mededeling Belgische Federatie

Tengevolge van een langdurige onderbreking van onze telefonische Proximus-lijnen, zullen de vertrekkers van woensdag 29/03 in Mons, pas beschikbaar zijn op dinsdag 28/03 - 10u

Algemene panne Federatie

Door een algemene panne bij de Federatie zijn zij momenteel niet bereikbaar via mail / telefoon / fax.

Gelieve te blijven proberen.

Deze panne door Proximus wordt zo snel mogelijk verholpen !

Dank voor uw begrip.

Kuurne - Uitslagen 26/03/2017

Kwalificaties

 

Nr. 1 Jordi D’Anvaing (Gerard Vergaerde): niet geslaagd (uitgesloten galop)

 

 

1) PR. NISIGNY - 1.200 € - AT - 2300M- AUTO- INTER.(VBP/PCB) 
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 6.150  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   2  2:57.30   AMOUR D'OKI 2300m  2:57.30 1:17,1 Marc Moes (L)  Pierre Lhoest
2   5  2:58.32   ILMAN VRIJTHOUT 2300m  2:58.32 1:17,5 Marnix De Groote   Albert Aubert
3   7  2:58.49   BEL ESPOIR 2300m  2:58.49 1:17,6 Kristof Depuydt   Danny Mahieu
4   4  2:59.08   GIANT VICTOR JR 2300m  2:59.08 1:17,9 Gerard Vergaerde   Patrick Van Den Hove
5   6  2:59.40   FOR EVER G 2300m  2:59.40 1:18,0 Raf Depuydt   Hendrik Glorieux
6   3  2:59.59   CALIN DES MAZURES 2300m  2:59.59 1:18,1 Gunther Loix   Yves Langenaeken
7                    
8                    
                     
    Uitgesloten              
    1     CHOUPETTE SO       Rudy Lhomme   Rudy Lhomme

 

 

 

2) PR. GP VAN DE DEPUTATIE VAN  WEST-VLAANDEREN - 2.400 € - AT - 2325M- BEL   - TRIO
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 15.000 ...6.500+25  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   3  3:03.03   ICARE T 2325m  3:03.03 1:18,7 J.Jr Van Den Putte   Vincent Baert
2   4  3:03.52   INVIT KELLER DH 2325m  3:03.52 1:18,9 Rik Depuydt   Luc Delaere
3   1  3:05.14   HEPARINE BELL 2325m  3:05.14 1:19,6 Dries Devolder   David Standaert
4   5  3:05.35   GLAMOUR D'HOEVE 2350m  3:05.35 1:18,9 Diderik Van Lierde   Koen De Ketelaere
5   6  3:05.51   ICARIA CLASSIC 2350m  3:05.51 1:18,9 Johan Kindt   Johan Kindt
6   8  3:05.68   FIRENZE TB 2350m  3:05.68 1:19,0 Kristof Depuydt   Didier Defloo
7   7  3:06.01   GLENDA ZWARTLAND 2350m  3:06.01 1:19,2 Carlos De Soete   Jacques Hoorne
8   10  3:08.25   DARKON 2350m  3:08.25 1:20,1 Michel Tamsyn   Michel Tamsyn
                     
    Uitgesloten              
    2     GELLA DV       Wilfried Van Coillie   Wilfried Van Coillie
    9     FALKANO MARPY       Raf Depuydt   Donald Verleye

3) PR. MINITROTTERS / GARAGE DE POORTER-HARELBEKE - 0 € - AT - 1100M- INTER. 
  3 + j/a  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   5  1:50.51   FLEURIE DES GOLETTE 1300m  1:50.51 1:25,0 Killian Lugentz   Jean Yves Marechal
2   1     CASSIOPEIA DAR (1.28 1100m     Mlle Amelie Rammant   Walter Rammant
3   3     KUMLABY MIKROMETER ( 1100m     Mlle Elise Van Den Putte   Mlle Marijke Van Den Putte
4   2     EDUARD (1.25) 1100m     Gilles Willems   Nic Willems
5   4     TURBO (1.18) 1100m     Gilles D'haenens   Mlle Lynsey Last
6                    
7                    
8                    
                     
    Uitgesloten              
                     

4) PR. KINVITE VISAIS - 1.080 € - AT - 2300M- AUTO- BEL   - TRIO
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 425  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   8  3:05.04   DIVA DIVINE 2300m  3:05.04 1:20,5 Luc A Lannoo   Michel Hagon
2   13  3:05.13   DUC DE BRULI 2300m  3:05.13 1:20,5 Kristof Depuydt   Bruno Limage
3   12  3:06.67   JOHN CASINDRA 2300m  3:06.67 1:21,2 Dries Devolder   Antoine Vanrenterghem
4   5  3:07.23   JOMBRE LINDEVELD 2300m  3:07.23 1:21,4 Mlle Deborah Callebaut (L)  Mlle Deborah Callebaut
5   11  3:07.34   CHICA TER BLEKTE 2300m  3:07.34 1:21,5 Pieter Van Achter   Antoine Van Achter
6   7  3:07.35   JAXEL 2300m  3:07.35 1:21,5 Lieven Cannaert   Mme Gerardine Depuydt
7   10  3:09.01   INDIANE SUNSET 2300m  3:09.01 1:22,2 Gerard Vergaerde   Jean Van Gampelaere
8   6  3:09.29   ICARUS 2300m  3:09.29 1:22,3 Jos Laeremans   Jos Laeremans
                     
    Uitgesloten              
    1     CHLOE WINNER       Gery Schoovaerts   Gery Schoovaerts
    3     JAMAICA SONATA       Gunther Loix   Andy Van Impe
    4     JET STREAM NN       Mlle Hanna Huygens   Eddy Debboudt
    9     JESSY D'HOEVE       Diderik Van Lierde   Koen De Ketelaere
    15     DASCALIO WINNER ***       Ludo Laenen   Ludo Laenen

5) PR. BINGOAL/PMU -OLIVIA LOBELL -TF - 2.400 € - AT - 2300M- AUTO  - TIERCE
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 30.000  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   4  2:56.88   BACK TO BACK 2300m  2:56.88 1:16,9 Stijn Fossaert (LJ)  Stijn Fossaert
2   10  2:57.26   URSAN DE HOUSSAYE 2300m  2:57.26 1:17,1 Rik Depuydt   Stal Debussere Jozef
3   14  2:57.43   VIDALGO BLUE 2300m  2:57.43 1:17,1 Lode Pattyn   Lode Pattyn
4   1  2:57.44   ABACHI ATAC 2300m  2:57.44 1:17,1 Christof Hoeck   Christof Hoeck
5   11  2:57.51   ABRICOT DE L'HAUT 2300m  2:57.51 1:17,2 Kristof Depuydt   Ecurie Willy & Willy
5   13  2:57.51   VLAN DU BANNEY 2300m  2:57.51 1:17,2 Lieven Cannaert   NV Etoile
7   8  2:57.59   APOLLON DU LOISIR 2300m  2:57.59 1:17,2 Jos Laeremans   Jos Laeremans
8   16  2:58.07   TAUPIN 2300m  2:58.07 1:17,4 Ingbert Dierickx   Frank Merckx
                     
    Uitgesloten              
    3     BLACK OPS       J.Jr Van Den Putte    Ecurie Aurmath
    5     D'ANNETTE BOKO       Marnix De Groote   Kurt Goethals
    12     BATIDA LE BLANC       Mlle Hanna Huygens   Andre De Letter
    Uitgesloten na onderzoek wegens onregelmatige gangen in de strafzone (8ste)
    9     AS DOLOIS       Carlos De Soete   Nico Vanwaeyenberghe

6) PR. LOVELY DU LOMBART (VG/PL) - 1.200 € - MONTE/BEREDEN - 2325M- INTER.  - TRIO
  3 + j/a ...35.000+25  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   8  2:58.52   SAFARI DREAM 2350m  2:58.52 1:16,0 Mlle Yentl Heirbrandt (L)  Ronny Heirbrandt
2   6  2:58.66   CHARGE VIVANT 2325m  2:58.66 1:16,8 Mlle Lindsay Celis (L)  Kurt Vervloet
3   7  2:59.12   ZWAAN'S DEAN 2350m  2:59.12 1:16,2 Mlle Hanna Huygens   C.R. Zwaan
4   2  3:04.09   FLYING DUTCHMAN SL 2325m  3:04.09 1:19,2 Tijl Deroo   Franky Eliano
5   3  3:04.75   BOTTEY PREMIER 2325m  3:04.75 1:19,5 Jerome Dave   Hein Van Den Hende
6                    
7                    
8                    
8                    
    Uitgesloten              
    4     VAUBAN DE MIRA       Mlle Kelly Myle (L)  Yves Langenaeken
    Uitgesloten na onderzoek wegens onregelmatige gangen in de laatste 500 meter (4de)
    5     VAROUZO DE GODREL       Johan Kindt   Kurt Goethals
    Niet-vertrekker
    1     ULYSSE DE CORCY       Mlle Audrey Dengis (LJ)  Clement Vansant

7) PR. THEMIS - 1.560 € - AT - 2300M- AUTO- INTER.  - TRIO
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 100.000  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   7  2:53.51   BULLSEYE 2300m  2:53.51 1:15,4 Rik Depuydt   Stal Monjoi
2   8  2:53.97   ENZO TRAFO 2300m  2:53.97 1:15,6 Pedro Ferket    Euro-Trotting
3   3  2:54.42   VAILLANT MARCEAUX 2300m  2:54.42 1:15,8 Kristof Depuydt   Rik Everaert
4   6  2:54.57   TITAN VEPIMI 2300m  2:54.57 1:15,9 Jerome Dave   Guido Verkindere
5   4  2:55.74   ASLAK 2300m  2:55.74 1:16,4 Dries Devolder   Christiaan Labeeuw
6   5  2:56.21   ARAMIS D'AVRIL 2300m  2:56.21 1:16,6 Mlle Benedicte Labeeuw (LJ)  Christiaan Labeeuw
7   9  2:58.41   ULYSSE GILAUDIERE 2300m  2:58.41 1:17,6 Johan Kindt   Mlle Annicka Van Geel
8   2  2:58.45   CJ'S PHOTO 2300m  2:58.45 1:17,6 Gerard Vergaerde   Mlle Karolien Van Der Biest
                     
    Uitgesloten              
    10     VOYOU ROSE       Fabian Pinoy   Fabian Pinoy

8) PR. ELISABETH VO - 1.080 € - AT - 1800M- AUTO- BEL   - TRIO
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 2.400  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   6  2:19.42   HORACE VC 1800m  2:19.42 1:17,5 Gunther Loix   Mme Carina Vincke
2   4  2:20.38   INDY TER MEULEN 1800m  2:20.38 1:18,0 J.Jr Van Den Putte   Gauthier Belaen
3   10  2:20.61   ISCHI ZWARTLAND *** 1800m  2:20.61 1:18,1 Carlos De Soete   Mario Casier
4   2  2:21.48   HENDRIK GL 1800m  2:21.48 1:18,6 Raf Depuydt   Hendrik Glorieux
5   7  2:21.80   BIENVENUE ELVE 1800m  2:21.80 1:18,8 Lieven Cannaert   Marc Lannoo
6   9  2:22.22   HABANO "E" 1800m  2:22.22 1:19,0 Wilfried Van Coillie   Jozef Goderis
7   1  2:22.87   CECILE TER BLEKTE 1800m  2:22.87 1:19,4 Pieter Van Achter   Antoine Van Achter
8                    
                     
    Uitgesloten              
    3     GALAXY       Tom Verdonck   Franky Eliano
    5     GIPSY D'HOEVE       Dries Devolder   Luc Claeys
    Uitgesloten na onderzoek wegens het verlaten van de renbaan (6de)
    8     IL MIO AMOR JONATH       Adelin Mattheeuws   Adelin Mattheeuws

9) PR. INA LURABO - 1.200 € - AT - 1800M- AUTO- INTER.  - TRIO
   
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   11  2:15.24   SESAMO OM 1800m  2:15.24 1:15,1 Tom De Rijker (LJ)  Mme Marleen Vindevoghel
2   10  2:15.60   GO STAR 1800m  2:15.60 1:15,3 Kristof Depuydt    Sea Coast Horses
3   4  2:15.93   HYSTOIRE D'ERPION 1800m  2:15.93 1:15,5 J.Jr Van Den Putte   Thomas Daneau
4   3  2:16.87   DEVIL BOKO 1800m  2:16.87 1:16,0 Mlle Celestine Corty (LJ)  Peter Corty
5   9  2:17.81   ERIK DON BOSCO 1800m  2:17.81 1:16,6 Rik Depuydt   Jean Marin Alleman
6   2  2:17.93   BO WALKER N 1800m  2:17.93 1:16,6 Gunther Loix   Mlle Ann Basteyns
7   7  2:18.05   GENERAL DE VIE 1800m  2:18.05 1:16,7 Raf Depuydt   Jan Verbeke
8   8  2:18.60   CHABLY BARCA 1800m  2:18.60 1:17,0 Gery Schoovaerts   Gery Schoovaerts
                     
    Uitgesloten              
    1     ZEPHIR       Johan Kindt   Mlle Annicka Van Geel
    6     JANA TRAFO       Pedro Ferket    Euro-Trotting

 


 

Kaartwissel bij Equidia

Bericht aan alle Equidia-kijkers met een abonnement BIS-FR in samenwerking met Frank Merckx

Nu dat BIS Satellite FR, en zo ook Equidia in dat pakket, de uitzendingen over satelliet nog enkel via de Atlantic Bird-satellieten zal sturen, worden alle gebruikers gevraagd hun kaart om te ruilen naar een nieuwe versie. De bestaande kaarten zullen op termijn niet langer bruikbaar zijn.

Lees meer: Kaartwissel bij Equidia

mededeling Waregem Draaft ivm training

De drafpiste zal komend weekend maar beperkt toegankelijk zijn voor trainingen! Omwille van een cross-country training georganiseerd door onze vrienden van VZW De Gaverbeek en de Vlaamse Liga Paardensport, zal de drafpiste komende zaterdag 25 maart slechts geopend zijn van zonsopgang tot 11u00. Op zondag 26 maart zal de piste gesloten zijn!

Programma van alle Franse drafrennen: 

GISTEREN (klik hier)

VANDAAG (klik hier)

MORGEN (klik hier)

 

www.bturf.be

Like BTurf op Facebook