mededeling Waregem Draaft ivm training

De drafpiste zal komend weekend maar beperkt toegankelijk zijn voor trainingen! Omwille van een cross-country training georganiseerd door onze vrienden van VZW De Gaverbeek en de Vlaamse Liga Paardensport, zal de drafpiste komende zaterdag 25 maart slechts geopend zijn van zonsopgang tot 11u00. Op zondag 26 maart zal de piste gesloten zijn!

Kuurne - Uitslagen 19/03/2017

Kwalificaties

Nr. 1 Kara Bouchouthoeve (Rik Depuydt): geslaagd in een kilometertijd van 1.21.8 (totaaltijd: 2.23.23)

Nr. 2 Kirlo Royale (Raf Depuydt): niet geslaagd (uitgesloten onregelmatig)

 

1) PR. MOTION SICKNESS - 1.080 € - AT - 2325M- BEL   - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 1.100 ...400+25  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   12  3:08.43   CHILLING RAINBOW 2350m  3:08.43 1:20,2 Mlle Deborah Callebaut (L)  Mlle Deborah Callebaut
2   8  3:08.98   HENDRIK GL 2350m  3:08.98 1:20,4 Raf Depuydt   Hendrik Glorieux
3   9  3:08.99   HANNA DU MOREL 2350m  3:08.99 1:20,4 Koen Devos   Koen Devos
4   3  3:09.22   JESSY D'HOEVE 2325m  3:09.22 1:21,4 Diderik Van Lierde   Koen De Ketelaere
5   11  3:09.81   JASPERGE 2350m  3:09.81 1:20,8 Kristof Depuydt   Didier Defloo
6   6  3:13.72   HAPPY SLIPPER 2350m  3:13.72 1:22,4 Joel Stickers   Daniel Stickers
7   7  3:14.31   IREE ZWARTLAND 2350m  3:14.31 1:22,7 Carlos De Soete   Jacques Hoorne
8   2  3:17.50   JACKY 2325m  3:17.50 1:24,9 Joeri De Laender   Dirk De Laender
                     
    Uitgesloten              
    4     IETJE WALKER       Gunther Loix   Mlle Marijke Van Den Putte
    10     JANTJE D'HOEVE       Luc A Lannoo   Paul Matthijs
    Niet-vertrekker
    1     ISA PEARL       Dries Devolder   Daniel Cluts

2) PR. PORTO HEAD - 1.200 € - AT - 2300M- AUTO- BEL   - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 3.250  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   1  3:01.12   IZAURA EV 2300m  3:01.12 1:18,7 Janick Doom   Janick Doom
2   2  3:01.16   HABIBI 2300m  3:01.16 1:18,8 Dries Devolder   Albert Dehaene
3   6  3:01.18   CRICKET BALL 2300m  3:01.18 1:18,8 Gerard Vergaerde   Willy Van De Wiele
4   8  3:01.45   ICECAT BASE 2300m  3:01.45 1:18,9 Raf Depuydt   Serge Baert
5   5  3:02.11   HAPPY END 2300m  3:02.11 1:19,2 Wim Bogaert   Stal Bogaert
6                    
7                    
8                    
                     
    Uitgesloten              
    3     HORACE VC       Jo Corbanie   Mme Carina Vincke
    4     IL MIO AMOR JONATH       Adelin Mattheeuws   Adelin Mattheeuws
    7     IL DIABLO REYSHOF       Lieven Cannaert   Paul Pirard

3) PR. BASTOURELLE DD -V5- - 1.080 € - AT - 1800M- AUTO- BEL   - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 1.500  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   7  2:23.03   COLETTE ORCHI 1800m  2:23.03 1:19,5 J.Jr Van Den Putte   Jos De Keersmaeker
2   11  2:23.28   DJANGO DE ROWA 1800m  2:23.28 1:19,6 Gregory Celis   Romuald Waernier
3   5  2:25.79   HAROUN DU VAL 1800m  2:25.79 1:21,0 Carlos De Soete   Marc Gheysens
4   6  2:25.95   INEKE P BRIGADOON 1800m  2:25.95 1:21,1 Wim Willems   Nic Willems
5   2  2:26.34   JOHN CASINDRA 1800m  2:26.34 1:21,3 Dries Devolder   Antoine Vanrenterghem
6   3  2:26.41   IPO PRINCE FD 1800m  2:26.41 1:21,3 Stefaan Uyttendaele (LJ)  Edouard Van Vlasselaer
7   12  2:27.06   GRENADE SAND 1800m  2:27.06 1:21,7 Mlle Hanna Huygens   Mme Josette Kielich
8   1  2:32.30   INO BUGA 1800m  2:32.30 1:24,6 Raf Depuydt   Lucien Callens
                     
    Uitgesloten              
    9     HERRIOT EXPRESS       Gunther Loix   Marc Thoelen
    Uitgesloten onregelmatig
    4     ICI SLIPPER       Marc Moes (L)  Felix Cleeren
    Uitgesloten galop en onregelmatig
    8     ISIS TER MAELE       Jo Corbanie   Mme Dorine Verheecke
    Niet-vertrekker
    10     JUST IN TIME "E"       Guido Laureys   Mme Béatrice Demoulin

4) PR. BINGOAL-PMU / UFFRA GIRL -V5- - 1.200 € - AT - 2300M- AUTO- INTER.(VBP/PCB)  - TIERCE
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 4.750  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   8  2:59.13   TRUDILUTT 2300m  2:59.13 1:17,9 Jo Corbanie   Mme Erika Vandeweghe
2   13  2:59.26   GRACE OCCAGNES 2300m  2:59.26 1:17,9 Lieven Cannaert   Philippe Joyeux
3   6  3:00.15   CHARLIZE ELJI 2300m  3:00.15 1:18,3 Seb. Van Hauwermeiren   Ecurie P & R
4   12  3:00.69   ISSOS SOFIA 2300m  3:00.69 1:18,6 Ludo Laenen   Ludo Laenen
5   10  3:00.85   BINGO MAGIQUE 2300m  3:00.85 1:18,6 Marnix De Groote   Philippe Van Weehaeghe
6   11  3:01.11   HARADJA RISING 2300m  3:01.11 1:18,7 Dries Devolder   Mlle Ilse Goossens
7   1  3:02.05   DOLLY DES LUCAS 2300m  3:02.05 1:19,2 Marc Moes (L)  Pierre Lhoest
8   14  3:04.75   FAN BOUCHOUTHOEVE 2300m  3:04.75 1:20,3 Rik Depuydt   Stal Bouchouthoeve
                     
    Uitgesloten              
    2     CADOR DRY       Mlle Hanna Huygens   Mme Ursula D'Hondt
    3     DOLLY KISS       Guido Laureys   Eddy Montigny
    4     ALMA LA VARENNE       Daniel Decruyenaere   Daniel Decruyenaere
    5     BANCO DE VER       Kristof Depuydt   Ronny Bracke
    7     CARAVELLE D'HEULE       Gerard Vergaerde   Jan Vanoverbeke

5) PR. WERKKLEDIJ RAMMANT -ZWEVEZELE (V5) - 1.560 € - AT - 2800M- AUTO- INTER. 
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 150.000  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   6  3:42.20   GOSIP SIDNEY 2800m  3:42.20 1:19,4 Marc Huygens   Pascal Van Der Rasieren
2   2  3:42.45   ENZO TRAFO 2800m  3:42.45 1:19,4 Pedro Ferket    Euro-Trotting
3   3  3:42.78   BY VIVANT 2800m  3:42.78 1:19,6 J.Jr Van Den Putte    Winner NV
4   4  3:43.19   JANE'S HUGO 2800m  3:43.19 1:19,7 Guido Laureys   Luc Moors
5   5  3:43.24   VELOCITE 2800m  3:43.24 1:19,7 Mlle Hanna Huygens   Mme Paula Busselen
6   7  3:57.20   CLASS PETTEVINIERE 2800m  3:57.20 1:24,7 Christophe De Groote    De Groote Lieven BVBA
7                    
8                    
                     
    Uitgesloten              
    1     BULLSEYE       Rik Depuydt   Stal Monjoi

6) PR. T LAURIERBLAD - KUURNE -V5- - 1.440 € - AT - 1800M- AUTO- INTER.  - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 40.000  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   5  2:15.44   EXCLUSIVE LANE 1800m  2:15.44 1:15,2 Jo Corbanie   Marc Bruyneel
2   2  2:15.77   FINVEST VIVANT 1800m  2:15.77 1:15,4 Kristof Depuydt    Sea Coast Horses
3   4  2:15.79   GOODBYE DU MOT 1800m  2:15.79 1:15,4 Marc Huygens   Denis Voets
4   7  2:16.15   CESAR CHARISMA 1800m  2:16.15 1:15,6 Mlle Hanna Huygens   Francis Mathy
5   1  2:16.99   FINOU DE CRESSY 1800m  2:16.99 1:16,1 J.Jr Van Den Putte   Jozef De Graef
6   6  2:17.95   DARCY WILLIAMS 1800m  2:17.95 1:16,6 Dries Devolder   Antoine Vanrenterghem
7   8  2:20.81   TALGO LA VARENNE 1800m  2:20.81 1:18,2 Daniel Decruyenaere   Daniel Decruyenaere
8                    
8                    
    Uitgesloten              
    3     CHARGE VIVANT       Nick Vervloet (L)  Kurt Vervloet
    Niet-vertrekker
    9     DIPLOMATIC DEAL ***       Francis Neirinck   Ecurie Z

7) PR. LEA LOBELL -V5- - 1.320 € - AT - 2300M- AUTO- INTER.  - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 18.000  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   13  2:56.89   GO STAR 2300m  2:56.89 1:16,9 Kristof Depuydt    Sea Coast Horses
2   7  2:57.97   GENERAL DE VIE 2300m  2:57.97 1:17,4 Rik Depuydt   Jan Verbeke
3   12  2:58.76   DORUS MD 2300m  2:58.76 1:17,7 J.Jr Van Den Putte   Marcel Dieltjens
4   6  2:58.98   DONNA KA 2300m  2:58.98 1:17,8 Lieven Devos   Johan Devos
5   8  2:59.90   HAVANA PALACE 2300m  2:59.90 1:18,2 Gunther Loix    Matic V.O.F.
6   1  3:00.98   FIENTJE VAN BRAKUM 2300m  3:00.98 1:18,7 Geoffrey Lermusiaux   Stephane Bassee
7   2  3:01.32   GO CHARLY DG 2300m  3:01.32 1:18,8 Cedric Parijs (LJ)  Philippe Lermusiaux
8   4  3:01.92   DARKON 2300m  3:01.92 1:19,1 Johan Kindt   Michel Tamsyn
                     
    Uitgesloten              
    9     ERIK DON BOSCO       Raf Depuydt   Jean Marin Alleman
    10     GHAEDRA VIVANT       Nick Vervloet (L)  Kurt Vervloet
    11     SCISSORS       Jo Corbanie   Mme Erika Vandeweghe
                     
    Uitgesloten wegens het verlaten van de renbaan
    3     BWINO EMC       Tom Verdonck   Mme Dorine Verheecke

 

Kuurne - Uitslagen 12/03/2017

Geen kwalificaties

1) PR. OTILIE (KON.WEST-VL.MIJ.) - 1.080 € - AT - 1800M- AUTO- BEL   - TRIPLET
  3 j/a n'ayant pas/die geen 125  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   4  2:23.70   ESCOBAR ELJI 1800m  2:23.70 1:19,8 Gunther Loix   Mme Carina Vincke
2   3  2:23.91   KEELY QUEEN ER 1800m  2:23.91 1:20,0 Kristof Depuydt   Rik Everaert
3   6  2:25.11   KINGDOM EV 1800m  2:25.11 1:20,6 Jo Corbanie   Marc Bruyneel
4   7  2:25.44   EPINARD *** 1800m  2:25.44 1:20,8 Wilfried Van Coillie   Wilfried Van Coillie
5                    
6                    
7                    
8                    
                     
    Uitgesloten              
    1     KALYPSO EV       Marnix De Groote   Robert Wilmot
    2     KISJRONEL POPPE       Ronny Poppe   Ronny Poppe
    5     KIRR ROYAL LJ       Rik Depuydt   Ecurie LJ

2) PR. NAMOUNA (KON.WEST-VL.MIJ.) - 1.080 € - AT - 2325M- BEL   - TRIPLET
  4 j/a n'ayant pas/die geen 1.400 ...500+25  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   2  3:05.97   JAZZY 2325m  3:05.97 1:20,0 Gunther Loix   Gustaaf Bertels
2   4  3:05.98   JEDI WISE LAUDA 2325m  3:05.98 1:20,0 Lucien Rombaut   David Lauwers
3   7  3:06.81   JADE EV 2350m  3:06.81 1:19,5 Gregory Bastin   Gregory Bastin
4   5  3:10.43   DIVINE GRAUX 2325m  3:10.43 1:21,9 Marc Moes (L)  Jean Marc Poelmans
5   1  3:14.98   DUSTY DU HAM 2325m  3:14.98 1:23,9 Johan Kindt   Joseph Feytray
6   8  3:15.83   DUCHESSE D'ERIANN 2350m  3:15.83 1:23,3 Jo Corbanie   Erik Huys
7   6  3:16.55   JANNIE CORLEONE 2350m  3:16.55 1:23,6 Dries Devolder   David Standaert
8                    
                     
    Uitgesloten              
                     
    Uitgesloten na onderzoek wegens meer dan 5 galopsprongen in de laatste 500 meter (5de)
    3     JODI VRIJTHOUT       Kristof Depuydt   Mme Martine Van De Walle

3) PR. URA TER MEULEN -V5- - 1.200 € - AT - 2825M- BEL   - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 3.300 ...1.000+25  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   7  3:51.25   JOEPIE SLIPPER 2900m  3:51.25 1:19,7 Lieven Cannaert   Felix Cleeren
2   3  3:52.30   CAROLO DU PARNASSE 2875m  3:52.30 1:20,8 Christoff Thijs   Jean Yves Marechal
3   1  3:52.62   INTRUDER AXE 2875m  3:52.62 1:20,9 Jo Corbanie   Marc Bruyneel
4   6  3:53.58   HUPSAKEE CM 2900m  3:53.58 1:20,5 Gunther Loix   C. Spee
5   5  3:54.52   ISCHI ZWARTLAND 2900m  3:54.52 1:20,9 Carlos De Soete   Mario Casier
6   2  3:55.15   INGERLISE 2875m  3:55.15 1:21,8 Raf Depuydt   Serge Baert
7   4  3:55.21   JUST FRENE RISING 2900m  3:55.21 1:21,1 Dries Devolder   Patrick D'Hoore
8                    
                     
    Uitgesloten              
                     

4) PR. BINGOAL-PMU / GALAXY IMPULSE - 1.200 € - AT - 2300M- AUTO- INTER.(VBP/PCB)  - TIERCE
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 6.000  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   5  2:56.88   INVINCIBLE BOLETS 2300m  2:56.88 1:16,9 Frank Van Den Bergh   Frank Van Den Bergh
2   2  2:57.23   AMOUR D'OKI 2300m  2:57.23 1:17,1 Marc Moes (L)  Pierre Lhoest
3   9  2:57.25   ICARE T 2300m  2:57.25 1:17,1 Gunther Loix   Vincent Baert
4   10  2:58.64   BEL ESPOIR 2300m  2:58.64 1:17,7 Kristof Depuydt   Danny Mahieu
5   1  2:58.91   CUSCO DU HANOY 2300m  2:58.91 1:17,8 Johan Kindt   Mlle Audrey Dengis
6   6  2:59.63   HEPARINE BELL 2300m  2:59.63 1:18,1 Dries Devolder   David Standaert
7   4  2:59.67   COMME IL FAUT 2300m  2:59.67 1:18,1 Rudy Smets   Rudy Smets
8   3  2:59.67   ALADIN BLEU 2300m  2:59.67 1:18,1 Alain Dengis   Mlle Audrey Dengis
                     
    Uitgesloten              
                     

5) PR. KBC - 1.200 € - AT - 2300M- AUTO- INTER.(VBP/PCB)  - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 9.500  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   4  2:56.35   HECTOR DU LOGIS 2300m  2:56.35 1:16,7 Frank Van Den Bergh   Daniel Laureys
2   6  2:57.47   EL BANDIDO T BREMT 2300m  2:57.47 1:17,2 Gunther Loix   Rene Vermassen
3   3  2:57.57   FIRST EXPRESS 2300m  2:57.57 1:17,2 Rik Depuydt   Jan Verbeke
4   8  2:57.60   HALINA MARPY 2300m  2:57.60 1:17,2 Wilfried Van Coillie   Mme Martine Messeyne
5   2  2:58.91   ICARIA CLASSIC 2300m  2:58.91 1:17,8 Johan Kindt   Johan Kindt
6   5  2:58.93   GALOPIN DE CORTA 2300m  2:58.93 1:17,8 Gerard Vergaerde   Yannick Desmet
7   7  2:59.50   ALI THE BEST 2300m  2:59.50 1:18,0 Kristof Depuydt   Danny Mahieu
8   1  3:02.52   BELLE DE CORCY 2300m  3:02.52 1:19,4 Marc Moes (L)  Jean Marc Poelmans
                     
    Uitgesloten              
                     

6) PR. FLAMENCO - 1.440 € - AT - 2300M- AUTO- INTER.  - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 50.000  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   6  2:56.22   COKTAIL CANTHIS 2300m  2:56.22 1:16,6 Massimo Arickx (L)  Jan Verbeke
2   2  2:56.31   DASHMINE LOBELL 2300m  2:56.31 1:16,7 Luc Jacobs   Dave Molin
3   1  2:57.06   EUSEBIO TRANSS R 2300m  2:57.06 1:17,0 Rik Depuydt   Stal Monjoi
4   4  2:57.12   DESTIN DE LARRE 2300m  2:57.12 1:17,0 Christophe De Groote    De Groote Lieven BVBA
5   3  3:02.68   COMPLICITE D'AZUR 2300m  3:02.68 1:19,4 Kevin Vandemoortele   Jozef Vanduffel
6                    
7                    
8                    
8                    
    Uitgesloten              
    5     DIVIN MERITE       Raf Depuydt    Ecurie La Girardiere
    7     DIPLOMATIC DEAL ***       Francis Neirinck   Ecurie Z

8) PR. MINITROTTERS / BTURF.BE - 0 € - AT - 1100M- INTER. 
  3 + j/a  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   7  1:51.20   FLEURIE DES GOLETTE 1200m  1:51.20 1:32,7 Killian Lugentz   Jean Yves Marechal
2   4  2:14.30   MAJESTY (1.32) 1100m  2:14.30 2:02,1 Mlle Romy Verboomen   Nico Verboomen
3   5  2:15.33   SABY'S ALLAN CROSS ( 1100m  2:15.33 2:03,0 Mlle Nieke Hillen   Mme Anke Hillen
4   1  2:20.00   CASSIOPEIA DAR (1.28 1100m  2:20.00 2:07,3 Nathan Rammant   Xavier Rammant
5   3     KUMLABY MIKROMETER ( 1100m     Mlle Elise Van Den Putte   Mlle Marijke Van Den Putte
6   2     EDUARD (1.25) 1100m     Gilles Willems   Nic Willems
7   6     TURBO (1.18) 1100m     Gilles D'haenens   Mlle Lynsey Last
8                    
                     
    Uitgesloten              
                     

 

Anna Mix zonder tegenstand

In Kuurne was het uitkijken op zondag naar de Franse topmerrie Anna Mix die reeds meer dan 1 miljoen euro aan winsommen vergaarde in haar carrière. De grillige merrie is niet tuk op bandenstart en dat werd haar in de Prix d'Amérique pijnlijk aangerekend nadat haar een startverbod werd opgelegd. In Kuurne werd geopteerd voor een koers over 2800m samen met trainingsgenootje Tor Mento. Jules Jr Van Den Putte ging rustig van start, nam het kopwerk dan in handen en kon de koers makkelijk domineren en afmaken. De 624 euro was wat zakgeld :-)

U kunt de koers herbekijken via het tabblad VIDEO (3de koers)

Kuurne - Uitslagen 05/03/2017

Geen kwalificaties

1) PR. NOBLE MOESDONCK (KON.WEST-VL.MIJ.) - 1.080 € - AT - 1800M- AUTO- BEL   - TRIPLET
  4 j/a n'ayant pas/die geen 800  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   7  2:24.88   JUST IN TIME "E" 1800m  2:24.88 1:20,5 Guido Laureys   Mme Béatrice Demoulin
2   8  2:25.03   JANTJE D'HOEVE 1800m  2:25.03 1:20,6 Luc A Lannoo   Paul Matthijs
3   6  2:25.47   JANNIE CORLEONE 1800m  2:25.47 1:20,8 Dries Devolder   David Standaert
4   3  2:25.91   JAILEY D'ASTENE 1800m  2:25.91 1:21,1 Raf Depuydt   Franck Delombaerde
5   2  2:26.14   JOHN CASINDRA 1800m  2:26.14 1:21,2 Antoine Vanrenterghem   Antoine Vanrenterghem
6   5  2:38.42   JAEGERMEISTER 1800m  2:38.42 1:28,0 Gerard Vergaerde    Star Breeding
7                    
8                    
                     
    Uitgesloten              
    10     JET DU LAUZET ***       Jo Corbanie   Marc Bruyneel
    11     JYWIN D'ERPION ***       Gunther Loix    Matic V.O.F.
                     
    Uitgesloten onregelmatig
    9     JUST MY LOVE       Sebastien Grisez   Freddy Grisez
    Niet-vertrekker
    1     DIVINE D'OLNE       Marc Moes (L)  Eric Dury
    4     JAMES BOND       Nico Dhaenens   Robrecht Van Belleghem

2) PR. VOITILA - 1.200 € - AT - 2300M- AUTO- INTER.(VBP/PCB)  - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 6.250  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   5  3:00.96   ILMAN VRIJTHOUT 2300m  3:00.96 1:18,7 Marnix De Groote   Albert Aubert
2   2  3:01.21   AMOUR D'OKI 2300m  3:01.21 1:18,8 Marc Moes (L)  Pierre Lhoest
3   8  3:02.20   FLOWER DOPE 2300m  3:02.20 1:19,2 Raf Depuydt   Franck Delombaerde
4   9  3:02.33   HAMBY 2300m  3:02.33 1:19,3 Marc Huygens   Luc De Busscher
5   6  3:02.44   IL MONDO EV 2300m  3:02.44 1:19,3 Gunther Loix   Marcel Dieltjens
6   7  3:02.54   GELLA DV 2300m  3:02.54 1:19,4 Wilfried Van Coillie   Wilfried Van Coillie
7   3  3:02.72   FRIENDLY LANE 2300m  3:02.72 1:19,4 J.Jr Van Den Putte   Walter Rammant
8   1  3:04.20   PILAR DI JESOLO 2300m  3:04.20 1:20,1 Wim Willems   Luc Willems
                     
    Uitgesloten              
    4     JODY MOM       Piet Van Pollaert    Union Stable

3) PR. REDVIELD THOMPSON -V5- - 1.560 € - AT - 2800M- AUTO- INTER. 
  3 + j/a  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   7  3:37.03   ANNA MIX 2800m  3:37.03 1:17,5 J.Jr Van Den Putte   Franck Leblanc
2   1  3:38.68   TOR MENTO 2800m  3:38.68 1:18,1 Gunther Loix    Ecurie du Grand Buisson
3   2  3:39.61   JANE'S HUGO 2800m  3:39.61 1:18,4 Guido Laureys   Luc Moors
4   5  3:40.99   TEAM JOB 2800m  3:40.99 1:18,9 Yvan Teerlinck   Andre De Letter
5   3  3:43.08   UN DEFI CORDIERE 2800m  3:43.08 1:19,7 Marc Huygens   Johan Combes
6                    
7                    
8                    
                     
    Uitgesloten              
    4     CLASS PETTEVINIERE       Christophe De Groote    De Groote Lieven BVBA
    Niet-vertrekker
    6     REBEL DE JOUX       Lieven De Groote    De Groote Lieven BVBA
    Buiten weddenschappen
    7     ANNA MIX       J.Jr Van Den Putte   Franck Leblanc

4) PR. SALONS 'TEN BOOGAERDE' / BINGOAL-PMU -V5- - 1.320 € - AT - 2300M- AUTO- INTER.  - TIERCE
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 22.500  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   10  2:58.68   GRIMALDI 2300m  2:58.68 1:17,7 J.Jr Van Den Putte   Frank Berckmoes
2   12  2:58.96   HENNA VILLA 2300m  2:58.96 1:17,8 Pedro Ferket    Euro-Trotting
3   3  2:59.39   DEVIL BOKO 2300m  2:59.39 1:18,0 Mlle Celestine Corty (LJ)  Peter Corty
4   14  2:59.43   ET VOILA TD-O 2300m  2:59.43 1:18,0 Lieven Cannaert   Geert Luyckx
5   7  2:59.48   DORUS MD 2300m  2:59.48 1:18,0 Gunther Loix   Marcel Dieltjens
6   1  2:59.50   FIENTJE VAN BRAKUM 2300m  2:59.50 1:18,0 Geoffrey Lermusiaux   Stephane Bassee
7   6  2:59.99   CANYON 2300m  2:59.99 1:18,3 F.X. Myle   Christophe Foucart
8   8  3:00.14   HIGH FIVE 2300m  3:00.14 1:18,3 Piet Van Pollaert    Union Stable
                     
    Uitgesloten              
    9     FUTURE SHADOW       Marc Huygens   Yvan Kielich
    Niet-vertrekker
    13     SORRISO DEGLI DEI       Rik Depuydt   Stal Monjoi

5) PR. BERNICE GANESH -V5- - 1.200 € - AT - 2800M- AUTO- INTER.(VBP/PCB)  - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 9.000  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   5  3:44.96   BILL FORGETIERE 2800m  3:44.96 1:20,3 Benoit Onghena   Etienne Onghena
2   6  3:45.19   VIF DU RADON 2800m  3:45.19 1:20,4 Bart Beullens   Jan Torbeyns
3   3  3:45.32   VIOLON MAGIQUE 2800m  3:45.32 1:20,5 Gerard Vergaerde   Philippe Van Weehaeghe
4   8  3:45.44   FIRENZE TB 2800m  3:45.44 1:20,5 Raf Depuydt   Didier Defloo
5   1  3:45.71   ELITE BUITENZORG 2800m  3:45.71 1:20,6 Nico Verboomen   Nico Verboomen
6   4  3:46.82   DAIQUIRI WOOD 2800m  3:46.82 1:21,0 Nathan Jacob   Nathan Jacob
7   9  3:52.65   FEMKE ZWARTLAND *** 2800m  3:52.65 1:23,1 Pascal Christiaens   Pascal Christiaens
8                    
                     
    Uitgesloten              
    2     BLACK BIG BOSS       Marc Huygens   Alain Vyvey
    Uitgesloten na onderzoek wegens fout in de strafzone (3de)
    7     FLIPPER       Rik Depuydt   Freddy Grisez

6) PR. CATERING VERKINDERE (LIEFHEBBERS) -V5- - 1.200 € - AT - 2300M- AUTO- BEL   - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 3.150  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   11  3:02.75   CHARLIZE ELJI 2300m  3:02.75 1:19,5 Pat. Van Hauwermeiren   Ecurie P & R
2   12  3:04.00   FAST KARAT 2300m  3:04.00 1:20,0 Peter Parijs   Peter Parijs
3   4  3:05.12   IMPERATOR STAR 2300m  3:05.12 1:20,5 Marc De Soete   Jan Maes
4   2  3:05.18   GIPSY D'HOEVE 2300m  3:05.18 1:20,5 Koen Phlypo   Luc Claeys
5   10  3:05.30   IMPRESSIONATO "E" 2300m  3:05.30 1:20,6 Mme Béatrice Demoulin   Luc Moors
6   1  3:05.59   IMAGINE VAN HEREND 2300m  3:05.59 1:20,7 Sebastien Grisez   Dirk Herckens
7   9  3:05.66   HAPPY END 2300m  3:05.66 1:20,7 Wim Bogaert   Stal Bogaert
8   5  3:07.23   JACKPOT DE POTIRON 2300m  3:07.23 1:21,4 Marc Achiel Lannoo   David Van Ooteghem
8   7  3:07.23   BIENVENUE ELVE 2300m  3:07.23 1:21,4 Adolph Neirinck   Marc Lannoo
    Uitgesloten              
    8     IL MIO AMOR JONATH       Adelin Mattheeuws   Adelin Mattheeuws
    Uitgesloten wegens meer dan 15 seconden na de winnaar
    6     ICONE LJ       Antoine Van Achter   Ecurie LJ

7) PR. ESPOIR STAR -V5- - 1.080 € - AT - 2325M- BEL   - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 400 ...100+25  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   15  3:12.85   HANNA DU MOREL 2350m  3:12.85 1:22,1 Koen Devos   Koen Devos
2   6  3:12.88   IETJE WALKER 2325m  3:12.88 1:23,0 Gunther Loix   Mlle Marijke Van Den Putte
3   12  3:13.62   COOL BOY 2350m  3:13.62 1:22,4 Benoit Onghena   Etienne Onghena
4   7  3:14.27   KATE MORRIS 2325m  3:14.27 1:23,6 Dries Devolder   Carlos Verbeke
5   1  3:17.14   JACKY 2325m  3:17.14 1:24,8 Joeri De Laender   Dirk De Laender
6   3  3:17.81   KIRR ROYAL LJ 2325m  3:17.81 1:25,1 Seb. Van Hauwermeiren   Ecurie LJ
7   8  3:19.14   CHERIE TEN DOORN 2350m  3:19.14 1:24,7 Dirk Rotty   Mlle Isabelle Deganck
8   9  3:20.06   JACK BUGA 2350m  3:20.06 1:25,1 Marnix De Groote   Robert Wilmot
                     
    Uitgesloten              
    4     DANCER FOR MONEY       J.Jr Van Den Putte   Norbert Janssens
    11     JESSY D'HOEVE       Diderik Van Lierde   Koen De Ketelaere
    13     COMTESSE SLIPPER       Frank Van Den Bergh   Felix Cleeren
                     
    Uitgesloten na onderzoek wegens meer dan 5 galopsprongen in de laatste 500 meter (5de)
    10     JAXEL       Lieven Cannaert   Mme Gerardine Depuydt
    Uitgesloten na onderzoek wegens meer dan 5 galopsprongen in de laatste 500 meter (6de)
    14     INDIANE SUNSET       Gerard Vergaerde   Jean Van Gampelaere
    Niet-vertrekker
    5     DEX DEUX       Tom Engelen   Tom Engelen

 

Programma van alle Franse drafrennen: 

GISTEREN (klik hier)

VANDAAG (klik hier)

MORGEN (klik hier)

 

www.bturf.be

Like BTurf op Facebook