Kuurne - Uitslagen 25/03/2018

Geen kwalificaties

 

1) PR. KINVITE VISAIS (A) - 1.080 € - AT - 2300M- AUTO- BEL   - TRIPLET
  4 - 6 a/j n'ayant pas/die geen 400  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   1  3:08.07   KING V D RONDSAART 2300m  3:08.07 1:21,8 Frank Van Den Bergh   Luc Trivier
2   3  3:08.60   KIMOKO DL 2300m  3:08.60 1:22,0 Marc Moes (L)  Ecurie (sprl) Del Team
3   2  3:08.90   JAMAICA SONATA 2300m  3:08.90 1:22,1 J.Jr Van Den Putte   Andy Van Impe
4   5  3:08.99   KATE CD 2300m  3:08.99 1:22,2 Dries Devolder   Christ Deltour
5   9  3:10.67   KING DE CHIMAY *** 2300m  3:10.67 1:22,9 Guy Vandeneycken   Christian Lepoivre
6   8  3:10.84   KIRA BUTCHER 2300m  3:10.84 1:23,0 Gerard Vergaerde   Kurt Van Damme
7   10  3:14.00   KOOL ALICE *** 2300m  3:14.00 1:24,3 Floris Vandenabeele (L)  Floris Vandenabeele
8                    
                     
    Uitgesloten              
    4     KISS ME BRIGADOON       Carlos De Soete   Paul Martens
    6     KELBY SAPPHIRE       Raf Depuydt   Wim Coysman
    7     JUJU DE PRAIRIE       Mlle Hanna Huygens   Samuel Meunier

2) PR. ELISABETH VO - 1.080 € - AT - 1800M- AUTO- BEL   - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 2.400  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   1  2:21.29   KEELY QUEEN ER 1800m  2:21.29 1:18,5 Lieven Cannaert   Rik Everaert
2   4  2:21.67   KHATIRA MELODY 1800m  2:21.67 1:18,7 Marc Huygens    Agro NV
3   8  2:21.68   IZORA VV 1800m  2:21.68 1:18,7 Rik Depuydt   Mme Olga Vandenbulke
4   6  2:22.21   HORS PARIS 1800m  2:22.21 1:19,0 Mlle Hanna Huygens   Donald Verleye
5   7  2:22.70   IZAURA EV 1800m  2:22.70 1:19,3 Carlos De Soete   Franck Delombaerde
6   5  2:22.77   IDEAL SLIPPER 1800m  2:22.77 1:19,3 Joeri De Laender   Jean Dedeurwaerder
7   2  2:22.83   INDY TER MEULEN 1800m  2:22.83 1:19,4 Dries Devolder   Gauthier Belaen
8                    
                     
    Uitgesloten              
    3     JAILEY D'ASTENE       Dominique Houtekier   Franck Delombaerde

3) PR. MINITROTTERS - GARAGE DE POORTER - HARELBEKE - 1 € - AT - 1100M- INTER. 
  3 + j/a  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   4  2:22.33   SPEEDY DES GOLETTES 1200m  2:22.33 1:58,6 Mlle Lea Lefevre   Mme Helene Lefevre
2   1  2:34.65   LOVEMIENTJE 1100m  2:34.65 2:20,6 Gilles D'haenens   Mlle Lynsey Last
3   5  2:35.99   MAJESTY (1.32) 1300m  2:35.99 2:00,0 Mlle Romy Verboomen   Nico Verboomen
4   3  2:45.58   EDUARD (1.25) 1200m  2:45.58 2:18,0 Gilles Willems   Nic Willems
5   2  2:51.48   CASSIOPEIA DAR (1.28 1200m  2:51.48 2:22,9 Mlle Amelie Rammant   Walter Rammant
6                    
7                    
8                    
                     
    Uitgesloten              
                     

4) PR. BINGOAL / NISIGNY (V5-1) - 1.200 € - AT - 2300M- AUTO- INTER.(VBP/PCB)  - TIERCE
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 6.150  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   4  2:59.40   JAG DE MORGANE 2300m  2:59.40 1:18,0 Marnix De Groote   Ecurie P & R
2   7  2:59.63   JEWEL UP 2300m  2:59.63 1:18,1 Mlle Lindsay Celis (L)  Philip Uyttendaele
3   3  3:00.16   AMOUR D'OKI 2300m  3:00.16 1:18,3 Marc Moes (L)  Pierre Lhoest
4   5  3:00.67   GELLA DV 2300m  3:00.67 1:18,6 Wilfried Van Coillie   Wilfried Van Coillie
5   6  3:00.77   ICARE TER PUTTEN 2300m  3:00.77 1:18,6 Gerard Vergaerde   Luc Van Der Meersch
6   2  3:00.89   TECHAR 2300m  3:00.89 1:18,6 Dries Devolder   Gabriel Vermandere
7   9  3:01.26   IWAN SIDNEY 2300m  3:01.26 1:18,8 Lieven Cannaert   NV Etoile
8   8  3:01.93   IRISCH MALT "E" 2300m  3:01.93 1:19,1 Guido Laureys   Mme Béatrice Demoulin
                     
    Uitgesloten              
    10     DREAM MADRIK       Rik Depuydt   Stal Debussere Jozef

5) PR. THEMIS (V5-2) - 1.320 € - AT - 2300M- AUTO- INTER.  - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 100.000  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   8  2:58.62   ENZO TRAFO 2300m  2:58.62 1:17,7 Pedro Ferket    Euro-Trotting
2   6  2:58.93   TITAN VEPIMI 2300m  2:58.93 1:17,8 Hein Van Den Hende   Guido Verkindere
3   4  2:59.31   ASLAK 2300m  2:59.31 1:18,0 Mlle Benedicte Labeeuw (LJ)  Christiaan Labeeuw
4   1  2:59.48   ARAMIS D'AVRIL 2300m  2:59.48 1:18,0 Dries Devolder   Christiaan Labeeuw
5   5  3:00.23   CJ'S PHOTO 2300m  3:00.23 1:18,4 Gerard Vergaerde   Mlle Karolien Van Der Biest
6   9  3:00.91   COCKTAIL CHEF 2300m  3:00.91 1:18,7 Raf Depuydt   Wim Coysman
7                    
8                    
                     
    Uitgesloten              
    2     XCEED G.T.       Guido Laureys    Black Pill Stable
    3     BULLSEYE       Rik Depuydt   Stal Monjoi
    7     DON QUICHOTE       Lieven Cannaert   Geert Allaert

6) PR. OLIVIA LOBELL (V5-3) - 1.200 € - AT - 1800M- AUTO- INTER. 
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 38.000  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   4  2:16.40   SESAMO OM 1800m  2:16.40 1:15,8 Tom De Rijker (LJ)  Mme Marleen Vindevoghel
2   1  2:17.00   PROUD OF MY FACE 1800m  2:17.00 1:16,1 Guido Laureys    Non Stop Stables
3   7  2:17.54   GYWIN D'ERPION 1800m  2:17.54 1:16,4 Marc Huygens   Mme Josette Kielich
4   3  2:17.71   DEVIL BOKO 1800m  2:17.71 1:16,5 Mlle Celestine Corty (LJ)  Peter Corty
5   5  2:18.92   CESAR CHARISMA 1800m  2:18.92 1:17,2 Mlle Hanna Huygens   Francis Mathy
6   6  2:19.95   FINOU DE CRESSY 1800m  2:19.95 1:17,7 J.Jr Van Den Putte   Jozef De Graef
7                    
8                    
                     
    Uitgesloten              
                     
    Niet-vertrekker
    2     IYUCCA VRIJTHOUT       Mlle Anne Mieke Apers   Mlle Anne Mieke Apers

7) PR. KINVITE VISAIS (B) -V5-4- - 1.080 € - AT - 2300M- AUTO- BEL   - TRIPLET
  4 - 6 a/j n'ayant pas/die geen 400  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   4  3:07.40   KAISER LANTERN 2300m  3:07.40 1:21,5 Gerard Vergaerde    POHC Racing
2   2  3:08.00   JAGGER DE PRAIRIE 2300m  3:08.00 1:21,7 Marc Huygens   Danny Van Loo
3   1  3:08.15   ELECTRA DU LOUVAIN 2300m  3:08.15 1:21,8 Jean Paul Robineau   Jean Paul Robineau
4   11  3:10.13   EPSILON WOOD *** 2300m  3:10.13 1:22,7 Nathan Jacob   Nathan Jacob
5   6  3:10.15   KUINSY FD 2300m  3:10.15 1:22,7 Nils Vandenberghe   Johny Vandenberghe
6   8  3:21.12   KARTHAGO MONTEBERG 2300m  3:21.12 1:27,4 Raf Depuydt   Lucien Callens
7                    
8                    
                     
    Uitgesloten              
    3     KOJAK D'HOEVE       Diderik Van Lierde   Koen De Ketelaere
    5     KOBRA DEI VELTRI       Pedro Ferket   Johan Devos
    9     EUGENIE DE QUIDRA       Dries Devolder   Albert Dehaene
    10     DEESSE NOA       Mathias Plovie (L)  Mme Nathalie De Lange
    Niet-vertrekker
    7     KINGSLAND M       Marnix De Groote   Marc Achiel Lannoo

8) PR. CHALLENGE LEERLINGEN - 'T LAURIERBLAD - KUURNE (V5-5) - 1.080 € - AT - 2300M- AUTO- INTER.  - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 16.000  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   1  3:00.82   IMMER BUTTERFLY 2300m  3:00.82 1:18,6 Mlle Celestine Corty (LJ)  Walter Rammant
2   3  3:01.43   BELLINO VERDERIE 2300m  3:01.43 1:18,9 Marc Moes (L)  Marc Bruyneel
3   6  3:01.48   CAPELLO VICI 2300m  3:01.48 1:18,9 Mlle Lindsay Celis (L)  André Van Den Broecke
4   2  3:01.56   FOKKE ZWARTLAND 2300m  3:01.56 1:18,9 Mlle Lore Van Den Bergh (L)  Daniel Laureys
5   9  3:01.73   FLYING DUTCHMAN SL *** 2300m  3:01.73 1:19,0 Evert Vandermassen (LJ)  Franky Eliano
6   4  3:01.93   GOGO BOY 2300m  3:01.93 1:19,1 Andy D'Haese (LJ)  Andy D'Haese
7   7  3:02.05   CHABLY BARCA 2300m  3:02.05 1:19,2 Mlle Jinse Schoovaerts (L)  Gery Schoovaerts
8   5  3:11.05   DIVIN DE FAEL 2300m  3:11.05 1:23,1 Mathias Plovie (L)  Mme Nathalie De Lange
                     
    Uitgesloten              
                     
    Niet-vertrekker
    8     CASEY       Stefaan Uyttendaele (LJ)  Hein Van Den Hende

Programma van alle Franse drafrennen: 

GISTEREN (klik hier)

VANDAAG (klik hier)

MORGEN (klik hier)

 

www.bturf.be

Like BTurf op Facebook