Kuurne - Uitslagen 26/11/2017

Kwalificaties

Nr. 1 Eden Du Pastemps (Eddy Van Hout): geslaagd in een kilometertijd 1.25.9 (totaaltijd: 2.30.30)

Nr. 2 Kirlo Royale (Joerie De Laender): geslaagd in een kilometertijd 1.24.6 (totaaltijd: 2.28.14)

 

1) PR. KUNEMPLOYED - 1.200 € - AT - 1800M- AUTO- BEL   - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 750  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   12  2:22.83   KAJ MAGNUS 1800m  2:22.83 1:19,4 J.Jr Van Den Putte   Mlle Marijke Van Den Putte
2   9  2:22.85   ENZO DE MORO 1800m  2:22.85 1:19,4 Joeri De Laender   Robert Mostmans
3   14  2:24.24   KEPPE 1800m  2:24.24 1:20,1 Lieven Cannaert   Marc Balcaen
4   8  2:24.73   JAMAICA SONATA 1800m  2:24.73 1:20,4 Andy Van Impe   Andy Van Impe
5   5  2:25.48   KAAIMAN D'HOEVE 1800m  2:25.48 1:20,8 Diderik Van Lierde   Koen De Ketelaere
6   13  2:26.26   KING OF THE TRACK 1800m  2:26.26 1:21,3 Johan Kindt   Johan Kindt
7   11  2:26.75   IBBO SUNSHINE 1800m  2:26.75 1:21,5 Gerard Vergaerde   Donald Verleye
8   7  2:29.31   JACK BUGA 1800m  2:29.31 1:23,0 Marnix De Groote   Robert Wilmot
                     
    Uitgesloten              
    1     JOLIE AXKIT       Carlos De Soete   Franck Delombaerde
    2     KOJAK D'HOEVE       Mlle Hanna Huygens   Koen De Ketelaere
    3     KISS DU CAILLOU       Marc Moes (L)  Yvan Damoiseau
    4     HAIMA DE GODISSON       Koen Devos   Frans Clarysse
    6     IRISMA MAGDALON       Wilfried Van Coillie   Jozef Goderis
    10     ELSIE D'HARCHIES       Arne Willems (L)  Louis Vanmeert
    15     KONWAY LIMBURGIA       Raf Depuydt   Roger Grijp

 

 

2) PR. CHALLENGE LEERLINGEN - WERKKLEDIJ RAMMANT - 1.200 € - AT - 2875M- INTER.  - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 30.000 ...15.000+25  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   7  3:51.30   GRIMALDI 2900m  3:51.30 1:19,8 Mlle Celestine Corty (LJ)  Frank Berckmoes
2   2  3:52.63   GOGO BOY 2875m  3:52.63 1:20,9 Andy D'Haese (LJ)  Andy D'Haese
3   6  3:53.31   DOKTER ROSSI 2900m  3:53.31 1:20,5 Jonas Van Den Hove (LJ)  Kris Pletinck
4   3  3:53.34   ITOKI DU LOMBART 2875m  3:53.34 1:21,2 Mlle Kelly Myle (L)  Mme Annelies Meisen
5   8  3:53.69   VYLFRID DE LA MARE 2900m  3:53.69 1:20,6 Lucas Van Der Meersch (LJ)  Patrick Van Goethem
6   9  3:56.00   ESCARTIEN TER BLEKTE 2900m  3:56.00 1:21,4 Tom De Rijker (LJ)  Mme Marleen Vindevoghel
7                    
8                    
                     
    Uitgesloten              
    1     CHAMPION LACTE       Marc Moes (L)  Mme Michele Maurcot
    4     GIRONDINE       Stefaan Uyttendaele (LJ)  Jef Laureys
    5     CANYON       Romain Vreven (LJ)  Pascal Brassart

3) PR. PITO SALEM - 1.200 € - AT - 2300M- AUTO- BEL   - TRIPLET
  3 j/a n'ayant pas/die geen 1.500  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   6  3:02.42   EPINARD 2300m  3:02.42 1:19,3 Wilfried Van Coillie   Wilfried Van Coillie
2   3  3:02.53   KANON DARBY II 2300m  3:02.53 1:19,4 Tom De Rijker (LJ)  Koen De Rijker
3   9  3:04.01   KIRA BOKO 2300m  3:04.01 1:20,0 Stefaan Uyttendaele (LJ)  Mlle Anneke De Neve
4   4  3:04.18   KATALAYA TRAFO 2300m  3:04.18 1:20,1 Pedro Ferket    Euro-Trotting
5   7  3:05.29   KISS ME D'OR 2300m  3:05.29 1:20,6 Jo Corbanie   Pieter Decock
6   10  3:06.27   ELLA D'ELCHE 2300m  3:06.27 1:21,0 Marnix De Groote   Patrick Saveyn
7   5  3:08.57   KIRA TER MAELE 2300m  3:08.57 1:22,0 Eddy Debboudt   Luc De Busscher
8   1  3:08.58   KIRA 2300m  3:08.58 1:22,0 Johan Kindt   Michel Tamsyn
                     
    Uitgesloten              
    11     ELIOT DEELE       Mlle Hanna Huygens   Ecurie (sprl) Del Team
    12     KOULI BALY ***       Dries Devolder   Vincent Baert

4) PR. BINGOAL / NOBLE DARBY II (V5-1) - 1.200 € - AT - 2300M- AUTO- INTER.(VBP/PCB)  - TIERCE
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 11.500  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   15  3:01.31   IDEAL PONT VAUTIER 2300m  3:01.31 1:18,8 Gerard Vergaerde   Stefaan Deglas
2   6  3:02.69   FEARLESS 2300m  3:02.69 1:19,4 Joeri De Laender   Stal Panima
3   3  3:02.79   GROVY VAN HEREND 2300m  3:02.79 1:19,5 Dries Devolder   Dirk Herckens
4   2  3:02.80   GET RAEDY 2300m  3:02.80 1:19,5 Patrick Vercammen   Willy De Haes
5   14  3:02.95   HAMBY 2300m  3:02.95 1:19,5 Mlle Hanna Huygens   Luc De Busscher
6   16  3:03.11   GALILEE 2300m  3:03.11 1:19,6 Jan Claeys   Filip Claeys
7   11  3:03.13   INDIEN DE FORESSE 2300m  3:03.13 1:19,6 Charly Van Der Heyde   Johny Martens
8   13  3:03.29   HERO STAR 2300m  3:03.29 1:19,7 Geoffrey Lermusiaux   Bart Van Der Taelen
                     
    Uitgesloten              
                     

5) PR. STAYERSCRITERIUM (V5-2) - 1.560 € - AT - 3425M- INTER.  - TRIPLET
  3 + j/a ...110.000+25  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   6  4:30.67   ALPHA JET JEGO 3425m  4:30.67 1:19,0 Rik Depuydt   Stal Debussere Jozef
2   4  4:30.98   CHORISTE DU TRIO 3400m  4:30.98 1:19,7 Bjorn Van Ghelewe   Peter De Schaepmeester
3   10  4:31.06   TEAM JOB 3425m  4:31.06 1:19,1 Yvan Teerlinck   Philippe Ebersberger
4   8  4:31.09   ANTOINE DU BOURG 3425m  4:31.09 1:19,2 Lieven Cannaert   Mme Kim Bossuyt
5   5  4:31.45   ALABAMA BLUE 3400m  4:31.45 1:19,8 Gerard Vergaerde   NV Etoile
6   2  4:32.18   ENZO TRAFO 3400m  4:32.18 1:20,1 Pedro Ferket    Euro-Trotting
7   9  4:35.10   RUBIS DE MORCHIES 3425m  4:35.10 1:20,3 Jo Corbanie   Erik Huys
8   7  4:37.77   TOCKEUR D'OCQUE 3425m  4:37.77 1:21,1 Johan Sap   Johan Sap
                     
    Uitgesloten              
    1     UNOGAREN       J.Jr Van Den Putte   NV Etoile
    Niet-vertrekker
    3     JANE'S HUGO       Stefaan Uyttendaele (LJ)   Non Stop Stables

 

6) PR. RED BARON (V5-3) - 1.200 € - AT - 2300M- AUTO- BEL   - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 2.750  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   11  3:01.61   HANNA DU MOREL 2300m  3:01.61 1:19,0 Koen Devos   Koen Devos
2   6  3:02.16   JACINTO 2300m  3:02.16 1:19,2 Geoffrey Lermusiaux   Bart Van Der Taelen
3   9  3:02.61   JEDI WISE LAUDA 2300m  3:02.61 1:19,4 Lucien Rombaut   David Lauwers
4   12  3:03.05   JANTJE D'HOEVE 2300m  3:03.05 1:19,6 Luc A Lannoo   Paul Matthijs
5   14  3:04.26   KITOU DES RABOTS 2300m  3:04.26 1:20,1 Marc Huygens   Marcel Gailly
6   3  3:04.53   JAMES BOND 2300m  3:04.53 1:20,2 J.Jr Van Den Putte   Robrecht Van Belleghem
7   4  3:04.96   BONHEUR DE TONGRES 2300m  3:04.96 1:20,4 Michael Mewissen   Georges Mewissen
8   10  3:05.96   IZAURA EV 2300m  3:05.96 1:20,9 Janick Doom   Janick Doom
                     
    Uitgesloten              
    13     COMTESSE SLIPPER       Lieven Cannaert   Felix Cleeren

 

7) PR. SORROW (V5-4) - 1.200 € - AT - 2800M- AUTO- INTER.(VBP/PCB)  - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 4.300  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   9  3:46.18   JAEGERMEISTER 2800m  3:46.18 1:20,8 Mlle Hanna Huygens   Koen De Letter
2   6  3:46.45   JR WALKER "E" 2800m  3:46.45 1:20,9 Lieven Cannaert   NV Etoile
3   4  3:47.25   INTRUDER AXE 2800m  3:47.25 1:21,2 Tom Engelen   Tom Engelen
4   5  3:47.38   EDE TOSCANA 2800m  3:47.38 1:21,2 Jo Corbanie   Roger Grijp
5   15  3:47.47   IXELLE BOLETS 2800m  3:47.47 1:21,2 Mlle Anne Mieke Apers   Mlle Anne Mieke Apers
6   11  3:47.73   CHARLIZE ELJI 2800m  3:47.73 1:21,3 Seb. Van Hauwermeiren   Ecurie P & R
7   10  3:47.79   FLOOR WEERDEBRAS 2800m  3:47.79 1:21,4 J.Jr Van Den Putte   Sébastien Verplancken
8   7  3:49.26   HAPPY END 2800m  3:49.26 1:21,9 Gerard Vergaerde   Stal Bogaert
                     
    Uitgesloten              
    2     DJANGA WILD       Ludovic Dehut   Windy Roger
    3     IRIS MAGDALON       Luc A Lannoo   Geert Nemegheer
    13     IMAGINE VAN HEREND       Dries Devolder   Dirk Herckens
    Uitgesloten galop en onregelmatig
    1     ELEIS D'AWAGNE       Arnaud Godart (L)  Jacques Godart
                     
    Niet-vertrekker
    12     IL DIABLO REYSHOF       Bjorn Van Ghelewe   Paul Pirard

 

 

 

8) PR. NERO VAN DAVERKO (V5-5) - 1.200 € - AT - 1800M- AUTO- INTER.(VBP/PCB)  - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 7.000  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   7  2:17.84   JAZZ D'OVER 1800m  2:17.84 1:16,6 Rik Depuydt   Pascal Wauters
2   14  2:18.27   FLOWER DOPE 1800m  2:18.27 1:16,8 Raf Depuydt   Franck Delombaerde
3   6  2:19.44   IWAN SIDNEY 1800m  2:19.44 1:17,5 Lieven Cannaert   NV Etoile
4   8  2:19.59   ICARE TER PUTTEN 1800m  2:19.59 1:17,6 Gerard Vergaerde   Luc Van Der Meersch
5   15  2:19.89   CRYOS 1800m  2:19.89 1:17,7 Marc Huygens   Mme Marie-L. Billard
6   9  2:19.94   IL MONDO EV 1800m  2:19.94 1:17,7 Frans Van Den Putte   Marcel Dieltjens
7   16  2:19.96   BELLA ORLANDA 1800m  2:19.96 1:17,8 Yvan Teerlinck   bvba Zitaluna
8   10  2:20.66   FOR EVER G 1800m  2:20.66 1:18,1 Mlle Hanna Huygens   Hendrik Glorieux
                     
    Uitgesloten              
    2     JAMAICA SUPER DC       Koen Devos   Johnny De Strooper
    3     IDOOL EV       Stefaan Uyttendaele (LJ)  Laurens Barzeele
    4     FINE BOKO       Jo Corbanie   Mme Erika Vandeweghe
    11     JUST A STAR       J.Jr Van Den Putte   Stal Bocedigaja

Programma van alle Franse drafrennen: 

GISTEREN (klik hier)

VANDAAG (klik hier)

MORGEN (klik hier)

 

www.bturf.be

Like BTurf op Facebook