Kuurne - Uitslagen 7/10/2018

 

Kwalificaties

Nr. 1 Felicie Lege (Wilfried Van Coillie): geslaagd in een kilometertijd van 1.23.0 (totaaltijd: 2.25.25)

Nr. 2 Libelle Du Val (Carlos De Soete): geslaagd in een kilometertijd van 1.25.8 (totaaltijd: 2.30.15)

Nr. 3 Louis Bay (Wilfried Van Coillie): geslaagd in een kilometertijd van 1.22.4 (totaaltijd: 2.24.23)

1) PR. NESTEN (KON.W.VL.MIJ.) - 1.080 € - AT - 2300M- AUTO- BEL   - TRIPLET
  3 j/a n'ayant pas/die geen 250  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   16  3:06.78   LYCKA VRIJTHOUT *** 2300m  3:06.78 1:21,2 Kristof Depuydt   Mme Carine De Soete
2   7  3:06.93   LED ZEPPELIN 2300m  3:06.93 1:21,3 Marc Huygens   Wim Bogaert
3   3  3:07.85   FEBE D'ATOM 2300m  3:07.85 1:21,7 Bart De Graeve   Bart De Graeve
4   13  3:08.97   LOUIS 2300m  3:08.97 1:22,2 Joeri De Laender   Juan Cooreman
5   8  3:09.27   LINA DE VIE 2300m  3:09.27 1:22,3 Dries Devolder   Michael Henderijckx
6   12  3:09.91   LOVELY SUPER DC 2300m  3:09.91 1:22,6 Siegfried De Cubber   Siegfried De Cubber
7   15  3:11.47   LUCKY HOPE *** 2300m  3:11.47 1:23,2 Guy Vandeneycken   Philippe Ghislain
8   11  3:11.70   LIO JANE AC 2300m  3:11.70 1:23,3 Mlle Celestine Corty (LJ)  Werner Delamillieure
                     
    Uitgesloten              
    2     LOU       Francis Neirinck   Marc Bruyneel
    4     LITTLE DAY VV       Rik Depuydt   Mme Olga Vandenbulke
    5     LAURIER DU VAL       Marc Moes (L)  Henri Kumpen
    6     LIPTON DIESCHOOT       Frank Van Den Bergh   Geert Verleysen
    10     FEO TRAFO       Gerard Vergaerde   Marc Achiel Lannoo
    Uitgesloten wegens meer dan 15 seconden na de winnaar
    1     LITCHI VRIJTHOUT       Jonas Van Helleputte (L)  Roel Selderslaghs
    Gestopt
    9     LUC D'HOEVE       Diderik Van Lierde   Koen De Ketelaere

2) PR. CHALLENGE BEKER DER LEERLINGEN -DSM TROTTING - 1.080 € - AT - 2300M- AUTO- INTER.(VBP/PCB)  - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 9.000  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   2  2:59.62   JAMBORA 2300m  2:59.62 1:18,1 Mlle Celestine Corty (LJ)  Kurt Declerck
2   1  3:00.21   KING'S ROAD "E" 2300m  3:00.21 1:18,4 Stefaan Uyttendaele (LJ)  Jef Laureys
3   5  3:00.64   JADORE SUGAR 2300m  3:00.64 1:18,5 Massimo Arickx (L)  Michael Henderijckx
4   10  3:01.56   DJANGO DE BACONVAL 2300m  3:01.56 1:18,9 Mlle Kelly Myle (L)  Louis Mossay
5   8  3:02.11   AMOUR D'OKI 2300m  3:02.11 1:19,2 Marc Moes (L)  Pierre Lhoest
6   11  3:02.13   FRIENDLY LANE 2300m  3:02.13 1:19,2 Mlle Britt Verboomen (L)  Luc Verboomen
7   6  3:02.29   GRAND GRAIN 2300m  3:02.29 1:19,3 Tom De Rijker (LJ)  Jacques Hoorne
8   9  3:02.63   KIZ VIVANT 2300m  3:02.63 1:19,4 Pascal Meere (LJ)  Pascal Meere
                     
    Uitgesloten              
                     

3) PR. KUURNE-BRUSSEL-KUURNE -TF - 2.400 € - AT - 2800M- AUTO  - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 50.000  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   5  3:37.86   VIKEN 2800m  3:37.86 1:17,8 Mlle Hanna Huygens   Geert Verlinden
2   1  3:37.91   BOLERO DES HAYES 2800m  3:37.91 1:17,8 Kristof Depuydt   Guy Vermeulen
3   3  3:38.82   COOPER PERON 2800m  3:38.82 1:18,2 Herman De Ridder   Herman De Ridder
4   6  3:39.28   AZUR DE CLERLANDE 2800m  3:39.28 1:18,3 Gunther Loix   Johan Sap
5   9  3:39.52   BOYFRIEND 2800m  3:39.52 1:18,4 Marc Moes (L)  Mme G. Masschaele
6   4  3:39.93   CATSOUS 2800m  3:39.93 1:18,5 Rik Depuydt   Lode Pattyn
7   7  3:41.85   BIMBA QUICK 2800m  3:41.85 1:19,2 Francis Neirinck   Jeremy Levy
8                    
                     
    Uitgesloten              
    8     CADAJO       Gerard Vergaerde   Geert Deglas
    Gestopt
    2     BILLY BOB TWIN       Geoffrey Lermusiaux   Laurent De Smet

4) PR. VAN DE BURGEMEESTER - 1.080 € - AT - 2300M- AUTO- BEL   - TRIPLET
  4 j/a n'ayant pas/die geen 2.500  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   2  3:01.63   KEBIR MATIC 2300m  3:01.63 1:19,0 Gunther Loix    Matic V.O.F.
2   5  3:02.64   KAISER LANTERN 2300m  3:02.64 1:19,4 Gerard Vergaerde    POHC Racing
3   7  3:02.86   KINGSLAND M 2300m  3:02.86 1:19,5 Marnix De Groote   Marc Achiel Lannoo
4   6  3:02.92   ELECTRA DU LOUVAIN 2300m  3:02.92 1:19,5 Jean Paul Robineau   Jean Paul Robineau
5   3  3:04.07   KASHMIR EV 2300m  3:04.07 1:20,0 Marc Moes (L)  Jean Marc Poelmans
6   4  3:04.13   KAAIMAN D'HOEVE 2300m  3:04.13 1:20,1 Diderik Van Lierde   Koen De Ketelaere
7   9  3:05.59   KEEPONTROTTING EV 2300m  3:05.59 1:20,7 Carlos De Soete   Patrick Talpe
8   10  3:05.70   EUGENIE DE QUIDRA 2300m  3:05.70 1:20,7 Jonas Van Helleputte (L)  Albert Dehaene
                     
    Uitgesloten              
                     

5) PR. BINGOAL / DE KATTE - 1.200 € - AT - 2300M- AUTO- INTER.(VBP/PCB)  - TIERCE
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 5.500  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   4  3:01.71   IMPERATOR STAR 2300m  3:01.71 1:19,0 Marnix De Groote   Jan Maes
2   16  3:02.00   JOY OF JET 2300m  3:02.00 1:19,1 Gunther Loix   Eric Leroy
3   8  3:02.37   JOIE D'AVRIL 2300m  3:02.37 1:19,3 Jonas Van Helleputte (L)  Dirk Peetermans
4   5  3:02.38   JANTJE D'HOEVE 2300m  3:02.38 1:19,3 Luc A Lannoo   Paul Matthijs
4   3  3:02.38   IL MIO AMOR JONATH 2300m  3:02.38 1:19,3 Antoine Vanrenterghem   Antoine Vanrenterghem
6   12  3:02.39   DARLING SLIPPER 2300m  3:02.39 1:19,3 Joeri De Laender   Dirk De Laender
7   11  3:02.43   GOMMERY 2300m  3:02.43 1:19,3 Wilfried Van Coillie   Stefaan Claerhout
8   7  3:02.99   JUST MY LOVE 2300m  3:02.99 1:19,6 Sebastien Grisez   Freddy Grisez
                     
    Uitgesloten              
    9     ISCHI ZWARTLAND       Carlos De Soete   Mario Casier
    14     KHATIRA MELODY       Mlle Hanna Huygens    Agro NV

6) PR. KONING EZEL - 1.200 € - AT - 2800M- AUTO- INTER.(VBP/PCB)  - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 10.000  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   5  3:42.00   IL MONDO EV 2800m  3:42.00 1:19,3 Gunther Loix    Matic V.O.F.
2   4  3:42.66   GOLDY TOUCHYVON 2800m  3:42.66 1:19,5 Mlle Anne Mieke Apers   Stal Bolets
3   3  3:43.42   KOLDING SIDNEY 2800m  3:43.42 1:19,8 Mlle Hanna Huygens    Agro NV
4   7  3:43.91   IWAN SIDNEY 2800m  3:43.91 1:20,0 Lieven Cannaert   Benito Vanpuyvelde
5   1  3:44.84   JAG DE MORGANE 2800m  3:44.84 1:20,3 Marnix De Groote   Ecurie P & R
6   9  3:45.17   DELIT MINEUR 2800m  3:45.17 1:20,4 Hein Van Den Hende   Hein Van Den Hende
7   8  3:46.07   JOLIE WILLIAMS 2800m  3:46.07 1:20,7 Luc A Lannoo   Paul Matthijs
8   6  3:49.00   GLAMOUR D'HOEVE 2800m  3:49.00 1:21,8 Diderik Van Lierde   Koen De Ketelaere
                     
    Uitgesloten              
    10     COMTESSE SLIPPER ***       Joeri De Laender   Dirk De Laender

7) PR. SINT-PIETER - 1.200 € - AT - 2300M- AUTO- INTER.  - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 18.000  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   2  2:57.81   JARRAH BOLETS 2300m  2:57.81 1:17,3 Frank Van Den Bergh   Stal Bolets
2   1  2:58.20   CALVADOS CHESS 2300m  2:58.20 1:17,5 Rik Depuydt   Johan Callens
3   9  2:58.42   HALINA MARPY 2300m  2:58.42 1:17,6 Wilfried Van Coillie   Mme Martine Messeyne
4   7  2:59.51   HECTOR TER BLEKTE 2300m  2:59.51 1:18,0 Gerard Vergaerde   Yannick Desmet
5   3  3:00.26   CHAPTER FOUR 2300m  3:00.26 1:18,4 Guy Vandeneycken    Marc Eduard Gernay BVBA
6   6  3:00.80   GAROU D'OLNE 2300m  3:00.80 1:18,6 Joeri De Laender   Stal GVK
7   4  3:01.59   LICKETYCLICK 2300m  3:01.59 1:19,0 Mlle Lindsay Celis (L)   Non Stop Stables
8   5  3:05.50   CAPELLO VICI 2300m  3:05.50 1:20,7 Hein Van Den Hende   André Van Den Broecke
                     
    Uitgesloten              
                     
    Uitgesloten onregelmatig
    8     CHERIE D'AMAY       Patrick Delvoie (LJ)  Reginald Roten

8) PR. LEIEHOEK - 1.080 € - AT - 1800M- AUTO- BEL   - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 850  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   13  2:18.96   DEFI DU THEYS 1800m  2:18.96 1:17,2 Rik Depuydt   Joseph Melin
2   12  2:20.44   EGON PIT 1800m  2:20.44 1:18,0 Marnix De Groote   Jean-Marie Brecx
3   11  2:21.00   KIRA BUTCHER 1800m  2:21.00 1:18,3 Jonas Van Helleputte (L)  Kurt Van Damme
4   1  2:21.01   KUINSY FD 1800m  2:21.01 1:18,3 Nils Vandenberghe   Johny Vandenberghe
5   5  2:21.06   KALYPSO WALKER N 1800m  2:21.06 1:18,4 Lieven Cannaert   NV Etoile
6   10  2:22.76   KISS ME QUICK DR 1800m  2:22.76 1:19,3 Rony De Feyter   Rony De Feyter
6   15  2:22.76   KOLDSTAR DIESCHOOT 1800m  2:22.76 1:19,3 Gunther Loix   Thomas Daneau
8   7  2:27.24   JULIE CAF EV 1800m  2:27.24 1:21,8 Daniel Derwael   Jean Marc Poelmans
                     
    Uitgesloten              
    2     IZZY NN       Eddy Debboudt   Eddy Debboudt
    3     JET DU LAUZET       Francis Neirinck   Mlle An-Sofie Bruyneel
    4     KISS ME BRIGADOON       Carlos De Soete   Paul Martens
    6     KALYPSO EV       Seb. Van Hauwermeiren   Robert Wilmot
    9     KOBRA DEI VELTRI       Kristof Depuydt   Johan Devos
    14     JALACIO       Mlle Hanna Huygens   Herman D'Haese
    16     KOMO DU LOGIS ***       Gerard Vergaerde   Daniel Bogaerts

Programma van alle Franse drafrennen: 

GISTEREN (klik hier)

VANDAAG (klik hier)

MORGEN (klik hier)

 

www.bturf.be

Like BTurf op Facebook