Kuurne - Uitslagen 4/03/2018

Kwalificaties

 

 

 Nr. 1 Kaijo De La Hunelle (Daniel Decruyenare): niet geslaagd (totaaltijd: 2.29.17)

Nr. 2 Kwickly d'Or (Jo Corbanie): niet geslaagd (uitgesloten galop)

1) PR. ESPOIR STAR (A) - 1.080 € - AT - 2325M- BEL   - TRIPLET
  3 - 5 a/j n'ayant pas/die geen 400 ...100+25  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   7  3:12.19   KEYES SPEED 2325m  3:12.19 1:22,7 Frans Van Den Putte   Thomas Daneau
2   2  3:12.39   KADABRA BOLETS 2325m  3:12.39 1:22,7 Mlle Anne Mieke Apers   Stal Bolets
3   4  3:14.56   KETTY DU LOMBART 2325m  3:14.56 1:23,7 Marc Huygens   Hugo De Weert
4   8  3:15.46   KISSING AS 2325m  3:15.46 1:24,1 Kristof Depuydt   Kenneth Everaert
5   5  3:16.79   EROS DE MUZE 2325m  3:16.79 1:24,6 Jonas Van Helleputte (L)  Harry Van Helleputte
6   1  3:17.19   JUJU DE PRAIRIE 2325m  3:17.19 1:24,8 Mlle Hanna Huygens   Samuel Meunier
7   3  3:22.98   KARTHAGO MONTEBERG 2325m  3:22.98 1:27,3 Raf Depuydt   Lucien Callens
8                    
                     
    Uitgesloten              
    6     KOJAK D'HOEVE       Diderik Van Lierde   Koen De Ketelaere
    9     LAKME       Dries Devolder   Jeroen Van Ooteghem
    10     DIAMANT DE TONGRES       Georges Mewissen   Georges Mewissen

2) PR. ESPOIR STAR (B) - 1.080 € - AT - 2325M- BEL   - TRIPLET
  3 - 5 a/j n'ayant pas/die geen 400 ...100+25  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   5  3:17.31   KIZZY ROCK 2325m  3:17.31 1:24,9 Kristof Depuydt   Walter Van Der Stuyft
2   1  3:17.64   ELECTRA DU LOUVAIN 2325m  3:17.64 1:25,0 Jean Paul Robineau   Jean Paul Robineau
3   10  3:17.81   KING V D RONDSAART 2350m  3:17.81 1:24,2 Joeri De Laender   David Deckmyn
4   2  3:18.38   KISS ME BRIGADOON 2325m  3:18.38 1:25,3 Carlos De Soete   Paul Martens
5   4  3:18.84   EPSILON WOOD 2325m  3:18.84 1:25,5 Nathan Jacob   Nathan Jacob
6   6  3:21.68   KRIMOTHY 2325m  3:21.68 1:26,7 Dries Devolder   Chris Willaert
7                    
8                    
                     
    Uitgesloten              
    3     JET DU LAUZET       Jo Corbanie   Marc Bruyneel
    7     KING DE CHIMAY       Guy Vandeneycken   Christian Lepoivre
    8     KUINSY FD       Nils Vandenberghe   Johny Vandenberghe

3) PR. UNION DARBY -VG/PL - 1.200 € - MONTE/BEREDEN - 2300M- AUTO- INTER.  - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 60.000  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   6  2:59.78   EXCLUSIVE LANE 2300m  2:59.78 1:18,2 Mlle Hanna Huygens   Marc Bruyneel
2   7  3:01.13   CHARGE VIVANT 2300m  3:01.13 1:18,8 Mlle Lindsay Celis (L)   Vervloet BVBA
3   3  3:01.25   ALI THE BEST 2300m  3:01.25 1:18,8 Mlle Kelly Myle (L)  Danny Mahieu
4   1  3:02.59   CELINE DU FLOT 2300m  3:02.59 1:19,4 Mlle Sarah Carbonnelle   Wim De Bruycker
5   4  3:02.98   FINOU DE CRESSY 2300m  3:02.98 1:19,6 Mme Vicky Struyven   Jozef De Graef
6   2  3:03.48   JESSE KIEVITSHOF 2300m  3:03.48 1:19,8 Mlle Yentl Heirbrandt (L)  Mme Sandra De Busscher
7                    
8                    
                     
    Uitgesloten              
    5     FLYING DUTCHMAN SL       Tijl Deroo   Franky Eliano

4) PR. BINGOAL (V5-1) - 1.200 € - AT - 1800M- AUTO- INTER.(VBP/PCB)  - TIERCE
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 14.500  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   7  2:18.68   EGO BOY 1800m  2:18.68 1:17,0 Stefaan Stevens   Wim De Schepper
2   11  2:18.76   JAZZ D'OVER 1800m  2:18.76 1:17,1 Rik Depuydt   Pascal Wauters
3   12  2:19.00   HIGHLIGHT 1800m  2:19.00 1:17,2 Marnix De Groote   Marc Achiel Lannoo
4   9  2:19.48   HALINA MARPY 1800m  2:19.48 1:17,5 Wilfried Van Coillie   Mme Martine Messeyne
5   13  2:19.71   DEMPSEY DONON 1800m  2:19.71 1:17,6 Marc Huygens   Marcel Gailly
6   15  2:19.81   JARRAH BOLETS 1800m  2:19.81 1:17,7 Mlle Anne Mieke Apers   Stal Bolets
7   6  2:19.86   GIANT DU PRAIRIE 1800m  2:19.86 1:17,7 Mlle Hanna Huygens   Samuel Meunier
8   1  2:20.22   IDEAL PONT VAUTIER 1800m  2:20.22 1:17,9 Gerard Vergaerde   Stefaan Deglas
                     
    Uitgesloten              
    14     HERO STAR       Stefaan Uyttendaele (LJ)  Bart Van Der Taelen

 

5) PR. REDVIELD THOMPSON (V5-2) - 1.320 € - AT - 1800M- AUTO- INTER.  - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 100.000  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   5  2:16.01   VELIN DU ROC 1800m  2:16.01 1:15,6 Kristof Depuydt    JPB Building-Sea Coast
2   6  2:16.90   BULLSEYE 1800m  2:16.90 1:16,1 Rik Depuydt   Stal Monjoi
3   1  2:17.37   SUNSHINE KRONOS 1800m  2:17.37 1:16,3 Francis Neirinck   Didier Drouilly
4   2  2:18.21   DON QUICHOTE 1800m  2:18.21 1:16,8 Lieven Cannaert   Geert Allaert
5   7  2:20.17   ARAMIS D'AVRIL 1800m  2:20.17 1:17,9 Dries Devolder   Christiaan Labeeuw
6   4  2:20.20   ASLAK 1800m  2:20.20 1:17,9 Mlle Benedicte Labeeuw (LJ)  Christiaan Labeeuw
7   8  2:20.34   TOM T.HALL *** 1800m  2:20.34 1:18,0 Stefaan Uyttendaele (LJ)  Ecurie Z
8                    
                     
    Uitgesloten              
                     
    Niet-vertrekker
    3     ENZO TRAFO       Pedro Ferket    Euro-Trotting

 

6) PR. NOBLE MOESDONCK (V5-3) - 1.080 € - AT - 1800M- AUTO- BEL   - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 1.600  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   10  2:24.87   JOSFIEN VILLA 1800m  2:24.87 1:20,5 Marnix De Groote   Harry Van Helleputte
2   8  2:25.02   KIRA BOKO 1800m  2:25.02 1:20,6 Stefaan Uyttendaele (LJ)  Mlle Anneke De Neve
3   5  2:25.10   CHAMPION DE TONGRES 1800m  2:25.10 1:20,6 Michael Mewissen   Georges Mewissen
4   6  2:25.19   HO CONNOR KC 1800m  2:25.19 1:20,7 Fabian Sacrez   Fabian Sacrez
5   1  2:25.52   JAILEY D'ASTENE 1800m  2:25.52 1:20,8 Carlos De Soete   Franck Delombaerde
6   2  2:26.03   ENDEAVOUR DOPE 1800m  2:26.03 1:21,1 Ingbert Dierickx   Frank Merckx
7   3  2:28.59   INGO 1800m  2:28.59 1:22,6 Patrick Vercammen   Patrick Vercammen
8                    
                     
    Uitgesloten              
    7     KOKO MATIC       Gunther Loix    Matic V.O.F.
    9     KIND OF LEADING       Jo Corbanie   Mlle An-Sofie Bruyneel
    11     IBBO SUNSHINE       Mlle Hanna Huygens   Donald Verleye
    Gestopt
    4     KAAIMAN D'HOEVE       Diderik Van Lierde   Koen De Ketelaere

7) PR. GROENTEN-FRUIT GUIDO - HEULE (V5-4) - 1.080 € - AT - 2300M- AUTO- BEL   - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 3.950  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   2  3:07.24   KIDSPEED VRIJTHOUT 2300m  3:07.24 1:21,4 Kevin Vandemoortele   Jozef Vanduffel
2   9  3:08.19   HORS PARIS 2300m  3:08.19 1:21,8 Mlle Hanna Huygens   Donald Verleye
3   7  3:08.35   KISS ME D'OR 2300m  3:08.35 1:21,9 Jo Corbanie   Pieter Decock
4   5  3:08.73   ISCHI ZWARTLAND 2300m  3:08.73 1:22,1 Carlos De Soete   Mario Casier
5   4  3:08.93   IL DIABLO REYSHOF 2300m  3:08.93 1:22,1 Lieven Cannaert   Paul Pirard
6   10  3:08.97   CERES TER PUTTEM 2300m  3:08.97 1:22,2 Rik Depuydt   Reginald Roten
7   6  3:09.34   HAPPY END 2300m  3:09.34 1:22,3 Wim Bogaert   Stal Bogaert
8   1  3:09.86   JACKPOT DE POTIRON 2300m  3:09.86 1:22,5 Janick Doom   David Van Ooteghem
                     
    Uitgesloten              
    8     JESSY JET VG       Gerard Vergaerde   Guido Verlinden
    11     IDEAL SLIPPER       Joeri De Laender   Jean Dedeurwaerder

 

8) PR. DSM TROTTING - DESSELGEM (V5-5) - 1.200 € - AT - 2300M- AUTO- INTER.(VBP/PCB)  - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 8.000  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   8  3:07.72   ILMAN VRIJTHOUT 2300m  3:07.72 1:21,6 Marnix De Groote   Albert Aubert
2   1  3:08.04   GARBY CHIP 2300m  3:08.04 1:21,8 Carlos De Soete   Mlle Eline Riebbels
3   5  3:08.09   IRON YANKEE 2300m  3:08.09 1:21,8 Lieven Cannaert   Raphael Lavaert
4   2  3:08.12   BAYADERE DU CORTA 2300m  3:08.12 1:21,8 Kristof Depuydt   Didier Defloo
5   3  3:09.00   GOLDY TOUCHYVON 2300m  3:09.00 1:22,2 Mlle Anne Mieke Apers   Stal Bolets
6   12  3:09.05   GELLA DV 2300m  3:09.05 1:22,2 Wilfried Van Coillie   Wilfried Van Coillie
7   6  3:09.57   GSTAR LA HUMELLE 2300m  3:09.57 1:22,4 Daniel Decruyenaere   Daniel Decruyenaere
8   4  3:10.49   GET RAEDY 2300m  3:10.49 1:22,8 Patrick Vercammen   Willy De Haes
                     
    Uitgesloten              
    7     FINE BOKO       Jo Corbanie   Mme Erika Vandeweghe
    13     DUSTER ***       Freddy Demuynck   Freddy Demuynck
    14     DOCKER DU CARBONEL ***       Francis Neirinck   Machiel Neirinck
    Uitgesloten onregelmatig
    11     ELEIS D'AWAGNE       Arnaud Godart (L)  Jacques Godart
    Niet-vertrekker
    9     ESTIME GALA       Dries Devolder   Ronny Sonneville
    10     ICARE TER PUTTEN       Gerard Vergaerde   Luc Van Der Meersch

Programma van alle Franse drafrennen: 

GISTEREN (klik hier)

VANDAAG (klik hier)

MORGEN (klik hier)

 

www.bturf.be

Like BTurf op Facebook