Kuurne - Uitslagen 27/11/2016

Kwalificaties

Nr. 1 Kallenby (Koen Devos): geslaagd in een kilometertijd van 1.22.9 (totaaltijd: 2.25.12)

Nr. 2 Ever Love D'Or (Jo Corbanie): niet geslaagd (uitgeschakeld galop)

Nr. 3 Jacky (Joerie De Laender): niet geslaagd (uitgeschakeld galop)

Nr. 4 Juglans Bloc (Dries Devolder): geslaagd in een kilometertijd van 1.24.9 (totaaltijd: 2.28.65)

 

1) PR. PITO SALEM - 1.200 € - AT - 1800M- AUTO- BEL   - TRIPLET
  2 j/a n'ayant pas/die geen 250  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   3  2:26.27   KEY MOM 1800m  2:26.27 1:21,3 Alain Roussel   Alain Roussel
2   2  2:26.96   KIND OF LEADING 1800m  2:26.96 1:21,6 Jo Corbanie   Mlle An-Sofie Bruyneel
3   15  2:27.78   KALITA VRIJTHOUT 1800m  2:27.78 1:22,1 Rik Depuydt   Roger De Wolf
4   5  2:28.47   KENTUCKY SA 1800m  2:28.47 1:22,5 Marnix De Groote   Stal Sint Anna
5   4  2:28.56   ECLAT DES ILES 1800m  2:28.56 1:22,5 F.X. Myle   Joel Huge
6   11  2:28.64   ESTEBAN DE FACQUE 1800m  2:28.64 1:22,6 Mlle Celine Onghena   Etienne Onghena
7   14  2:29.89   ELLA GRAUX 1800m  2:29.89 1:23,3 Benoit Onghena   Etienne Onghena
8   9  2:30.07   KID 1800m  2:30.07 1:23,4 Lieven Cannaert   Mme Gerardine Depuydt
                     
    Uitgesloten              
    1     KOULI BALY       Dries Devolder   Carlos Verbeke
    6     KASTAAR WONTERGEM       Jonas Van Helleputte (L)  Robert Wilmot
    8     KING DE CHIMAY       Marc Huygens   Jean Vaessen
    13     KRONOS DU LOMBART       Johan Kindt   Joseph Nisen
    Uitgesloten wegens meer dan 15 seconden na de winnaar
    12     KNIGHT D'HOETSEL       Diderik Van Lierde   Luc Claeys

2) PR. KUNEMPLOYED - 1.200 € - AT - 2300M- AUTO- BEL   - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 1.150  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   4  3:03.79   GRENADE SAND 2300m  3:03.79 1:19,9 Mlle Hanna Huygens   Mme Josette Kielich
2   16  3:04.31   INVIT KELLER DH 2300m  3:04.31 1:20,1 Diderik Van Lierde   Luc Delaere
3   12  3:04.36   HITCHCOCK 2300m  3:04.36 1:20,2 Gerard Vergaerde   Stal Bogaert
4   11  3:05.65   HERRIOT EXPRESS 2300m  3:05.65 1:20,7 Gunther Loix   Marc Thoelen
5   2  3:06.57   INGO 2300m  3:06.57 1:21,1 Patrick Vercammen   Patrick Vercammen
6   14  3:06.96   GO PLENTY 2300m  3:06.96 1:21,3 Marc Huygens   Josef Van Den Noortgate
7   10  3:07.35   ILVIE ZWARTLAND 2300m  3:07.35 1:21,5 Stijn Lievens (LJ)  Wim Lievens
8                    
                     
    Uitgesloten              
    1     FUSEE DE CORMON       Johan Kindt   Guy Blancquaert
    3     INGERLISE       Stijn Fossaert (LJ)  Charles Van Ghelewe
    5     IDEAL SLIPPER       Raf Depuydt   Jean Dedeurwaerder
    7     ILJO SCHAEPBEKE       Marnix De Groote   Mme Inge Van Hecke
    8     HENDRIK GL       J.Jr Van Den Putte   Hendrik Glorieux
    9     JOEPIE SLIPPER       Lieven Cannaert   Felix Cleeren
    13     IMAGINE VAN HEREND       Dries Devolder   Dirk Herckens
    15     HANNE BRIGADOON       Stefaan Claerhout   Stefaan Claerhout
    Uitgesloten na onderzoek wegens meer dan 5 galopsprongen in de laatste 500 meter (1ste)
    6     INTRUDER AXE       Jo Corbanie   Marc Bruyneel

3) PR. STAYERSCRITERIUM - 1.680 € - AT - 3450M- INTER.  - TRIPLET
  3 + j/a ...100.000+25  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   10  4:27.23   QUENTIN ROSE 3425m  4:27.23 1:18,0 Jo Corbanie   Marc Bruyneel
2   2  4:27.55   TITAN VEPIMI 3400m  4:27.55 1:18,7 Hein Van Den Hende   Guido Verkindere
3   6  4:28.24   VELOCITE 3400m  4:28.24 1:18,9 Marc Huygens   Mme Paula Busselen
4   5  4:28.41   ENZO TRAFO 3400m  4:28.41 1:18,9 Pedro Ferket    Euro-Trotting
5   11  4:28.98   RAPIDE DU DIGEON 3425m  4:28.98 1:18,5 Lieven De Groote    De Groote Lieven BVBA
6   1  4:29.00   VAILLANT MARCEAUX 3400m  4:29.00 1:19,1 Stefaan Stevens   Rik Everaert
7   7  4:29.15   SIRSTON 3425m  4:29.15 1:18,6 Mlle Hanna Huygens    De Groote Lieven BVBA
8   8  4:29.54   ULPIA DES JIPES 3425m  4:29.54 1:18,7 Eddy Van Hout   Roland Volders
                     
    Uitgesloten              
    9     RUBIS DE MORCHIES       Dries Devolder   Erik Huys

4) PR. BINGOAL-PMU / NERO VAN DAVERKO (V5) - 1.200 € - AT - 1800M- AUTO- INTER.(VBP/PCB)  - TIERCE
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 7.000  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   7  2:17.77   HIGHLIGHT 1800m  2:17.77 1:16,5 Marnix De Groote   Marc Achiel Lannoo
2   16  2:18.41   DMITROVA FORTUNA 1800m  2:18.41 1:16,9 Stefaan Uyttendaele (L)  Mme Melissa De Craemer
3   10  2:19.01   FLOYD STARDUST 1800m  2:19.01 1:17,2 Gerard Vergaerde   Kenneth De Poorter
4   5  2:19.08   FLOWER DOPE 1800m  2:19.08 1:17,3 Raf Depuydt   Franck Delombaerde
5   15  2:19.42   GIANT DU PRAIRIE 1800m  2:19.42 1:17,5 Gunther Loix   Samuel Meunier
6   2  2:19.43   ELROY BOKO 1800m  2:19.43 1:17,5 Patrick Vercammen   Willy De Haes
7   11  2:19.60   ELISE VIVANT 1800m  2:19.60 1:17,6 Bart Beullens   Alphons Dams
8   6  2:19.83   FIVE STARS 1800m  2:19.83 1:17,7 Eddy Van Hout   Gregory Borremans
                     
    Uitgesloten              
    3     FIRST EXPRESS       Rik Depuydt   Jan Verbeke

5) PR. NOBLE DARBY II (V5) - 1.320 € - AT - 2300M- AUTO- INTER.(VBP/PCB)  - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 11.500  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   3  2:57.05   ANDGEL 2300m  2:57.05 1:17,0 Gerard Vergaerde   V.O.F Vergaerde Gerard
2   5  2:57.54   GAROU D'OLNE 2300m  2:57.54 1:17,2 Joeri De Laender   Stal GVK
3   10  2:58.19   HAMLET DE BEAULIEU 2300m  2:58.19 1:17,5 Gunther Loix    Matic V.O.F.
4   7  2:58.59   IGOR DARBY 2300m  2:58.59 1:17,6 Kristof Depuydt   Kenneth De Poorter
5   13  2:58.92   FIRST DREAM 2300m  2:58.92 1:17,8 Rik Depuydt   Danny Mahieu
6   11  3:00.36   GALILEE 2300m  3:00.36 1:18,4 Jan Claeys   Filip Claeys
7   8  3:00.64   CAMIBORA 2300m  3:00.64 1:18,5 Erik Van Capellen   Jozef De Graef
8   12  3:01.39   INDRA PRIDE 2300m  3:01.39 1:18,9 Adelin Mattheeuws   Adelin Mattheeuws
                     
    Uitgesloten              
    4     GORKY       Eddy Van Hout   Bart Smolders
    Niet-vertrekker
    6     EQUIDIA BROS       Mlle Hanna Huygens   Marcel Gailly
    14     HYSTOIRE D'ERPION       J.Jr Van Den Putte   Thomas Daneau

6) PR. CHALLENGE LEERLINGEN -WIJNHANDEL DELICHAM -WAREGEM (V5) - 1.200 € - AT - 2300M- AUTO- INTER.  - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 30.000  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   11  2:58.97   ESCARTIEN TER BLEKTE 2300m  2:58.97 1:17,8 Tom De Rijker (LJ)  Mme Marleen Vindevoghel
2   3  2:59.13   DANCING NOBLE 2300m  2:59.13 1:17,9 Stijn Fossaert (LJ)  Freddy Demuynck
3   4  2:59.45   HENNA VILLA 2300m  2:59.45 1:18,0 Massimo Arickx (L)   Euro-Trotting
4   10  2:59.48   AS DOLOIS 2300m  2:59.48 1:18,0 Christophe Deltour (LJ)  Nico Vanwaeyenberghe
5   1  2:59.52   CANYON 2300m  2:59.52 1:18,1 Romain Vreven (L)  Christophe Foucart
6   8  2:59.58   ERETTE VIVANT 2300m  2:59.58 1:18,1 Nick Vervloet (L)  Kurt Vervloet
7   5  3:00.92   DUCATI POWER 2300m  3:00.92 1:18,7 Jonas Van Den Hove (LJ)  Mme Kristel Voet
8   13  3:01.11   DARCY WILLIAMS 2300m  3:01.11 1:18,7 Mathias Plovie (L)  Antoine Vanrenterghem
                     
    Uitgesloten              
    6     RUBY TUESDAY       Cedric Parijs (L)  Stefaan Stevens
    Niet-vertrekker (geschorst door BFP)
    14     CICERO ***       Evert Vandermassen (LJ)  Mme Peggy Ravets

7) PR. SORROW (V5) - 1.200 € - AT - 2300M- AUTO- INTER.(VBP/PCB)  - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 4.300  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   15  3:02.01   HECTOR DU LOGIS 2300m  3:02.01 1:19,1 Frank Van Den Bergh   Daniel Laureys
2   2  3:02.44   FRIENDLY LANE 2300m  3:02.44 1:19,3 J.Jr Van Den Putte   Walter Rammant
3   7  3:02.52   BANCO DE VER 2300m  3:02.52 1:19,4 Kristof Depuydt   Ronny Bracke
4   3  3:02.80   EDE TOSCANA 2300m  3:02.80 1:19,5 Jo Corbanie   Roger Grijp
5   11  3:03.11   BINGO MAGIQUE 2300m  3:03.11 1:19,6 Gerard Vergaerde   Philippe Van Weehaeghe
6   9  3:03.48   HASTA LA VISTA 2300m  3:03.48 1:19,8 Marc Huygens   Mme Krista Vander Smissen
7   10  3:03.56   CARAVELLE D'HEULE 2300m  3:03.56 1:19,8 Patrick Van Den Hove   Jan Vanoverbeke
8   4  3:03.86   GINNEKE HALEBEEK 2300m  3:03.86 1:19,9 Eddy Van Hout   Eddy Van Hout
                     
    Uitgesloten              
    1     BUSINESS GIRL       Johan Kindt   Tom Vanquickenborne
    8     GOMMERY       Stefaan Claerhout   Stefaan Claerhout
    Uitgesloten na onderzoek wegens galoppade in de strafzone (5de)
    5     TECHAR       Dries Devolder   Gabriel Vermandere

8) PR. RED BARON (VG/PL) -V5- - 1.320 € - MONTE/BEREDEN - 2325M- INTER.  - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 38.000 ...15.000+25  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   6  3:03.07   BOTTEY PREMIER 2325m  3:03.07 1:18,7 Jerome Dave   Hein Van Den Hende
2   15  3:03.11   ETROPLUS VOLITA 2350m  3:03.11 1:17,9 Mlle Hanna Huygens   Mlle Vanessa Meire
3   3  3:03.44   BOSS D'AVRAN 2325m  3:03.44 1:18,9 Mlle Audrey Dengis (LJ)  Louis Mossay
4   12  3:04.36   VARENNE DE PHENS 2350m  3:04.36 1:18,5 Mlle Celine Onghena   Mme G. Masschaele
5   1  3:04.65   UTOPIE DU MOUTY 2325m  3:04.65 1:19,4 Mlle Anne Mieke Apers   Mme Huguette Geboors Bastyns
6   14  3:05.09   CHARGE VIVANT 2350m  3:05.09 1:18,8 Mlle Lindsay Celis (L)  Kurt Vervloet
7   10  3:06.60   VAROUZO DE GODREL 2350m  3:06.60 1:19,4 Mlle Yentl Heirbrandt (L)  Kurt Goethals
8   11  3:08.69   APOGEE JUAN 2350m  3:08.69 1:20,3 Laurent Alileche   Kurt Goethals
                     
    Uitgesloten              
    4     DERBY DE RETZ       Mlle Kelly Myle (L)  Mme Chantal Ghekiere
    9     VERNI CHOUAN       Mlle Shaynie Deconinck (L)  Steven Declercq
    16     MOST WANTED AS       Johan Kindt   Raphael Lavaert
                     
    Niet-vertrekker
    7     FOXY VRIJTHOUT       Mlle Manon Rotsaert   Herman De Ridder

 

Programma van alle Franse drafrennen: 

GISTEREN (klik hier)

VANDAAG (klik hier)

MORGEN (klik hier)

 

www.bturf.be

Like BTurf op Facebook