Uitslagen - Kuurne 22/01/2017

Geen kwalificaties

1) PR. LUTIN DU BOSCAIL - 1.080 € - AT - 1800M- AUTO- BEL  
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 2.250  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   2  2:22.02   HORACE VC 1800m  2:22.02 1:18,9 Jo Corbanie   Mme Carina Vincke
2   3  2:23.10   ILARIA SIDNEY 1800m  2:23.10 1:19,5 Geoffrey Lermusiaux   Gerald Van Pollaert
3   1  2:23.90   ILARIO VIVANT 1800m  2:23.90 1:19,9 Nick Vervloet (L)  Kurt Vervloet
4   5  2:24.22   GINNEKE HALEBEEK 1800m  2:24.22 1:20,1 Eddy Van Hout   Eddy Van Hout
5   4  2:24.63   FLYING CHIP 1800m  2:24.63 1:20,3 Andy D'Haese (LJ)  Mlle Nancy De Bolle
6                    
7                    
8                    
                     
    Uitgesloten              
    6     HABANO "E"       Wilfried Van Coillie   Jozef Goderis

2) PR. PHILIP  DU LOMBART - 1.080 € - AT - 1800M- AUTO- BEL   - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 1.100  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   5  2:25.83   INGERLISE 1800m  2:25.83 1:21,0 Raf Depuydt   Serge Baert
2   10  2:25.90   IMMENSITE JOYEUSE 1800m  2:25.90 1:21,1 Gerard Vergaerde   Frank Veys
3   2  2:25.95   JESSY D'HOEVE 1800m  2:25.95 1:21,1 Diderik Van Lierde   Koen De Ketelaere
4   9  2:26.74   GRENADE SAND 1800m  2:26.74 1:21,5 Mlle Hanna Huygens   Mme Josette Kielich
5   11  2:27.10   BACCHUS D'ARTHIRO *** 1800m  2:27.10 1:21,7 Xavier Germis    Moës S.A.
6   3  2:37.48   HI CAMMELIE 1800m  2:37.48 1:27,5 Dries Devolder   Etienne Lannoo
7                    
8                    
                     
    Uitgesloten              
    1     DARK ROSE       Nico Dhaenens   Jurgen De Roeck
    4     HAROUN DU VAL       Carlos De Soete   Marc Gheysens
    6     INTRUDER AXE       Jo Corbanie   Marc Bruyneel
    7     HOPE LIKEASTAR       Bjorn Van Ghelewe   Bjorn Van Ghelewe
    8     HENDRIK GL       Lieven Cannaert   Hendrik Glorieux

3) PR. SERGEANT VERDIER (V5) - 1.200 € - AT - 2300M- AUTO- INTER.(VBP/PCB)  - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 9.000  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   3  3:02.35   FIRST EXPRESS 2300m  3:02.35 1:19,3 Rik Depuydt   Jan Verbeke
2   4  3:03.24   EL BANDIDO T BREMT 2300m  3:03.24 1:19,7 Andy Van Impe   Rene Vermassen
3   5  3:03.30   ITSKA AS 2300m  3:03.30 1:19,7 Gerard Vergaerde   Daniel Henderickx
4   6  3:03.51   HALINA MARPY 2300m  3:03.51 1:19,8 Wilfried Van Coillie   Mme Martine Messeyne
5   7  3:04.03   FIRENZE TB 2300m  3:04.03 1:20,0 Kristof Depuydt   Didier Defloo
6                    
7                    
8                    
                     
    Uitgesloten              
                     
    Uitgesloten na onderzoek wegens onregelmatig draven in de laatste 500 meter (6de)
    1     HIRION       Nick Vervloet (L)  Kurt Vervloet
    Uitgesloten na onderzoek wegens onregelmatig draven in de laatste 500 meter (7de)
    2     ELVIS ATTACK       Dries Devolder   Yannick Desmet

4) PR. BINGOAL-PMU / CATERING VERKINDERE (LIEFHEBBERS) -V5- - 1.200 € - AT - 2300M- AUTO- INTER.  - TIERCE
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 18.000  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   7  3:03.03   IKE DE MORGANE 2300m  3:03.03 1:19,6 Pat. Van Hauwermeiren   Ecurie P & R
2   10  3:03.20   DONNA KA 2300m  3:03.20 1:19,7 Marc De Soete   Johan Devos
3   5  3:03.68   FOKKE ZWARTLAND 2300m  3:03.68 1:19,9 Nico Van Riet   Daniel Laureys
4   14  3:03.81   VIDOCQ DE GRAVELLE 2300m  3:03.81 1:19,9 Adelin Mattheeuws   Mme Nathalie De Lange
5   2  3:04.02   ENSIO DU LOGIS 2300m  3:04.02 1:20,0 Mme Béatrice Demoulin   Daniel Bogaerts
6   9  3:04.03   ERIK DON BOSCO 2300m  3:04.03 1:20,0 Sebastien Grisez   Jean Marin Alleman
7   6  3:04.53   BO WALKER N 2300m  3:04.53 1:20,2 Andy Van Impe   Mlle Ann Basteyns
8   8  3:05.26   VISAR DU CHENE 2300m  3:05.26 1:20,5 Lode Pattyn   André Van Den Broecke
                     
    Uitgesloten              
    1     HONDA DE LAHAYE       Mlle Linda Van Bael   Stal GVK
    11     GENERAL DE VIE       Jan Rits   Jan Verbeke

5) PR. ARIZONA LOGNIAT (V5) - 1.200 € - AT - 1800M- AUTO- INTER.(VBP/PCB)  - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 6.150  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   11  2:19.07   BELLA ORLANDA 1800m  2:19.07 1:17,3 Yvan Teerlinck   bvba Zitaluna
2   6  2:19.43   CESAR DU PARC 1800m  2:19.43 1:17,5 Kristof Depuydt   Gino De Laere
3   5  2:19.70   HARADJA RISING 1800m  2:19.70 1:17,6 Dries Devolder   Mlle Ilse Goossens
4   3  2:20.24   ATTILA DES AUBUIS 1800m  2:20.24 1:17,9 Marnix De Groote   Willy Lorie
5   8  2:20.29   GOBORG DC 1800m  2:20.29 1:17,9 Mlle Hanna Huygens   Norbert Verlee
6   4  2:21.76   HUNTER GREEN DH 1800m  2:21.76 1:18,8 Rik Depuydt   Luc Delaere
7   7  2:23.51   BYLANNE D'ERPION 1800m  2:23.51 1:19,7 Dylan Holbrecht (L)  Dylan Holbrecht
8   2  2:25.98   FORGELINE 1800m  2:25.98 1:21,1 Johan Kindt   Guy Blancquaert
                     
    Uitgesloten              
    1     CALINE DES CHAMPS       Nico Dhaenens   Wim Coysman
    9     FLOWER DOPE       Raf Depuydt   Franck Delombaerde
    10     IDEAL PONT VAUTIER       Gerard Vergaerde   Stefaan Deglas

 

6) PR. ROY RISING (V5) - 1.200 € - AT - 2300M- AUTO- INTER.(VBP/PCB)  - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 4.100  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   7  3:01.46   FARO SUE HEIKANT 2300m  3:01.46 1:18,9 Mlle Hanna Huygens   Danny Verlinden
2   6  3:01.90   TECHAR 2300m  3:01.90 1:19,1 Dries Devolder   Gabriel Vermandere
3   5  3:01.91   BANCO DE VER 2300m  3:01.91 1:19,1 Kristof Depuydt   Ronny Bracke
4   8  3:02.20   HARLOTJE WYNENDALE 2300m  3:02.20 1:19,2 Jo Corbanie   Christiaan Labeeuw
5   11  3:02.44   BAYADERE DU CORTA 2300m  3:02.44 1:19,3 Rik Depuydt   Mme Catherine Jamard
6   1  3:02.76   CUSCO DU HANOY 2300m  3:02.76 1:19,5 Johan Kindt   Mlle Audrey Dengis
7   2  3:04.91   PILAR DI JESOLO 2300m  3:04.91 1:20,4 Wim Willems   Luc Willems
8   12  3:06.22   DIABOLO DE BLOT *** 2300m  3:06.22 1:21,0 Koen Phlypo   Koen Phlypo
                     
    Uitgesloten              
    4     ICECAT BASE       Nico Dhaenens   Serge Baert
    9     CINQ BRILLOUARD       Mlle Sandra Van Impe   Mlle Sandra Van Impe
    10     FLEUR OCCAGNES       Lieven Cannaert    Ecurie Best

7) PR. GARAGE MOYAERT -KUURNE (VG/PL) -V5- - 1.200 € - MONTE/BEREDEN - 2325M- INTER.  - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 27.500 ...12.500+25  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   2  3:02.45   ALI THE BEST 2325m  3:02.45 1:18,5 Mlle Kelly Myle (L)  Danny Mahieu
2   12  3:02.48   VARENNE DE PHENS 2350m  3:02.48 1:17,7 Mlle Celine Onghena   Mme G. Masschaele
3   9  3:02.77   VAROUZO DE GODREL 2350m  3:02.77 1:17,8 Laurent Alileche   Kurt Goethals
4   11  3:03.65   CHARGE VIVANT 2350m  3:03.65 1:18,1 Mlle Lindsay Celis (L)  Kurt Vervloet
5   5  3:05.21   BOTTEY PREMIER 2350m  3:05.21 1:18,8 Jerome Dave   Hein Van Den Hende
6   8  3:05.68   AMIKARIO 2350m  3:05.68 1:19,0 Johan Kindt   Mlle Wendy Peron
7   3  3:08.61   BOSS D'AVRAN 2325m  3:08.61 1:21,1 Mlle Audrey Dengis (LJ)  Louis Mossay
8                    
                     
    Uitgesloten              
    1     CENTRAL PARK       Manu Rotsaert   Pieter Decock
    4     CLAUDIUS SERVINOIS       Mlle Coralie Lecocq   Augustin Dusart
    Uitgesloten onregelmatig
    6     BIESOLO MAGIC       Tijl Deroo   Donald Verleye
    Uitgesloten na onderzoek wegens onregelmatig draven in de strafzone (1ste)
    7     FUEGO       Mlle Hanna Huygens   Mme Ursula D'Hondt
    Gestopt              
    10     SOUTHWIND RAPTOR       Mlle Anne Mieke Apers   Stal Bolets

 

Programma van alle Franse drafrennen: 

GISTEREN (klik hier)

VANDAAG (klik hier)

MORGEN (klik hier)

 

www.bturf.be

Like BTurf op Facebook