Kuurne - Uitslagen 30/09/2018

Kwalificaties

Nr. 1 Marbel Zwartland (Carlos De Soete): geslaagd in een kilometertijd van 1.26.4 (totaaltijd: 2.31.17)

Nr. 2 Franca (Manu Rotsaert): geslaagd in een kilometertijd van 1.24.2 (totaaltijd: 2.27.28)

Nr. 3 Lando D'Hoppe (Kristof Depuydt): niet geslaagd (uitgesloten galop)

Nr. 4 Lycka Vrijthout (Rik Depuydt): geslaagd in een kilometertijd van 1.23.9 (totaaltijd: 2.26.79)

1) PR. HIGHNESS WORTHY (A) - 1.080 € - AT - 2300M- AUTO- BEL   - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 500  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   5  3:00.74   EGON PIT 2300m  3:00.74 1:18,6 Marnix De Groote   Jean-Marie Brecx
2   6  3:05.37   KOLDSTAR DIESCHOOT 2300m  3:05.37 1:20,6 J.Jr Van Den Putte   Thomas Daneau
3   1  3:05.83   KOBRA DEI VELTRI 2300m  3:05.83 1:20,8 Kristof Depuydt   Johan Devos
4   13  3:07.51   KISS ME QUICK DR 2300m  3:07.51 1:21,5 Rony De Feyter   Rony De Feyter
5   3  3:07.93   KROSBY LL 2300m  3:07.93 1:21,7 Gerard Vergaerde   Robin Lembrechts
5   4  3:08.13   EUGENIE DE QUIDRA 2300m  3:08.13 1:21,8 Gert Sucaet   Albert Dehaene
7   9  3:09.39   KETTY HS 2300m  3:09.39 1:22,3 Jan Campe   Jan Campe
8   10  3:11.18   KIDDY VR 2300m  3:11.18 1:23,1 Tony Dossche   Stal GVK
                     
    Uitgesloten              
    2     KISSING AS       Mlle Hanna Huygens   Kenneth Everaert
    12     KOSTER SUZANNA       Lucien Rombaut   Lucien Rombaut
    Uitgesloten wegens meer dan 15 seconden na de winnaar
    7     KOALA D'HOEVE       Koen Devos   David Deckmyn
    8     LADY QUEEN ER       Massimo Arickx (L)  Serge Baert
    11     KALINE DU BOUFFEY       Raf Depuydt   Didier Delaere
    14     DEESSE NOA       Steven Meiresonne   Mme Nathalie De Lange
    15     IMPOSSIBLE       Dirk Govaert   Guy Blancquaert

2) PR. NORGINIO - 1.080 € - AT - 1800M- AUTO- BEL   - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 3.150  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   7  2:20.55   KIRA BOKO 1800m  2:20.55 1:18,1 Marnix De Groote   Mlle Anneke De Neve
2   10  2:20.56   KAJ MAGNUS 1800m  2:20.56 1:18,1 Gunther Loix   Mlle Marijke Van Den Putte
3   3  2:21.15   JACINTO 1800m  2:21.15 1:18,4 Geoffrey Lermusiaux   Bart Van Der Taelen
4   4  2:21.71   INGO 1800m  2:21.71 1:18,7 Patrick Vercammen   Patrick Vercammen
5   9  2:22.30   KITANA NOVEMBER 1800m  2:22.30 1:19,1 Stijn Lievens (LJ)  Wim Lievens
6   1  2:22.79   JACKPOT DE POTIRON 1800m  2:22.79 1:19,3 Lieven Cannaert   David Van Ooteghem
7   5  2:23.77   IDEAL SLIPPER 1800m  2:23.77 1:19,9 Joeri De Laender   Jean Dedeurwaerder
8   2  2:24.54   JOHN CASINDRA 1800m  2:24.54 1:20,3 Dries Devolder   Antoine Vanrenterghem
                     
    Uitgesloten              
    6     IZORA VV       Mlle Hanna Huygens   Donald Verleye
    8     JOMBRE LINDEVELD       Massimo Arickx (L)  Mlle Deborah Callebaut

3) PR. HIGHNESS WORTHY (B) - 1.080 € - AT - 2300M- AUTO- BEL   - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 500  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   15  3:01.25   DEFI DU THEYS *** 2300m  3:01.25 1:18,8 Rik Depuydt   Joseph Melin
2   3  3:03.67   KELSEY EV 2300m  3:03.67 1:19,9 Marnix De Groote   Stal GVK
3   4  3:03.75   KIRA BUTCHER 2300m  3:03.75 1:19,9 Jonas Van Helleputte (L)  Kurt Van Damme
4   9  3:04.16   KEEP DANCING HERO 2300m  3:04.16 1:20,1 Peter Parijs   Peter Parijs
5   2  3:04.23   LINDSY'S ROAD "E" 2300m  3:04.23 1:20,1 Frank Van Den Bergh   Geert Verleysen
6   8  3:04.90   KOJAK D'HOEVE 2300m  3:04.90 1:20,4 Diderik Van Lierde   Koen De Ketelaere
7   7  3:05.16   KETTY DU LOMBART 2300m  3:05.16 1:20,5 Mlle Hanna Huygens   Hugo De Weert
8   11  3:05.70   KANTUCKY T 2300m  3:05.70 1:20,7 Dries Devolder   Vincent Baert
                     
    Uitgesloten              
    1     JAGUAR DIESCHOOT       J.Jr Van Den Putte   Frans Van Den Putte
    5     JALACIO       Andy D'Haese (LJ)  Herman D'Haese
    Niet-vertrekker
    16     KADET SLIPPER ***       Bjorn Van Ghelewe   Felix Cleeren

4) PR. ORDALIA OP - 1.440 € - AT - 1800M- AUTO- INTER. 
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 45.000  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   3  2:14.62   INLOVE VRIJTHOUT 1800m  2:14.62 1:14,8 Gunther Loix   Mlle Chaelle Cleirbaut
2   1  2:14.76   PROUD OF MY FACE 1800m  2:14.76 1:14,9 Mlle Lindsay Celis (L)   Non Stop Stables
3   4  2:15.20   MAD DIVA 1800m  2:15.20 1:15,1 Mlle Hanna Huygens   Koen De Letter
4   5  2:15.74   DREAMBOY HORNLINE 1800m  2:15.74 1:15,4 Guido Laureys   Eric Verhaert
5   6  2:16.24   GO STAR 1800m  2:16.24 1:15,7 Kristof Depuydt   Didier Defloo
6   7  2:17.09   JACK LJ 1800m  2:17.09 1:16,2 Rik Depuydt   Ecurie LJ
7   2  2:19.83   CESAR CHARISMA 1800m  2:19.83 1:17,7 Raf Depuydt   Gert-Jan Decock
8                    
                     
    Uitgesloten              
                     

 

5) PR. BINGOAL / AMIGO TEN DOORN - 1.200 € - AT - 2300M- AUTO- INTER.(VBP/PCB)  - TIERCE
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 14.000  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   4  2:56.98   HERTOGIN FANATIC 2300m  2:56.98 1:16,9 J.Jr Van Den Putte   Stal Monjoi
2   3  2:58.56   JR DIESCHOOT 2300m  2:58.56 1:17,6 Gunther Loix    Matic V.O.F.
3   14  3:00.03   HONDA DE LAHAYE 2300m  3:00.03 1:18,3 Marnix De Groote   Stal GVK
4   9  3:00.07   HERO STAR 2300m  3:00.07 1:18,3 Stefaan Uyttendaele (LJ)  Bart Van Der Taelen
5   6  3:01.55   FIGHT FOR POLLY 2300m  3:01.55 1:18,9 Marc Huygens   Sebastiaan Mathijs
6   15  3:02.06   FLYING DUTCHMAN SL *** 2300m  3:02.06 1:19,2 Dries Devolder   Franky Eliano
7   11  3:02.50   GOGO BOY 2300m  3:02.50 1:19,3 Andy D'Haese (LJ)  Andy D'Haese
8   12  3:02.70   INTERNATIONAL 2300m  3:02.70 1:19,4 Geoffrey Lermusiaux   Marius Jr Cubat
                     
    Uitgesloten              
    10     HAVANA D'HOEVE       Jonas Van Helleputte (L)  Harry Van Helleputte
    13     INDIEN DE FORESSE       Charly Van Der Heyde   Johny Martens

6) PR. GARAGE DE POORTER - HARELBEKE -MINITROTTERS - 1 € - AT - 1100M- INTER. 
  3 + j/a  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   1  2:29.35   ESPRIT (1.19) 1100m  2:29.35 2:15,8 Mlle Romy Verboomen   Nico Verboomen
2   3  2:38.59   CASSIOPEIA DAR (1.28 1300m  2:38.59 2:02,0 Nathan Rammant   Walter Rammant
3   4  2:43.73   GALATEO 1400m  2:43.73 1:57,0 Lucka Stael   Ecurie LJ
4                    
5                    
6                    
7                    
8                    
                     
    Uitgesloten              
                     
    Niet-vertrekker
    2     KUMLABY MIKROMETER (       Mlle Elise Van Den Putte   Mlle Marijke Van Den Putte

7) PR. LAURIER DAG -TF - 2.400 € - AT - 2325M  - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 25.000 ...12.500+25  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   3  3:02.60   DAIQUIRI WOOD 2325m  3:02.60 1:18,5 Nathan Jacob   Nathan Jacob
2   7  3:03.56   CONCERTO 2350m  3:03.56 1:18,1 Rik Depuydt   Johan Callens
3   2  3:02.50   BALBUZARD 2325m  3:02.50 1:18,5 Francis Neirinck   Didier Delaere
4   8  3:03.81   DON'T STOP ME 2350m  3:03.81 1:18,2 Lieven Cannaert   Mme Kim Bossuyt
5   6  3:03.91   CONDOR SKY 2350m  3:03.91 1:18,3 Marc Moes (L)  Yves Langenaeken
6   4  3:05.74   BEST GAME 2350m  3:05.74 1:19,0 Gert Sucaet   Franky Eliano
7   5  3:06.02   BANCO DE VER 2350m  3:06.02 1:19,2 Kristof Depuydt   Ronny Bracke
8   12  3:08.13   BEAUTIFUL KING 2350m  3:08.13 1:20,1 Geoffrey Lermusiaux   Elpidio Izzo
                     
    Uitgesloten              
    1     BLACK DES MORINS       J.Jr Van Den Putte   Kenneth De Poorter
                     
    Teruggesteld van de eerste naar de derde plaats wegens hinderen van het nummer 7
    2     BALBUZARD       Francis Neirinck   Didier Delaere

8) PR. KONO -RING SHOPPING KUURNE - 1.560 € - AT - 2800M- AUTO- INTER.  - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 200.000  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   3  3:40.33   JERRY MOM 2800m  3:40.33 1:18,7 Kristof Depuydt    JPB Building BVBA
2   4  3:40.34   RIVIERA AS 2800m  3:40.34 1:18,7 Francis Neirinck   Ecurie Z
3   5  3:40.72   UROY 2800m  3:40.72 1:18,8 Lieven Cannaert   Eddy Bossuyt
4   1  3:42.67   ALPHA JET JEGO 2800m  3:42.67 1:19,5 Rik Depuydt   Stal Debussere Jozef
5   2  3:42.75   XCEED G.T. 2800m  3:42.75 1:19,6 Mlle Lindsay Celis (L)  Eric Verhaert
6   7  3:46.56   UN DE MUZE 2800m  3:46.56 1:20,9 Gerard Vergaerde   Geert Nemegheer
7   8  3:54.29   URBAIN LA CHESNAIE 2800m  3:54.29 1:23,7 Arnaud Godart (L)  Haras De Cressy SA
8                    
                     
    Uitgesloten              
    6     VIS A VIS       Marnix De Groote   Johan Vancanneyt

9) PR. RUSSEL NOVEMBER - 1.080 € - AT - 2300M- AUTO- BEL   - TRIPLET
   
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   8  3:04.95   JENDAYI BALENO 2300m  3:04.95 1:20,4 Mlle Hanna Huygens   Marc DHondt
2   5  3:05.19   ITS EMPIRE 2300m  3:05.19 1:20,5 F.X. Myle   Nico Marchal
3   15  3:05.49   ISAAC DE TIENNE 2300m  3:05.49 1:20,6 Dries Devolder   Luc Devolder
4   16  3:06.29   LET'S DREAM MELODY 2300m  3:06.29 1:21,0 Marc Huygens   Marcel Gailly
5   13  3:06.32   KASHMIR EV 2300m  3:06.32 1:21,0 Marc Moes (L)  Jean Marc Poelmans
6   11  3:06.75   KUINSY FD 2300m  3:06.75 1:21,2 Nils Vandenberghe   Johny Vandenberghe
7   9  3:08.53   HAPPY GIRL PHOTO 2300m  3:08.53 1:22,0 Mlle Jinse Schoovaerts (L)  Gery Schoovaerts
8   1  3:08.65   HAROUN DU VAL 2300m  3:08.65 1:22,0 Carlos De Soete   Marc Gheysens
                     
    Uitgesloten              
    2     JOKE DE STAR       Jonas Van Den Hove (LJ)  Luc Van Den Bulck
    6     EROS TRAFO       Frank Van Den Bergh   Daniel Laureys
    Uitgesloten na onderzoek wegens het verlaten van de laatste bocht (1ste)
    7     KANAQUE D'AUSSY DC       Raf Depuydt   Roger Grijp
    Niet-vertrekker
    3     HANNE BRIGADOON       Stefaan Claerhout   Stefaan Claerhout
    10     CHAMPION DE TONGRES       Michael Mewissen   Georges Mewissen

10) PR. ONYX D'EM - 1.200 € - AT - 1800M- AUTO- INTER.(VBP/PCB)  - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 6.000  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   4  2:19.29   JR WALKER "E" 1800m  2:19.29 1:17,4 Lieven Cannaert   NV Etoile
2   2  2:19.65   KRIPTON 1800m  2:19.65 1:17,6 Ludo Laenen   Renaat Cuylaerts
3   8  2:20.81   INDY DES ILES 1800m  2:20.81 1:18,2 Mlle Kelly Myle (L)  Louis Mossay
4   3  2:20.85   FIBEKE 1800m  2:20.85 1:18,3 Patrick Vercammen   Willy De Haes
5   11  2:21.19   JOIE D'AVRIL 1800m  2:21.19 1:18,4 Jonas Van Helleputte (L)  Dirk Peetermans
6   6  2:21.39   ELIO ZWARTLAND 1800m  2:21.39 1:18,5 Carlos De Soete   Marc Gheysens
7   5  2:21.48   IMAGINE VAN HEREND 1800m  2:21.48 1:18,6 Frank Van Den Bergh   Dirk Herckens
8   9  2:21.57   CARAVELLE D'HEULE 1800m  2:21.57 1:18,6 Rik Depuydt   Guy Vermeulen
                     
    Uitgesloten              
    1     IMPERATOR STAR       Koen Devos   Jan Maes
    12     IL MIO AMOR JONATH       Antoine Vanrenterghem   Antoine Vanrenterghem

Programma van alle Franse drafrennen: 

GISTEREN (klik hier)

VANDAAG (klik hier)

MORGEN (klik hier)

 

www.bturf.be

Like BTurf op Facebook