Kuurne - Uitslagen 17/12/2017

Kwalificaties

Nr. 1 Fatih De Bruges (Dries Devolder): geslaagd in een kilometertijd van 1.27.8 (totaaltijd: 2.33.59)
Nr. 2 Elan Du Bois (Marc Huygens): geslaagd in een kilometertijd van 1.25.9 (totaaltijd: 2.30.44)
Nr. 3 Karthago Monteberg (Raf Depuydt): niet gestart

 

1) PR. JEANBAT DU VIVIER - 1.200 € - AT - 2325M- INTER.(VBP/PCB)  - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 6.100 ...3.000+25  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   6  3:10.50   GAMIN 2350m  3:10.50 1:21,1 Dries Devolder   Gauthier Belaen
2   9  3:10.54   GELLA DV 2350m  3:10.54 1:21,1 Wilfried Van Coillie   Wilfried Van Coillie
3   3  3:12.28   COMTESSE SLIPPER 2325m  3:12.28 1:22,7 Lieven Cannaert   Felix Cleeren
4   7  3:12.54   ELITE BUITENZORG 2350m  3:12.54 1:21,9 Nico Verboomen   Nico Verboomen
5   5  3:12.58   EDE TOSCANA 2325m  3:12.58 1:22,8 Jo Corbanie   Roger Grijp
6                    
7                    
8                    
                     
    Uitgesloten              
    1     EXPONENTIELLE       Bjorn Van Ghelewe    Coussement bvba
    4     JANTJE D'HOEVE       Luc A Lannoo   Paul Matthijs
    8     ICECAT BASE       Tom De Rijker (LJ)  Serge Baert
    10     IL MONDO EV       J.Jr Van Den Putte   Marcel Dieltjens
    Uitgesloten na onderzoek wegens verhinderen van het nr. 4 (uitgesloten)
    2     CHAKIRA DU BESSON       Frank Van Den Bergh   Stal Bolets

2) PR. CHALLENGE "BEKER DER LEERLINGEN - DSM TROTTING - 1.200 € - AT - 2300M- AUTO- INTER.(VBP/PCB)  - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 10.500  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   4  3:02.51   JR DIESCHOOT 2300m  3:02.51 1:19,4 Mlle Celestine Corty (LJ)  Pascal Van Der Rasieren
2   10  3:03.44   CAPELLO VICI 2300m  3:03.44 1:19,8 Mlle Lindsay Celis (L)  André Van Den Broecke
3   2  3:03.52   FLOWER DOPE 2300m  3:03.52 1:19,8 Massimo Arickx (L)  Franck Delombaerde
4   1  3:03.85   AMOUR D'OKI 2300m  3:03.85 1:19,9 Marc Moes (L)  Pierre Lhoest
5   9  3:04.07   GOLDY VIVANT 2300m  3:04.07 1:20,0 Nick Vervloet (L)  Kurt Vervloet
6   6  3:04.65   GOBORG DC 2300m  3:04.65 1:20,3 Jonas Van Den Hove (LJ)  Norbert Verlee
7   3  3:06.28   GROVY VAN HEREND 2300m  3:06.28 1:21,0 Mathias Plovie (L)  Dirk Herckens
8   7  3:07.01   FRIENDLY MOOD 2300m  3:07.01 1:21,3 Leander De Neve (LJ)  Gert-Jan Decock
                     
    Uitgesloten              
    5     INVISIBLE MAN       Tom De Rijker (LJ)  Geert Verleysen
    Uitgesloten wegens meer dan 15 seconden na de winnaar
    8     ALVITO BELLO       David Bruggeman (LJ)  David Bruggeman

 

3) PR. VARENNE (V5-1) - 1.200 € - AT - 2325M- BEL   - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 2.450 ...1.200+25  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   1  3:08.77   KOBE DU CAMARDE 2325m  3:08.77 1:21,2 J.Jr Van Den Putte   Joost Depoorter
2   6  3:09.13   ICE LAGON DC 2350m  3:09.13 1:20,5 Carlos De Soete   Franck Delombaerde
3   11  3:10.32   JACINTO 2350m  3:10.32 1:21,0 Geoffrey Lermusiaux   Bart Van Der Taelen
4   4  3:10.63   HALLUCINATION 2325m  3:10.63 1:22,0 Tom De Rijker (LJ)  Kurt Hofman
5   2  3:10.75   INEKE P BRIGADOON 2325m  3:10.75 1:22,0 Wim Willems   Nic Willems
6   9  3:10.77   IRIS MAGDALON 2350m  3:10.77 1:21,2 Luc A Lannoo   Geert Nemegheer
7   7  3:10.93   IDEAL SLIPPER 2350m  3:10.93 1:21,2 Joeri De Laender   Jean Dedeurwaerder
8   8  3:11.09   HELENA DHM 2350m  3:11.09 1:21,3 Raf Depuydt   Diederick Neyrinck
                     
    Uitgesloten              
    5     HAROUN DU VAL       Stefaan Uyttendaele (LJ)  Marc Gheysens
    10     INDY TER MEULEN       Dries Devolder   Gauthier Belaen

 

4) PR. BINGOAL / LOVE YOU (V5-2) - 1.200 € - AT - 1800M- AUTO- BEL   - TIERCE
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 1.000  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   11  2:23.52   KISS ME QUANDO 1800m  2:23.52 1:19,7 J.Jr Van Den Putte   Urbain Vromman
2   6  2:24.51   HIPPY CHAKE 1800m  2:24.51 1:20,3 Lieven Cannaert   Jos De Keersmaeker
3   4  2:24.65   CHAMPION DE TONGRES 1800m  2:24.65 1:20,4 Georges Mewissen   Georges Mewissen
4   15  2:24.81   JAILEY D'ASTENE 1800m  2:24.81 1:20,4 Carlos De Soete   Franck Delombaerde
5   14  2:25.09   KISS ME D'OR 1800m  2:25.09 1:20,6 Jo Corbanie   Pieter Decock
6   5  2:25.36   KAISER LANTERN 1800m  2:25.36 1:20,8 Seb. Van Hauwermeiren    POHC Racing
7   16  2:25.87   INE ZWARTLAND 1800m  2:25.87 1:21,0 Mlle Hanna Huygens   Mlle Els Peeters
8   9  2:27.84   DELTA SEHLAN 1800m  2:27.84 1:22,1 Yves Lietart (LJ)  Jean-Marc Mahut
                     
    Uitgesloten              
    3     JORDI D'ANVAING       Gerard Vergaerde   Marc Achiel Lannoo
    7     JUGLANS BLOC       Joeri De Laender   Dirk De Laender
    8     ICARDO       Johan Kindt   Michel Tamsyn
    13     KANON DARBY II       Tom De Rijker (LJ)  Koen De Rijker

5) PR. OURASI (V5-3) - 1.440 € - AT - 2800M- AUTO- INTER.  - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 125.000  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   8  3:38.31   VIVO PER LEI 2800m  3:38.31 1:18,0 Jo Corbanie   Mme Erika Vandeweghe
2   4  3:39.15   BULLSEYE 2800m  3:39.15 1:18,3 Rik Depuydt   Stal Monjoi
3   6  3:39.81   CHORISTE DU TRIO 2800m  3:39.81 1:18,5 Bjorn Van Ghelewe   Peter De Schaepmeester
4   1  3:43.04   CJ'S PHOTO 2800m  3:43.04 1:19,7 Gerard Vergaerde   Mlle Karolien Van Der Biest
5   2  3:43.17   ARAMIS D'AVRIL 2800m  3:43.17 1:19,7 Mlle Benedicte Labeeuw (LJ)  Christiaan Labeeuw
6                    
7                    
8                    
                     
    Uitgesloten              
    3     VELIN DU ROC       Kristof Depuydt    JPB Building-Sea Coast
    5     UROY       Lieven Cannaert   Lieven Cannaert
    9     CICERO ***       J.Jr Van Den Putte   Mme Peggy Ravets
    Niet-vertrekker
    7     ALABAMA BLUE       Carlos De Soete   NV Etoile

6) PR. LOOK DE STAR (TF) (V5-4) - 3.000 € - AT - 2300M- AUTO  - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 38.000  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   8  3:00.85   VIKEN 2300m  3:00.85 1:18,6 Mlle Hanna Huygens   Mme Marie-L. Billard
2   4  3:01.12   CRISTAL DES HAYES 2300m  3:01.12 1:18,7 Rik Depuydt   Mme Carine De Soete
3   12  3:01.47   BRUNE KERDREUX 2300m  3:01.47 1:18,9 Nico Dhaenens   Filip Sap
4   1  3:02.19   COSMETIC 2300m  3:02.19 1:19,2 Christophe De Groote    De Groote Lieven BVBA
5   3  3:02.28   COURAGE TOUJOURS 2300m  3:02.28 1:19,3 Hein Van Den Hende   Christian Seret
6   5  3:02.42   DUO D'ORANGE 2300m  3:02.42 1:19,3 Jo Corbanie   Pieter Decock
7   9  3:02.91   CITY DU SAPTEL 2300m  3:02.91 1:19,5 Marc Huygens   Clement Vansant
8   6  3:07.28   VYLFRID DE LA MARE 2300m  3:07.28 1:21,4 Patrick Van Goethem   Patrick Van Goethem
                     
    Uitgesloten              
    7     AXEL DE GRAVELLE       Kristof Depuydt   Marc Kindermans
    10     ARNO MONDO SY       Marnix De Groote   Noel Timmermans
                     
    Niet-vertrekker
    11     BOLERO DES HAYES       Raf Depuydt   Guy Vermeulen

 

7) PR. JARDY (V5-5) - 1.200 € - AT - 2300M- AUTO- INTER.(VBP/PCB)  - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 11.000  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   3  3:01.76   HERTOGIN FANATIC 2300m  3:01.76 1:19,0 J.Jr Van Den Putte   Hugo Buyl
2   4  3:02.75   JAZZ D'OVER 2300m  3:02.75 1:19,5 Rik Depuydt   Pascal Wauters
3   15  3:03.68   HAMBY 2300m  3:03.68 1:19,9 Mlle Hanna Huygens   Luc De Busscher
4   10  3:03.69   AMBER D'ATOM 2300m  3:03.69 1:19,9 Koen De Graeve   Koen De Graeve
5   11  3:04.36   HERO STAR 2300m  3:04.36 1:20,2 Geoffrey Lermusiaux   Bart Van Der Taelen
6   1  3:04.38   JOEPIE SLIPPER 2300m  3:04.38 1:20,2 Lieven Cannaert   Felix Cleeren
7   13  3:04.59   HIGHLIGHT 2300m  3:04.59 1:20,3 Marnix De Groote   Marc Achiel Lannoo
8   12  3:04.85   FIGHT FOR POLLY 2300m  3:04.85 1:20,4 Marc Huygens   Sebastiaan Mathijs
                     
    Uitgesloten              
    9     INDIEN DE FORESSE       Bjorn Van Ghelewe   Johny Martens
    14     ANDROMEDO       Nico Dhaenens   Roland Devis
                     

 

Programma van alle Franse drafrennen: 

GISTEREN (klik hier)

VANDAAG (klik hier)

MORGEN (klik hier)

 

www.bturf.be

Like BTurf op Facebook