Kuurne - Uitslagen 29/04/2018

Kwalificaties

Nr. 1 Le Crack LJ (Seb. Van Hauwermeiren): niet geslaagd (totaaltijd: 2.32.35)

Nr. 2 Lio Jane AC (Frank Standaert): geslaagd in een kilometertijd van 1.24.1 (totaaltijd: 2.27.13)

Nr. 3 Lord Du Lauzet (Jo Corbanie): geslaagd in een kilometertijd van 1.23.0 (totaaltijd: 2.25.28)

Nr. 4 Lou (Carlo Arickx): geslaagd in een kilometertijd van 1.22.7 (totaaltijd: 2.24.84)

Nr. 5 Lucky Quamelie (Dries Devolder): geslaagd in een kilometertijd van 1.23.4 (totaaltijd: 2.26.04)

Nr. 6 Kompany (Luc A Lannoo): geslaagd in een kilometertijd van 1.21.3 (totaaltijd: 2.22.31)

Nr. 7 Krack D’Esc (Joost Deconinck): niet geslaagd (uitgesloten wegens telgang)

Nr. 8 Irresistable H (Marc Huygens):geslaagd in een kilometertijd van 1.21.0 (totaaltijd: 2.21.75)

 

1) PR. GRINGO MAGDALON - 1.080 € - AT - 2300M- AUTO- BEL   - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 2.500  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   7  3:02.48   KARADJA VRIJTHOUT 2300m  3:02.48 1:19,3 Gert Sucaet   Roger De Wolf
2   8  3:03.07   IZORA VV 2300m  3:03.07 1:19,6 Mlle Hanna Huygens   Mme Olga Vandenbulke
3   2  3:03.85   JAILEY D'ASTENE 2300m  3:03.85 1:19,9 Carlos De Soete   Franck Delombaerde
4   6  3:03.95   INDY TER MEULEN 2300m  3:03.95 1:20,0 Dries Devolder   Gauthier Belaen
5   5  3:04.53   IDEAL SLIPPER 2300m  3:04.53 1:20,2 Joeri De Laender   Jean Dedeurwaerder
5   11  3:04.53   KRONOS GIFT 2300m  3:04.53 1:20,2 Gunther Loix   David Standaert
7   10  3:05.00   JAMES BOND 2300m  3:05.00 1:20,4 Marc Huygens   Robrecht Van Belleghem
8   9  3:05.02   HAROUN DU VAL 2300m  3:05.02 1:20,4 Marnix De Groote   Marc Gheysens
                     
    Uitgesloten              
                     
    Gestopt
    12     KISSMEQUICK ***       Piet Van Pollaert    Union Stable
    Niet-vertrekker
    4     CERES TER PUTTEM       Raf Depuydt   Reginald Roten

2) PR. GILLES D'IBERE - 1.080 € - AT - 2300M- AUTO- INTER.(VBP/PCB)  - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 4.300  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   4  2:59.36   CRACK DES PRES 2300m  2:59.36 1:18,0 Gerard Vergaerde   Guido Verlinden
2   1  2:59.64   IL MIO AMOR JONATH 2300m  2:59.64 1:18,1 Dries Devolder   Antoine Vanrenterghem
3   11  3:00.30   DESKO DU BUQUET *** 2300m  3:00.30 1:18,4 Lieven Cannaert   Lieven Cannaert
4   5  3:00.64   JANTJE D'HOEVE 2300m  3:00.64 1:18,5 Luc A Lannoo   Paul Matthijs
5   6  3:01.32   FOREVER DE PRESTES 2300m  3:01.32 1:18,8 Gunther Loix   Mme Sviatlana Taran
6   9  3:01.39   ISCHI ZWARTLAND 2300m  3:01.39 1:18,9 Carlos De Soete   Mario Casier
7   10  3:02.72   DJINN CEHERE 2300m  3:02.72 1:19,4 Johan Kindt   Mlle Audrey Dengis
8   3  3:02.90   EDE TOSCANA 2300m  3:02.90 1:19,5 Jo Corbanie   Roger Grijp
                     
    Uitgesloten              
    7     KHATIRA MELODY       Marc Huygens    Agro NV
    12     COMTESSE SLIPPER ***       Joeri De Laender   Dirk De Laender
    Uitgesloten wegens meer dan 15 seconden na de winnaar
    2     DIRA DAIRPET       Herman De Ridder   Herman De Ridder
    8     DAPHNE FRAZEENNE       Jean-Marc Bertrand   Jean-Marc Bertrand

3) PR. ESPOIR STAR - 1.200 € - AT - 1800M- AUTO- INTER.(VBP/PCB)  - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 12.500  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   6  2:20.75   ICARE T 1800m  2:20.75 1:18,2 Gunther Loix   Vincent Baert
2   5  2:21.10   FIRST EXPRESS 1800m  2:21.10 1:18,4 Massimo Arickx (L)  Jan Verbeke
3   7  2:21.20   HALINA MARPY 1800m  2:21.20 1:18,4 Wilfried Van Coillie   Mme Martine Messeyne
4   3  2:21.48   INGE MATIC 1800m  2:21.48 1:18,6 Mlle Lindsay Celis (L)  Jozef De Graef
5   8  2:21.54   EL BANDIDO T BREMT 1800m  2:21.54 1:18,6 Gerard Vergaerde   Rene Vermassen
6   10  2:21.58   FRIENDLY MOOD 1800m  2:21.58 1:18,7 Jo Corbanie   Mme Dorine Verheecke
7   2  2:23.73   NELLI NATIONAL 1800m  2:23.73 1:19,8 Mlle Britt Verboomen (L)  Nico Verboomen
8                    
                     
    Uitgesloten              
    1     GOLDSTRIKE B.G.       Hein Van Den Hende   Bjorn Gulbransen
    4     GOLDY VIVANT       Nick Vervloet (LJ)   Vervloet BVBA
    9     GOLDY TOUCHYVON       Nico Van Riet   Stal Bolets

4) PR. BINGOAL - 1.080 € - AT - 1800M- AUTO- BEL   - TIERCE
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 650  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   12  2:22.37   LETITBE VRIJTHOUT 1800m  2:22.37 1:19,1 Gunther Loix   Hugo Buyl
2   8  2:22.53   LINCOLN EV 1800m  2:22.53 1:19,2 Seb. Van Hauwermeiren   Seb. Van Hauwermeiren
3   2  2:22.67   KARI HOLLANDIA 1800m  2:22.67 1:19,3 Hein Van Den Hende   Luciaan De Clercq
4   4  2:22.80   ISOLABELLA 1800m  2:22.80 1:19,3 Marnix De Groote   Mlle Catherine Sax
5   3  2:22.90   JAGGER DE PRAIRIE 1800m  2:22.90 1:19,4 Marc Huygens   Danny Van Loo
6   6  2:22.95   KADABRA BOLETS 1800m  2:22.95 1:19,4 Frank Van Den Bergh   Stal Bolets
7   5  2:23.32   KISJRONEL POPPE 1800m  2:23.32 1:19,6 Ronny Poppe   Ronny Poppe
8   1  2:23.35   INDIANE SUNSET 1800m  2:23.35 1:19,6 Mlle Hanna Huygens   Christ Deconinck
                     
    Uitgesloten              
    9     LAKME       Dries Devolder   Jeroen Van Ooteghem
    15     CASIDARA ***       Joeri De Laender   Dirk De Laender

5) PR. VAN DE VOORZITTER (V5-1) - 5.400 € - AT - 2325M- INTER.  - TRIPLET
  3 + j/a ...100.000+25  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   8  2:59.57   TRUMAN DAIRPET 2350m  2:59.57 1:16,4 Piet Van Pollaert    Union Stable
2   4  2:59.72   GOSIP SIDNEY 2350m  2:59.72 1:16,5 Marc Huygens   Pascal Van Der Rasieren
3   5  2:59.98   YANKEE'S PHOTO 2350m  2:59.98 1:16,6 Hein Van Den Hende   Sissel Vatnoy
4   6  3:01.37   URBAIN JET 2350m  3:01.37 1:17,2 Luc Jacobs   Luc Jacobs
5   1  3:03.80   DARCY RIVER 2325m  3:03.80 1:19,1 Rik Wauters   Stoeterij Wauters Patrick
6   3  3:06.93   VIVA DON BOSCO 2325m  3:06.93 1:20,4 Charly Van Der Heyde   Koen Phlypo
7                    
8                    
                     
    Uitgesloten              
    7     VINOCHKA       Raf Depuydt   Filip Sap
    Gestopt
    2     ENZO TRAFO       Pedro Ferket    Euro-Trotting

6) PR. JEL PASO -TF (V5-2) - 2.400 € - AT - 2300M- AUTO  - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 45.000  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   2  2:58.09   BOLERO DES HAYES 2300m  2:58.09 1:17,4 Raf Depuydt   Guy Vermeulen
2   1  2:58.13   BEST OF MORCHIES 2300m  2:58.13 1:17,4 Jo Corbanie   Mlle An-Sofie Bruyneel
3   12  2:58.16   BERING DU GOUTIER 2300m  2:58.16 1:17,5 Joeri De Laender   Joeri De Laender
4   6  2:58.31   CAPELLA DU TRECHON 2300m  2:58.31 1:17,5 Mlle Hanna Huygens   Stal Hans Van Troys VOF
5   9  2:58.52   BELADO D'OUILLY 2300m  2:58.52 1:17,6 Gert-Jan Decock (LJ)  Pieter Decock
6   8  2:58.58   BROOKLYN MEMORY 2300m  2:58.58 1:17,6 Dries Devolder   Ronny Sonneville
7   10  2:58.66   BRETONNE 2300m  2:58.66 1:17,7 Gerard Vergaerde   Carlo Meneghetti
8   7  2:58.76   AZUR DE CLERLANDE 2300m  2:58.76 1:17,7 Gunther Loix   Johan Sap
                     
    Uitgesloten              
    4     VIKEN       Geert Verlinden   Geert Verlinden

7) PR. SPRINT 4 À 6 J/A (V5-3) - 2.400 € - AT - 1800M- AUTO- INTER.  - TRIPLET
  4 - 6 a/j  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   8  2:15.97   JERRY MOM 1800m  2:15.97 1:15,5 Kristof Depuydt    JPB Building-Sea Coast
2   6  2:16.67   IMUSCLE VRIJTHOUT 1800m  2:16.67 1:15,9 Jo Corbanie   Mlle An-Sofie Bruyneel
3   3  2:17.25   INLOVE VRIJTHOUT 1800m  2:17.25 1:16,2 Rudy Smets   Rudy Smets
4   4  2:17.73   JANA TRAFO 1800m  2:17.73 1:16,5 Pedro Ferket    Euro-Trotting
5   5  2:17.98   JACK LJ 1800m  2:17.98 1:16,7 Raf Depuydt   Ecurie LJ
6   7  2:18.33   JANUS BOSHOEVE 1800m  2:18.33 1:16,9 Francis Neirinck   Franky Rutsaert
7   1  2:24.72   KIRR ROYAL LJ 1800m  2:24.72 1:20,4 Seb. Van Hauwermeiren   Ecurie LJ
8                    
                     
    Uitgesloten              
    2     JOINTNESS SIDNEY       Mlle Hanna Huygens   Marcel Gailly

8) PR. GLENDA GK (V5-4) - 1.200 € - AT - 2300M- AUTO- INTER.(VBP/PCB)  - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 7.500  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   5  3:01.76   FYBER D 2300m  3:01.76 1:19,0 Geert Verlinden   Geert Verlinden
2   2  3:02.05   GARBY CHIP 2300m  3:02.05 1:19,2 Carlos De Soete   Mlle Eline Riebbels
3   6  3:02.08   GELLA DV 2300m  3:02.08 1:19,2 Wilfried Van Coillie   Wilfried Van Coillie
4   7  3:02.20   KIM SPITS 2300m  3:02.20 1:19,2 Dries Devolder   Michael Henderijckx
5   3  3:02.39   JADA VRIJTHOUT 2300m  3:02.39 1:19,3 Kristof Depuydt   Mme Martine Van De Walle
6   11  3:02.43   JR WALKER "E" 2300m  3:02.43 1:19,3 Lieven Cannaert   NV Etoile
7   1  3:02.71   AMOUR D'OKI 2300m  3:02.71 1:19,4 Marc Moes (L)  Pierre Lhoest
8   9  3:04.24   IMAGINE VAN HEREND 2300m  3:04.24 1:20,1 Frank Van Den Bergh   Dirk Herckens
                     
    Uitgesloten              
    4     JESSY JET VG       Gerard Vergaerde   Guido Verlinden

9) PR. FILLY OF DARBY -TF (V5-5) - 2.400 € - AT - 2300M- AUTO  - TRIPLET
   
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   1  2:58.14   CONCERTO 2300m  2:58.14 1:17,5 Kristof Depuydt   Johan Callens
2   5  2:59.08   DREAM MADRIK 2300m  2:59.08 1:17,9 Raf Depuydt   Stal Debussere Jozef
3   3  3:00.84   DEMETER TEGE 2300m  3:00.84 1:18,6 Massimo Arickx (L)  Antonino Gassiraro
4   13  3:00.93   DIVINE DE JANA 2300m  3:00.93 1:18,7 Frans Van Den Putte    Horse Racing Team
5   9  3:01.35   DHAULAGIRI 2300m  3:01.35 1:18,8 Luc A Lannoo   Nicolas Hertault
6   12  3:03.32   DISCOVER DOUAI 2300m  3:03.32 1:19,7 Ingbert Dierickx   Frank Merckx
7   7  3:03.85   ELLA D'ELCHE 2300m  3:03.85 1:19,9 Lieven Cannaert   Patrick Saveyn
8   2  3:04.51   DO YOU REMEMBER 2300m  3:04.51 1:20,2 Johan Kindt   Mme Wendy Jansen
                     
    Uitgesloten              
    6     DIVINE DE JIEL       Mlle Hanna Huygens   Mme Anke Hillen
    11     ELAN DU BOIS       Dries Devolder   Alain Vyvey
    14     CLOVIS NOA       Manu Rotsaert   Manu Rotsaert

Programma van alle Franse drafrennen: 

GISTEREN (klik hier)

VANDAAG (klik hier)

MORGEN (klik hier)

 

www.bturf.be

Like BTurf op Facebook