Kuurne - Uitslagen 05/02/2017

Geen kwalificaties

1) PR. MISTER WILLIAMS (KON.WEST-VL.MIJ.) - 1.080 € - AT - 1800M- AUTO- BEL   - TRIPLET
  4 j/a n'ayant pas/die geen 450  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   4  2:21.80   DJANGO DE ROWA 1800m  2:21.80 1:18,8 Gregory Celis   Romuald Waernier
2   8  2:22.74   JEDI WISE LAUDA 1800m  2:22.74 1:19,3 Lucien Rombaut   David Lauwers
3   12  2:25.64   DUC DE BRULI *** 1800m  2:25.64 1:20,9 Kristof Depuydt   Bruno Limage
4   5  2:26.89   JAXEL 1800m  2:26.89 1:21,6 Lieven Cannaert   Mme Gerardine Depuydt
5   6  2:28.44   JOHN CASINDRA 1800m  2:28.44 1:22,5 Antoine Vanrenterghem   Antoine Vanrenterghem
6   1  2:28.57   DOLCE VITA MAJO 1800m  2:28.57 1:22,5 Dries Devolder   Jozef Dewulf
7   11  2:33.54   DO MORE SLIPPER *** 1800m  2:33.54 1:25,3 Frank Van Den Bergh   Mme An Despeghel
8   10  2:35.07   DIAMANT DE TONGRES *** 1800m  2:35.07 1:26,2 James Mewissen   Georges Mewissen
                     
    Uitgesloten              
    2     DUSTY DU HAM       Johan Kindt   Joseph Feytray
    3     DIVA REVEE       Carlos De Soete   Patrick Talpe
    7     JIPPY D'HOEVE       Diderik Van Lierde   Koen De Ketelaere
    9     DIVINE GRAUX       Jean Marc Poelmans   Jean Marc Poelmans

2) PR. CATERING VERKINDERE (LIEFHEBBERS) - 1.200 € - AT - 2300M- AUTO- INTER.(VBP/PCB) 
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 8.500  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   7  3:03.23   HALINA MARPY 2300m  3:03.23 1:19,7 J.P. Lavaert   Mme Martine Messeyne
2   6  3:03.25   EL BANDIDO T BREMT 2300m  3:03.25 1:19,7 Andy Van Impe   Rene Vermassen
3   4  3:03.36   VIOLON MAGIQUE 2300m  3:03.36 1:19,7 Nico Geiregat   Philippe Van Weehaeghe
4   3  3:03.37   JACKPOT VRIJTHOUT 2300m  3:03.37 1:19,7 Danny Mahieu   BVBA Campus RPF
5   5  3:03.56   GROVY VAN HEREND 2300m  3:03.56 1:19,8 Sebastien Grisez   Dirk Herckens
6   1  3:06.51   BELLE DE CORCY 2300m  3:06.51 1:21,1 Jean Marc Poelmans   Jean Marc Poelmans
7                    
8                    
                     
    Uitgesloten              
    2     FAN BOUCHOUTHOEVE       Carl Van Goethem   Stal Bouchouthoeve

3) PR. U CAMILLE - 1.200 € - AT - 2300M- AUTO- BEL   - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 2.850  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   10  3:01.28   INVIT KELLER DH 2300m  3:01.28 1:18,8 Rik Depuydt   Luc Delaere
2   8  3:02.07   ICECAT BASE 2300m  3:02.07 1:19,2 Frank Van Den Bergh   Serge Baert
3   3  3:02.97   IMPERATOR STAR 2300m  3:02.97 1:19,6 Koen Devos   Jan Maes
4   11  3:03.10   CHARLIZE ELJI 2300m  3:03.10 1:19,6 Seb. Van Hauwermeiren   Ecurie P & R
5   5  3:03.15   ILARIA SIDNEY 2300m  3:03.15 1:19,6 Geoffrey Lermusiaux   Gerald Van Pollaert
6   6  3:04.96   IL MIO AMOR JONATH 2300m  3:04.96 1:20,4 Adelin Mattheeuws   Adelin Mattheeuws
7   4  3:05.45   JACKPOT DE POTIRON 2300m  3:05.45 1:20,6 Janick Doom   David Van Ooteghem
8   9  3:05.84   GOESJE JB 2300m  3:05.84 1:20,8 Gunther Loix   Glenn Vets
                     
    Uitgesloten              
    1     INTRUDER AXE       Jo Corbanie   Marc Bruyneel
    2     HITCHCOCK       Gerard Vergaerde   Stal Bogaert
    7     GINNEKE HALEBEEK       Eddy Van Hout   Eddy Van Hout

4) PR. BINGOAL/PMU -OR D'ELSIE -TF (V5) - 2.400 € - AT - 2300M- AUTO  - TIERCE
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 25.000  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   4  2:57.99   ABACHI ATAC 2300m  2:57.99 1:17,4 Christof Hoeck   Christof Hoeck
2   3  2:58.14   BEL AMI MERITE 2300m  2:58.14 1:17,5 Kevin Vandemoortele   Kevin Vandemoortele
3   10  2:58.17   BOLERO DES HAYES 2300m  2:58.17 1:17,5 Kristof Depuydt   Guy Vermeulen
4   6  2:58.47   UTOP DU HAUTY 2300m  2:58.47 1:17,6 Lieven Cannaert   Jean-Pierre Cannaert
5   16  2:58.53   URSAN DE HOUSSAYE 2300m  2:58.53 1:17,6 Rik Depuydt   Stal Debussere Jozef
6   14  2:58.62   BEBERT DU VARLET 2300m  2:58.62 1:17,7 J.Jr Van Den Putte   Bertrand Dupuis
7   11  2:59.44   AMIKARIO 2300m  2:59.44 1:18,0 Peter Hillen   Mlle Wendy Peron
8   15  2:59.61   COCKTAIL DE CARO 2300m  2:59.61 1:18,1 David Leroi   David Leroi
                     
    Uitgesloten              
    7     BIESOLO MAGIC       Raf Depuydt   Donald Verleye
    9     VICTOIRE DE MUZE       Marnix De Groote   Claude Pucci

5) PR. WIJNHANDEL DELICHAM -WAREGEM (V5) - 1.320 € - AT - 2300M- AUTO- INTER.  - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 25.850  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   8  2:58.73   GRIMALDI 2300m  2:58.73 1:17,7 J.Jr Van Den Putte   Frank Berckmoes
2   7  2:58.80   SESAMO OM 2300m  2:58.80 1:17,7 Tom De Rijker (LJ)  Mme Marleen Vindevoghel
3   6  2:59.43   GO STAR 2300m  2:59.43 1:18,0 Kristof Depuydt    Sea Coast Horses
4   10  2:59.77   FINVEST VIVANT 2300m  2:59.77 1:18,2 Rik Depuydt    Sea Coast Horses
5   9  3:00.28   ET VOILA TD-O 2300m  3:00.28 1:18,4 Lieven Cannaert   Geert Luyckx
6   4  3:00.90   SCISSORS 2300m  3:00.90 1:18,7 Jo Corbanie   Mme Erika Vandeweghe
7   2  3:02.28   DEVIL BOKO 2300m  3:02.28 1:19,3 Mlle Celestine Corty (LJ)  Peter Corty
8   3  3:02.41   JE TAIME FLAMENCO 2300m  3:02.41 1:19,3 Christophe De Groote    De Groote Lieven BVBA
                     
    Uitgesloten              
    5     INOX EV       Sebastien Juprelle   Mme Joseph Juprelle
    11     CICERO ***       Gunther Loix   Mme Peggy Ravets

6) PR. MEMORIAL JAIMY VAN GOETHEM (V5) - 1.200 € - AT - 2300M- AUTO- INTER.(VBP/PCB)  - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 12.500  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   3  3:01.75   GAROU D'OLNE 2300m  3:01.75 1:19,0 Joeri De Laender   Stal GVK
2   9  3:02.01   FEDERER TRANSS R 2300m  3:02.01 1:19,1 Jo Corbanie   Marc Bruyneel
3   5  3:02.95   ITALIA JOYEUSE 2300m  3:02.95 1:19,5 Gunther Loix   Herwig L'Homme
4   6  3:03.16   GALILEE 2300m  3:03.16 1:19,6 Jan Claeys   Filip Claeys
5   7  3:03.30   ENSIO DU LOGIS 2300m  3:03.30 1:19,7 Stefaan Uyttendaele (LJ)  Daniel Bogaerts
6   1  3:03.47   GET RAEDY 2300m  3:03.47 1:19,8 Willy De Haes   Willy De Haes
7   2  3:03.96   FIRENZE TB 2300m  3:03.96 1:20,0 Kristof Depuydt   Didier Defloo
8   8  3:04.33   AKHALA KAMY 2300m  3:04.33 1:20,1 Dries Devolder   Nico Van Overbeke
                     
    Uitgesloten              
    4     ANDGEL       Gerard Vergaerde   V.O.F Vergaerde Gerard

7) PR. ALLEZ TOTO (V5) - 1.200 € - AT - 1800M- AUTO- INTER.(VBP/PCB)  - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 6.500  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   9  2:20.28   IMMER BUTTERFLY 1800m  2:20.28 1:17,9 J.Jr Van Den Putte   Mme Wendy Jansen
2   6  2:21.12   GELLA DV 1800m  2:21.12 1:18,4 Wilfried Van Coillie   Wilfried Van Coillie
3   5  2:21.19   ATTILA DES AUBUIS 1800m  2:21.19 1:18,4 Marnix De Groote   Willy Lorie
4   8  2:21.62   GOBORG DC 1800m  2:21.62 1:18,7 Mlle Hanna Huygens   Norbert Verlee
5   3  2:21.69   BAROLO JET 1800m  2:21.69 1:18,7 Kristof Depuydt   Ecurie Willy & Willy
6   13  2:21.93   CRISTAL DES HAYES 1800m  2:21.93 1:18,8 Rik Depuydt   Mme Carine De Soete
7   4  2:22.15   FORGELINE 1800m  2:22.15 1:19,0 Gerard Vergaerde   Guy Blancquaert
8   10  2:22.77   FIVE STARS 1800m  2:22.77 1:19,3 Eddy Van Hout   Gregory Borremans
                     
    Uitgesloten              
    11     ELROY BOKO       Willy De Haes   Willy De Haes
    12     ELVIS ATTACK       Dries Devolder   Yannick Desmet
    Gestopt
    2     CLASS D'EVEL       Geoffrey Lermusiaux   Anders Lindqvist

8) PR. IMAGE D'HONTE (V5) - 1.200 € - AT - 2300M- AUTO- INTER.(VBP/PCB)  - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 4.050  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   11  3:06.83   FARO SUE HEIKANT 2300m  3:06.83 1:21,2 Mlle Hanna Huygens   Danny Verlinden
2   10  3:07.15   INVINCIBLE BOLETS 2300m  3:07.15 1:21,4 Frank Van Den Bergh   Frank Van Den Bergh
3   5  3:07.39   TECHAR 2300m  3:07.39 1:21,5 Dries Devolder   Gabriel Vermandere
4   9  3:07.73   FLEUR OCCAGNES 2300m  3:07.73 1:21,6 Lieven Cannaert    Ecurie Best
5   2  3:08.30   CUSCO DU HANOY 2300m  3:08.30 1:21,9 Johan Kindt   Mlle Audrey Dengis
6   8  3:08.36   BAMBA DES HAYES 2300m  3:08.36 1:21,9 Rik Depuydt   Jan Verbeke
7   12  3:08.77   GIANT VICTOR JR 2300m  3:08.77 1:22,1 Gerard Vergaerde   Patrick Van Den Hove
8   7  3:08.79   HARLOTJE WYNENDALE 2300m  3:08.79 1:22,1 Mlle Benedicte Labeeuw (LJ)  Christiaan Labeeuw
                     
    Uitgesloten              
    1     DAYMAX DE NOYELLES       Geert Lannoo   Ecurie Palma
    6     FAST KARAT       Peter Parijs   Peter Parijs
    13     BAYADERE DU CORTA       Kristof Depuydt   Kristof Depuydt
    14     TRUDILUTT       Jo Corbanie   Mme Erika Vandeweghe
                     
    Uitgesloten onregelmatig
    4     CALINE DES CHAMPS       Raf Depuydt   Wim Coysman

 

Programma van alle Franse drafrennen: 

GISTEREN (klik hier)

VANDAAG (klik hier)

MORGEN (klik hier)

 

www.bturf.be

Like BTurf op Facebook