Kuurne - Uitslagen 3/12/2017

Kwalificaties

 

Nr. 1 Jordi D'Anvaing (Gerard Vergaerde): geslaagd in een kilometertijd van 1.21.7 (totaaltijd: 2.22.88)

 

1) PR. LOEBAS VB - 1.200 € - AT - 2300M- AUTO- BEL   - TRIPLET
  3 j/a n'ayant pas/die geen 850  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   8  3:06.11   ELENA DU MOULIN 2300m  3:06.11 1:20,9 Mlle Hanna Huygens   BVBA Alvarinho
2   11  3:06.41   KATALAYA TRAFO 2300m  3:06.41 1:21,0 Pedro Ferket    Euro-Trotting
3   5  3:06.43   KIMOKO DL 2300m  3:06.43 1:21,1 Marc Moes (L)  Ecurie (sprl) Del Team
4   10  3:06.49   KENTUCKY SA 2300m  3:06.49 1:21,1 Marnix De Groote   Stal Sint Anna
5   12  3:06.62   KHALI MAGDALON 2300m  3:06.62 1:21,1 Marc Huygens   Clement Vansant
6   13  3:06.63   KADO VIVANT 2300m  3:06.63 1:21,1 Dries Devolder   Dirk Herckens
7   7  3:07.52   KAISER LANTERN 2300m  3:07.52 1:21,5 Seb. Van Hauwermeiren    POHC Racing
8   14  3:07.95   EROS TRAFO *** 2300m  3:07.95 1:21,7 Frank Van Den Bergh   Daniel Laureys
                     
    Uitgesloten              
                     

 

 

2) PR. ROBIN WILLIAMS - 1.200 € - AT - 2325M- BEL   - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 3.800 ...1.700+25  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   5  3:06.57   HELENA DHM 2325m  3:06.57 1:20,2 Raf Depuydt   Diederick Neyrinck
2   8  3:07.80   JEDI WISE LAUDA 2350m  3:07.80 1:19,9 Lucien Rombaut   David Lauwers
3   9  3:07.85   IRIS CANTHIS 2350m  3:07.85 1:19,9 Jo Corbanie   Roger Vanoverbeke
4   2  3:08.60   JETLOOK VRIJTHOUT 2325m  3:08.60 1:21,1 Rik Depuydt   Luc De Wever
5   4  3:09.04   IZORA VV 2325m  3:09.04 1:21,3 Marc Huygens   Mme Olga Vandenbulke
6   3  3:09.52   DIDINE DE TONGRES 2325m  3:09.52 1:21,5 Didier Mewissen   Didier Mewissen
7   1  3:10.37   CHERIE TEN DOORN 2325m  3:10.37 1:21,9 Dirk Rotty   Mlle Isabelle Deganck
8                    
                     
    Uitgesloten              
    6     DARLING SLIPPER       Lieven Cannaert   Felix Cleeren
    7     IDEAL SLIPPER       Joeri De Laender   Jean Dedeurwaerder

 

 

3) PR. PASTELIA - 1.320 € - AT - 1800M- AUTO- INTER.  - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 20.000  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   4  2:17.14   DEVIL BOKO 1800m  2:17.14 1:16,2 Mlle Celestine Corty (LJ)  Peter Corty
2   5  2:17.60   BROOKLYN MEMORY 1800m  2:17.60 1:16,4 Dries Devolder   Ronny Sonneville
3   7  2:18.59   SCISSORS 1800m  2:18.59 1:17,0 Jo Corbanie   Mme Erika Vandeweghe
4   2  2:19.25   HALINA MARPY 1800m  2:19.25 1:17,4 Wilfried Van Coillie   Mme Martine Messeyne
5   8  2:19.45   ARIANA TROJBORG 1800m  2:19.45 1:17,5 Rik Depuydt   Stal Monjoi
6   3  2:19.54   HALISIA CORLEONE 1800m  2:19.54 1:17,5 Leander De Neve (LJ)  Gert-Jan Decock
7   1  2:23.36   ICEMAN 1800m  2:23.36 1:19,6 J.Jr Van Den Putte   Frans Van Gorp
8                    
                     
    Uitgesloten              
    6     CHABLY BARCA       Gery Schoovaerts   Gery Schoovaerts

 

4) PR. BINGOAL / APOLLON STAR (V5-1) - 1.200 € - AT - 2300M- AUTO- INTER.(VBP/PCB)  - TIERCE
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 10.000  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   10  2:58.45   JAZZ D'OVER 2300m  2:58.45 1:17,6 Rik Depuydt   Pascal Wauters
2   9  2:59.47   INGE MATIC 2300m  2:59.47 1:18,0 Gregory Celis   Jozef De Graef
3   1  2:59.98   JOEPIE SLIPPER 2300m  2:59.98 1:18,3 Lieven Cannaert   Felix Cleeren
4   12  3:00.15   ICARIA CLASSIC 2300m  3:00.15 1:18,3 Johan Kindt   Johan Kindt
5   4  3:00.38   ISSOS SOFIA 2300m  3:00.38 1:18,4 Ludo Laenen   Ludo Laenen
6   5  3:00.38   GARBY CHIP 2300m  3:00.38 1:18,4 Lucien Rombaut   Mlle Eline Riebbels
7   6  3:00.48   GET RAEDY 2300m  3:00.48 1:18,5 Patrick Vercammen   Willy De Haes
8   7  3:00.55   FARO SUE HEIKANT 2300m  3:00.55 1:18,5 Mlle Hanna Huygens   Danny Verlinden
                     
    Uitgesloten              
    3     GIRL SPEED       Arne Willems (L)  Arne Willems
    11     FEARLESS       Joeri De Laender   Stal Panima
    13     ALVITO BELLO       David Bruggeman (LJ)  David Bruggeman
    16     DUC DE CAREL ***       Alain Dengis   Mlle Audrey Dengis

 

5) PR. CATERING VERKINDERE (LIEFHEBBERS) (V5-2) - 1.200 € - AT - 1800M- AUTO- INTER.(VBP/PCB)  - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 6.000  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   8  2:20.48   IDOOL EV 1800m  2:20.48 1:18,0 Piet Van Pollaert   Laurens Barzeele
2   6  2:20.82   IXELLE BOLETS 1800m  2:20.82 1:18,2 Nico Van Riet   Mlle Anne Mieke Apers
3   4  2:21.41   CHARLIZE ELJI 1800m  2:21.41 1:18,6 Pat. Van Hauwermeiren   Ecurie P & R
4   5  2:21.48   IMPERATOR STAR 1800m  2:21.48 1:18,6 Nico Geiregat   Jan Maes
5   9  2:21.87   GIANT VICTOR JR 1800m  2:21.87 1:18,8 Mme Béatrice Demoulin   Patrick Van Den Hove
6   2  2:21.93   FLOOR WEERDEBRAS 1800m  2:21.93 1:18,8 Sébastien Verplancken   Sébastien Verplancken
7   7  2:22.45   IRIS WILLIAMS 1800m  2:22.45 1:19,1 Sebastien Grisez   Mlle Annick Swennen
8   10  2:22.55   ICARUS D'EREBUS 1800m  2:22.55 1:19,2 Karel Smeysters   Stany Smeysters
                     
    Uitgesloten              
                     

6) PR. ORIGINE AMERICAIN (V5-3) - 1.440 € - AT - 2800M- AUTO- INTER.  - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 100.000  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   5  3:36.61   BULLSEYE 2800m  3:36.61 1:17,4 Rik Depuydt   Stal Monjoi
2   4  3:37.58   VELIN DU ROC 2800m  3:37.58 1:17,7 Kristof Depuydt    JPB Building-Sea Coast
3   8  3:39.25   ENZO TRAFO 2800m  3:39.25 1:18,3 Pedro Ferket    Euro-Trotting
4   2  3:39.78   CJ'S PHOTO 2800m  3:39.78 1:18,5 Gerard Vergaerde   Mlle Karolien Van Der Biest
5   10  3:40.55   UROY 2800m  3:40.55 1:18,8 Lieven Cannaert   Lieven Cannaert
6   1  3:41.54   COKTAIL CANTHIS 2800m  3:41.54 1:19,1 Massimo Arickx (L)  Jan Verbeke
7   3  3:43.07   THESAURUS 2800m  3:43.07 1:19,7 Joseph Verbeeck   Sven Hoste
8   9  3:43.50   TITAN VEPIMI 2800m  3:43.50 1:19,8 Hein Van Den Hende   Guido Verkindere
                     
    Uitgesloten              
                     

7) PR. PANAM (TF) (V5-4) - 3.000 € - AT - 2800M- AUTO  - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 15.000  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   8  3:38.72   BEL ESPOIR 2800m  3:38.72 1:18,1 Rik Depuydt   Danny Mahieu
2   4  3:39.72   UTOPIE DU MOUTY 2800m  3:39.72 1:18,5 Mlle Anne Mieke Apers   Mlle Anne Mieke Apers
3   2  3:40.65   ALEXIS BLEU 2800m  3:40.65 1:18,8 Alain Dengis   Mlle Audrey Dengis
4   7  3:40.98   BARON D'AALTER 2800m  3:40.98 1:18,9 Mlle Hanna Huygens    Agro NV
5   9  3:41.08   CALVA D'OCCAGNES 2800m  3:41.08 1:19,0 Lieven Cannaert   Eddy Bossuyt
6   6  3:41.34   ANDROMEDO 2800m  3:41.34 1:19,1 Nico Dhaenens   Roland Devis
7   11  3:42.26   COCKTAIL DE CHIMAY 2800m  3:42.26 1:19,4 Massimo Arickx (L)  Sébastien Verplancken
8   3  3:44.37   C'EST POUR MOI 2800m  3:44.37 1:20,1 Marc Moes (L)  Loic Groussard
                     
    Uitgesloten              
    1     COEUR DE JEAN       Mme F. Hendrickx   Mme F. Hendrickx
    5     DE FACTO       Marc Huygens   Koen De Letter
    10     BRAVE PALACE       Gerard Vergaerde   Stal Palace

8) PR. BARON DE HAGEL (V5-5) - 1.200 € - AT - 1800M- AUTO- BEL   - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 1.200  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   9  2:21.82   DEMONA TER BLEKTE 1800m  2:21.82 1:18,8 Gerard Vergaerde   Antoine Van Achter
2   4  2:22.90   JESKA STORM 1800m  2:22.90 1:19,4 Arne Willems (L)  Mlle Annicka Van Geel
3   10  2:23.35   INGO 1800m  2:23.35 1:19,6 Patrick Vercammen   Patrick Vercammen
4   11  2:23.57   JAILEY D'ASTENE 1800m  2:23.57 1:19,8 Carlos De Soete   Franck Delombaerde
5   12  2:23.90   INE ZWARTLAND 1800m  2:23.90 1:19,9 Mlle Hanna Huygens   Mlle Els Peeters
6   8  2:23.91   JOLIE DL 1800m  2:23.91 1:20,0 Marc Moes (L)  Ecurie (sprl) Del Team
7   5  2:24.57   ISAAC DE TIENNE 1800m  2:24.57 1:20,3 Dries Devolder   Mlle Nele Devolder
8   14  2:24.68   JOKE DE STAR 1800m  2:24.68 1:20,4 Marc Huygens   Luc Van Den Bulck
                     
    Uitgesloten              
    3     CHLOE WINNER       Gery Schoovaerts   Gery Schoovaerts
    16     DJOHNY DE PITTEM ***       Charly Van Der Heyde   Johny Martens
                     

 

 

Programma van alle Franse drafrennen: 

GISTEREN (klik hier)

VANDAAG (klik hier)

MORGEN (klik hier)

 

www.bturf.be

Like BTurf op Facebook