40.06   CHAMPION LACTE 2800m  3:40.06 1:18,6 Marc Moes (L)  Mme Michele Maurcot
2   4  3:41.41   ICAR DE LOOK 2800m  3:41.41 1:19,1 Luc A Lannoo   Freddy Hoste
3   5  3:41.52   FINE BOKO 2800m  3:41.52 1:19,1 Jo Corbanie   Mme Erika Vandeweghe
4   10  3:41.56   BARFLEUR 2800m  3:41.56 1:19,1 Francis Neirinck   Filip Claeys
5   2  3:42.35   CHAKIRA DU BESSON 2800m  3:42.35 1:19,4 Frank Van Den Bergh   Stal Bolets
6   9  3:43.28   GELLA DV 2800m  3:43.28 1:19,7 Wilfried Van Coillie   Wilfried Van Coillie
7   7  3:48.35   TECHAR 2800m  3:48.35 1:21,6 Dries Devolder   Gabriel Vermandere
8   1  3:52.03   DEDIER 2800m  3:52.03 1:22,9 Bjorn Van Ghelewe   Hein Van Den Hende
                     
    Uitgesloten              
    6     BISOU D'HASARD       Rik Depuydt   Christiaan De Wachter
    Gestopt
    8     JOEPIE SLIPPER       Lieven Cannaert   Felix Cleeren

6) PR. SOLIDORA (V5-4) - 1.200 € - AT - 1800M- AUTO- BEL   - TRIPLET
  3 - 5 a/j n'ayant pas/die geen 2.450  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   3  2:20.26   ICE LAGON DC 1800m  2:20.26 1:17,9 Carlos De Soete   Franck Delombaerde
2   10  2:20.35   KINGDOM EV 1800m  2:20.35 1:18,0 Jo Corbanie   Marc Bruyneel
3   9  2:20.80   JANTJE D'HOEVE 1800m  2:20.80 1:18,2 Luc A Lannoo   Paul Matthijs
4   5  2:20.98   DARLING SLIPPER 1800m  2:20.98 1:18,3 Lieven Cannaert   Felix Cleeren
5   2  2:21.18   JACKMAN 1800m  2:21.18 1:18,4 Marnix De Groote   Andre De Meulenaere
6   6  2:23.10   IDEAL SLIPPER 1800m  2:23.10 1:19,5 Joeri De Laender   Jean Dedeurwaerder
7   8  2:24.31   JOHN CASINDRA 1800m  2:24.31 1:20,2 Dries Devolder   Antoine Vanrenterghem
8   7  2:24.41   JAHNE PETER 1800m  2:24.41 1:20,2 Kristof Depuydt    Stud And Stable
8                    
    Uitgesloten              
    1     DOUCHKA D'YVES       Ludovic Dehut   Ludovic Dehut
    4     CERES TER PUTTEM       Rik Depuydt   Reginald Roten

7) PR. FADALIO (V5-5) - 1.320 € - AT - 2300M- AUTO- INTER.  - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 27.500  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   12  2:58.60   GRIMALDI 2300m  2:58.60 1:17,7 J.Jr Van Den Putte   Frank Berckmoes
2   6  2:58.96   JANA TRAFO 2300m  2:58.96 1:17,8 Pedro Ferket    Euro-Trotting
3   3  2:59.04   ARIANA TROJBORG 2300m  2:59.04 1:17,8 Rik Depuydt   Stal Monjoi
4   11  2:59.42   SESAMO OM 2300m  2:59.42 1:18,0 Tom De Rijker (LJ)  Mme Marleen Vindevoghel
5   4  2:59.45   GINO DU CAILLOU 2300m  2:59.45 1:18,0 Gerard Vergaerde   Mme Y. Van Den Eynde
6   9  2:59.94   GO STAR 2300m  2:59.94 1:18,2 Kristof Depuydt    Sea Coast Horses
7   8  3:00.22   DOKTER ROSSI 2300m  3:00.22 1:18,4 Gunther Loix   Kris Pletinck
8   5  3:00.68   HENNA VILLA 2300m  3:00.68 1:18,6 Massimo Arickx (L)   Euro-Trotting
                     
    Uitgesloten              
    13     TROMBONE       Mlle Hanna Huygens   Kenneth De Poorter
    14     PROFUMO D'ELITE ***       Tom Verdonck   Willy Vermeulen
    Gestopt
    1     CALVA D'OCCAGNES       Lieven Cannaert   Philippe Joyeux
    2     CARLA BURGERHYDE       Dirk Rotty   Dirk Rotty

Programma van alle Franse drafrennen: 

GISTEREN (klik hier)

VANDAAG (klik hier)

MORGEN (klik hier)

 

www.bturf.be

Like BTurf op Facebook