Draver van Kuurne (tussenstand 01/03/2017)

Draver Van Kuurne - tussenstand op datum 01/03/2017

1 HECTOR DU LOGIS 40 punten
2 INVIT KELLER DH 31 punten
3 HIGHLIGHT 27 punten
4 GOBORG DC 27 punten
5 JOLIE SLIPPER 26 punten
6 AQUITO DE JUPILLES 24 punten
7 VELIN DU ROC 24 punten
8 HENNA VILLA 24 punten
9 GIANT DU CAMARDE 22 punten
10 BOLERO DES HAYES 22 punten
11 TECHAR 22 punten
12 GELLA DV 22 punten
13 GAROU D'OLNE 21 punten
14 FEDERER TRANSS R 21 punten
15 BANCO DE VER 21 punten
16 ATTILA DES AUBUIS 21 punten
17 FRIENDLY LANE 20 punten
18 IDEAL PONT VAUTIER 20 punten
19 ICARE T 19 punten
  ICECAT BASE 19 punten

Balando wint 94ste Grote Winterprijs

Balando en Nico D'haenens hebben de 94ste Grote Winterprijs op Mardi Gras in Kuurne gewonnen. De draver van Alfons Vanberghen (die trouwens voor het eerst deze GP kon winnen!) vloerde in een zinderende laatste rechte lijn Gosip Sidney met Marc Huygens. Gerard Vergaerde zorgde met Goods of Norway voor een snel begin zodat het 2de startvak had moeite had om de eerste bij te benen.

Lees meer: Balando wint 94ste Grote Winterprijs

Uitslagen - Kuurne 28/02/2017 (Mardi Gras)

94ste editie van de Mardi Gras

1) PR. CHEZ CHARLES - 5.400 € - AT - 1800M- AUTO- INTER.  - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 16.000  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   2  2:20.08   GIANT DU CAMARDE 1800m  2:20.08 1:17,8 Kristof Depuydt    Sea Coast Horses
2   7  2:20.20   ERIK DON BOSCO 1800m  2:20.20 1:17,9 Raf Depuydt   Jean Marin Alleman
3   9  2:20.97   GENERAL DE VIE 1800m  2:20.97 1:18,3 Rik Depuydt   Jan Verbeke
4   6  2:21.06   JANUS BOSHOEVE 1800m  2:21.06 1:18,4 Jo Corbanie   Franky Rutsaert
5   11  2:21.07   HERNANDO VI 1800m  2:21.07 1:18,4 J.Jr Van Den Putte   Jean Ernotte
6   1  2:21.49   FOKKE ZWARTLAND 1800m  2:21.49 1:18,6 Frank Van Den Bergh   Daniel Laureys
7   5  2:21.55   VISAR DU CHENE 1800m  2:21.55 1:18,6 Jerome Dave   André Van Den Broecke
8   10  2:21.71   DONNA KA 1800m  2:21.71 1:18,7 Lieven Devos   Johan Devos
                     
    Uitgesloten              
    4     FAVOURITE WISH       Jaap Van Rijn   R.C.A. Weber
    Niet-vertrekker
    3     ELANO DI QUATTRO       Dries Devolder   Bjorn Damman

2) PR. DEVOS-CAPOEN -TF - 6.000 € - AT - 2800M- AUTO  - TRIPLET
  4 + j/a n'ayant pas/die geen 90.000  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   3  3:37.79   VELIN DU ROC 2800m  3:37.79 1:17,8 Kristof Depuydt   Ecurie Willy & Willy
2   9  3:39.98   VIS A VIS 2800m  3:39.98 1:18,6 Luc Roelens   Johan Vancanneyt
3   4  3:40.30   BONHEUR DES VAUX 2800m  3:40.30 1:18,7 Piet Van Pollaert    Union Stable
4   6  3:40.42   ALTIUS FORTIS 2800m  3:40.42 1:18,7 Philippe Masschaele   Tanguy De Talhouet Vicomte
5   7  3:40.60   BORGINIO 2800m  3:40.60 1:18,8 Joseph Verbeeck    Vanberghen BVBA
6   1  3:41.82   VOILA SLIPPER 2800m  3:41.82 1:19,2 Stijn Kumpen   Stijn Kumpen
7   8  3:43.28   VIVA DON BOSCO 2800m  3:43.28 1:19,7 Bjorn Van Ghelewe   Koen Phlypo
8   10  3:44.76   TARZAN DE LAHAYE 2800m  3:44.76 1:20,3 Michel Bizoux   Ecurie (sprl) Del Team
                     
    Uitgesloten              
    2     VAINQUEUR MAJYC       Mlle Lindsay Celis (L)  Mme Béatrice Demoulin
    11     URASINE DE CELLES       Gunther Loix   Mme Paul Meynen
    Uitgesloten na onderzoek wegens het verlaten van de renbaan (6de)
    5     TITAN VEPIMI       Pierre Vercruysse   Guido Verkindere

3) PR. DES FLANDRES - 1.800 € - MONTE/BEREDEN - 2325M- INTER.  - TRIPLET
  3 + j/a ...35.000+25  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   10  2:58.59   SYDNEY DU RIB 2350m  2:58.59 1:16,0 J. Raffestin  65,00 kg Mme Sigrid Velten
2   12  2:59.06   SAFARI DREAM 2350m  2:59.06 1:16,2 Mlle Yentl Heirbrandt (L) 55,00 kg Ronny Heirbrandt
3   7  2:59.11   BUZZI SILD 2350m  2:59.11 1:16,2 Mlle Hanna Huygens  65,00 kg Joachim Clyncke
4   2  3:00.74   VAROUZO DE GODREL 2325m  3:00.74 1:17,7 Laurent Alileche  65,00 kg Kurt Goethals
5   4  3:02.18   CHARGE VIVANT 2325m  3:02.18 1:18,4 Mlle Lindsay Celis (L) 60,00 kg Kurt Vervloet
6   9  3:02.88   ULYSSE DE CURGIES 2350m  3:02.88 1:17,8 Mlle Charlotte Lefebvre (LJ) 55,00 kg Yves Langenaeken
7   11  3:03.53   QUANGO 2350m  3:03.53 1:18,1 Mlle Manon Rotsaert  65,00 kg Gregory Borremans
8                    
                     
    Uitgesloten              
    5     VARENNE DE PHENS       Mlle Celine Onghena  65,00 kg Mme G. Masschaele
    8     VERLAINE D'EM       Philippe Masschaele  65,00 kg A. Turquet-Lepreux
    Uitgesloten onregelmatig
    3     SOUTHWIND RAPTOR       Mlle Anne Mieke Apers  65,00 kg Stal Bolets
    Gestopt
    6     VALDEZ D'ORCELIA       Jerome Dave  65,00 kg Yannick Desmet
    Niet-vertrekker
    1     AMBER D'ATOM       Johan Kindt  65,00 kg Koen De Graeve

4) PR. BINGOAL/PMU - 2.400 € - AT - 1800M- AUTO- INTER.(VBP/PCB)  - TIERCE
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 12.500  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   5  2:15.21   FIBONACCI 1800m  2:15.21 1:15,1 J.Jr Van Den Putte   Stal Monjoi
2   13  2:15.88   FEDERER TRANSS R 1800m  2:15.88 1:15,5 Jo Corbanie   Marc Bruyneel
3   8  2:17.16   HIGHLIGHT 1800m  2:17.16 1:16,2 Marnix De Groote   Marc Achiel Lannoo
4   2  2:18.33   FIGHT FOR POLLY 1800m  2:18.33 1:16,9 Mlle Hanna Huygens   Sebastiaan Mathijs
5   10  2:18.57   DAVID GREENWOOD 1800m  2:18.57 1:17,0 Dries Devolder   Gert-Jan Decock
6   7  2:18.84   GALOPIN DE CORTA 1800m  2:18.84 1:17,1 Gerard Vergaerde   Yannick Desmet
7   11  2:19.08   GALILEE 1800m  2:19.08 1:17,3 Jan Claeys   Filip Claeys
8   12  2:19.73   EL BANDIDO 1800m  2:19.73 1:17,6 Geoffrey Lermusiaux   Herman De Clercq
                     
    Uitgesloten              
    1     FALLS RIVER       Piet Van Pollaert    Union Stable
    4     FIRST EXPRESS       Rik Depuydt   Jan Verbeke

5) PR. GP D'HIVER  -PREMIUM - 30.000 € - AT - 2325M- INTER.  - TRIPLET
  3 + j/a ...175.000+25  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   4  2:55.07   BALANDO 2325m  2:55.07 1:15,3 Nico Dhaenens    Vanberghen BVBA
2   2  2:55.30   GOSIP SIDNEY 2325m  2:55.30 1:15,4 Marc Huygens   Pascal Van Der Rasieren
3   11  2:56.21   RU DE L'AIROU (D4) 2350m  2:56.21 1:15,0 Sven Hoste   Sven Hoste
4   3  2:56.64   AMOUR ORAGEUX 2325m  2:56.64 1:16,0 Philippe Masschaele   Christian Lejeune
5   8  2:56.99   VINOCHKA 2350m  2:56.99 1:15,3 Joseph Verbeeck   Filip Sap
6   6  2:57.17   VOELAND 2350m  2:57.17 1:15,4 Rik Depuydt   BVBA Campus RPF
7   1  2:58.13   GOOD'S OF NORWAY (DP) 2325m  2:58.13 1:16,6 Gerard Vergaerde   Camel Benkheira
8   10  2:59.85   TEATRO (D4) 2350m  2:59.85 1:16,5 J.Jr Van Den Putte   Mme Sigrid Velten
                     
    Uitgesloten              
    7     TEAM JOB       Yvan Teerlinck   Andre De Letter

6) PR. EUROSHOP -TF -PREMIUM (A) - 6.000 € - AT - 2300M- AUTO  - TRIPLET
  4 + j/a n'ayant pas/die geen 25.000  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   14  2:58.34   AMOUR CHOUAN 2300m  2:58.34 1:17,5 J.Jr Van Den Putte   Alex Groeninck
2   4  2:58.57   VORLANDO 2300m  2:58.57 1:17,6 Mme Inge Bizoux   Pierre Solinski
3   13  2:58.73   URSAN DE HOUSSAYE 2300m  2:58.73 1:17,7 Rik Depuydt   Stal Debussere Jozef
4   7  2:58.92   BRUNE KERDREUX 2300m  2:58.92 1:17,8 Joseph Verbeeck   Filip Sap
5   12  2:59.23   APOLLON DU LOISIR 2300m  2:59.23 1:17,9 Jos Laeremans   Jos Laeremans
6   8  2:59.66   VERNI CHOUAN 2300m  2:59.66 1:18,1 Yvan Teerlinck   Steven Declercq
7   15  3:00.28   BANANA PEEL 2300m  3:00.28 1:18,4 Luc Roelens    Rudavil BVBA
8   3  3:00.36   BLUE NOTE MELODY 2300m  3:00.36 1:18,4 Marnix De Groote   Jean-Marie Brecx
                     
    Uitgesloten              
    2     BEL AMI MERITE       Kevin Vandemoortele   Kevin Vandemoortele
    6     BINGO LOVE       Pierre Vercruysse   François Hallope
    10     BLACK AND WHITE (fr)       Gregory Celis   Jean Van Gampelaere
    Niet-vertrekker
    5     BIESOLO MAGIC       Raf Depuydt   Donald Verleye

7) PR. INSURO -TF -PREMIUM (A) - 6.000 € - AT - 2300M- AUTO  - TRIPLET
  4 + j/a n'ayant pas/die geen 15.000  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   8  3:01.29   BELLINO VERDERIE 2300m  3:01.29 1:18,8 Jo Corbanie   Marc Bruyneel
2   6  3:01.46   COPAIN D'HASARD 2300m  3:01.46 1:18,9 Rik Depuydt   Christiaan De Wachter
3   9  3:02.72   COMETE DES ROIS 2300m  3:02.72 1:19,4 Michel Bizoux   Joel Huge
4   3  3:03.40   COLOMBO MABON 2300m  3:03.40 1:19,7 J.Jr Van Den Putte   Mme Wendy Jansen
5   13  3:03.43   BEST GAME 2300m  3:03.43 1:19,8 Tom Verdonck   Franky Eliano
6   12  3:04.02   CYBELE DU LOGIS 2300m  3:04.02 1:20,0 Lieven Cannaert    Ecurie Du Logis
7   10  3:04.68   BUTTERFLY DALBENGA 2300m  3:04.68 1:20,3 Nico Dhaenens   Mlle Lynsey Last
8   15  3:04.92   BOCAGE DU FOURNET 2300m  3:04.92 1:20,4 Joseph Verbeeck   William Green
                     
    Uitgesloten              
    1     DIDINE DE TONGRES       Didier Mewissen   Didier Mewissen
    4     BAILA RINGEAT       Guillermo Roig Balaguer   Cuadras Roig
    5     BLACK BIG BOSS       Marc Huygens   Alain Vyvey
    14     CHERRY DU CHATAULT       Pierre Vercruysse   Marc Lanckriet
    Niet-vertrekker
    7     BELLO COCO       Rudy Lhomme   Rudy Lhomme

8) PR. EUROSHOP -TF -PREMIUM (B) - 6.000 € - AT - 2300M- AUTO  - TRIPLET
  4 + j/a n'ayant pas/die geen 25.000  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   12  2:59.03   ABRICOT DE L'HAUT (D4) 2300m  2:59.03 1:17,8 Kristof Depuydt   Ecurie Willy & Willy
2   14  2:59.28   ARNO MONDO SY (DA) 2300m  2:59.28 1:17,9 Gunther Loix   Noel Timmermans
3   10  2:59.39   BOLERO DES HAYES 2300m  2:59.39 1:18,0 Rik Depuydt   Guy Vermeulen
4   2  2:59.59   UTOP DU HAUTY (DA) 2300m  2:59.59 1:18,1 Lieven Cannaert   Jean-Pierre Cannaert
5   9  2:59.62   BIRIBI DE CORDAY 2300m  2:59.62 1:18,1 Stijn Fossaert (LJ)  Stijn Fossaert
6   8  3:00.21   VELO D'ANDAIN 2300m  3:00.21 1:18,4 Mlle Hanna Huygens   Mlle Wendy Peron
7   16  3:00.49   BARMIRANA 2300m  3:00.49 1:18,5 Marnix De Groote   Jean-Marie Brecx
8   11  3:00.53   BELLA DES TYLL 2300m  3:00.53 1:18,5 Michel Bizoux   Jean Pierre Duchatel
                     
    Uitgesloten              
    3     BINERVA       Nico Dhaenens   Roland Devis
    4     CALLIXHE DIESCHOOT (D4)       J.Jr Van Den Putte   Peter Corty
    6     BLACK OPS (D4)       Luc Roelens    Ecurie Aurmath
    7     ALEZAN ROSE (D4)       Joseph Verbeeck   Joel Huge
    13     AXEL DE GRAVELLE (D4)       Geoffrey Lermusiaux   Marc Kindermans

9) PR. GEMEENTE KUURNE -PREMIUM - 5.400 € - AT - 2300M- AUTO- INTER.(VBP/PCB)  - TRIPLET
   
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   16  2:58.39   GAROU D'OLNE 2300m  2:58.39 1:17,6 Joeri De Laender   Stal GVK
2   3  2:58.61   HECTOR DU LOGIS 2300m  2:58.61 1:17,7 Frank Van Den Bergh   Daniel Laureys
3   4  2:58.62   JACKPOT VRIJTHOUT 2300m  2:58.62 1:17,7 Kristof Depuydt   BVBA Campus RPF
4   13  2:58.88   HECTOR TER BLEKTE 2300m  2:58.88 1:17,8 Gerard Vergaerde   Yannick Desmet
5   11  2:59.17   EL BANDIDO T BREMT 2300m  2:59.17 1:17,9 Gunther Loix   Rene Vermassen
6   14  2:59.66   HALINA MARPY 2300m  2:59.66 1:18,1 Wilfried Van Coillie   Mme Martine Messeyne
7   5  3:00.83   IMMER BUTTERFLY 2300m  3:00.83 1:18,6 J.Jr Van Den Putte   Mme Wendy Jansen
8   10  3:02.11   ITSKA AS 2300m  3:02.11 1:19,2 Marnix De Groote   Daniel Henderickx
                     
    Uitgesloten              
    2     HAPPY YANKEE       Lieven Cannaert   Dirk Sobry
    6     GROVY VAN HEREND       Dries Devolder   Dirk Herckens
    15     FLYING DUTCHMAN SL       Tom Verdonck   Franky Eliano

10) PR. DE BRUXELLES -PREMIUM - 6.000 € - AT - 2300M- AUTO- INTER.  - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 85.000  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   11  2:53.73   BULLSEYE 2300m  2:53.73 1:15,5 Rik Depuydt   Stal Monjoi
2   5  2:54.22   DICTION DES ILES (DP) 2300m  2:54.22 1:15,7 J.Jr Van Den Putte   Walter Rammant
3   2  2:54.70   HAPPY CANTHIS (D4) 2300m  2:54.70 1:16,0 Massimo Arickx (L)  Jan Verbeke
4   12  2:55.19   BY VIVANT 2300m  2:55.19 1:16,2 Nico Dhaenens    Winner NV
5   4  2:55.48   COKTAIL CANTHIS (D4) 2300m  2:55.48 1:16,3 Raf Depuydt   Jan Verbeke
6   10  2:55.63   EAGLE B BUTCHER 2300m  2:55.63 1:16,4 Jaap Van Rijn   N. Labordus
7   8  2:55.89   DON QUICHOTE 2300m  2:55.89 1:16,5 Lieven Cannaert   Geert Allaert
8   7  2:57.13   CJ'S PHOTO 2300m  2:57.13 1:17,0 Gerard Vergaerde   Mlle Karolien Van Der Biest
                     
    Uitgesloten              
                     
    Uitgesloten onregelmatig
    3     DAYLIGHT SONATA       Mlle Hanna Huygens   Jan Luytens
    Niet-vertrekker
    9     RODEO DEI VENTI       Francis Neirinck   Machiel Neirinck

11) PR. INSURO -TF -PREMIUM (B) - 6.000 € - AT - 2300M- AUTO  - TRIPLET
  4 + j/a n'ayant pas/die geen 15.000  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   5  2:58.66   BERING DU GOUTIER 2300m  2:58.66 1:17,7 Joeri De Laender   Joeri De Laender
2   7  2:59.28   BUCELIO VERDERIE 2300m  2:59.28 1:17,9 Lieven Cannaert    Ecurie Best
3   4  3:02.10   ANDROMEDO 2300m  3:02.10 1:19,2 Nico Dhaenens   Roland Devis
4   16  3:02.25   CALA GRAND LARGE 2300m  3:02.25 1:19,2 Michel Bizoux   Mme Viviane Vanclef
5   1  3:02.37   ADIGO 2300m  3:02.37 1:19,3 Stijn Kumpen   Stijn Kumpen
6   12  3:02.82   CHAMATA 2300m  3:02.82 1:19,5 Geert Lannoo   Stal Van Eeckhoute N&N
7   15  3:03.31   DONA LE BLANC 2300m  3:03.31 1:19,7 Carlos De Soete   Guy Van De Sijpe
8   14  3:03.46   CHAHUTEUR (DA) 2300m  3:03.46 1:19,8 Kristof Depuydt   Gino De Laere
                     
    Uitgesloten              
    8     A CASA DE BIE       Jo Corbanie   Mlle An-Sofie Bruyneel
    9     CYRIUS ROSE       Pierre Vercruysse   Philippe Fontaine
    10     AXENARA       Rik Depuydt   Stal Hans Van Troys VOF
    Uitgesloten na onderzoek wegens onregelmatige gangen in de laatste 500 meter (3de)
    11     BEAUTIFUL KING       Geoffrey Lermusiaux   Elpidio Izzo
    Uitgesloten na onderzoek wegens fout in de laatste 500 meter (4de)
    3     BELLA ORLANDA       Yvan Teerlinck   bvba Zitaluna
    Uitgesloten wegens meer dan 15 seconden na de winnaar
    2     CAID DES AULNES       Luc Roelens   Hubert Tasset
    Niet-vertrekker
    13     CAMILLE DE TOUES       Joseph Verbeeck   Johan Vandoorne

12) PR. CAVA "'DON JAIME"  -TF -PREMIUM - 6.000 € - AT - 2800M- AUTO  - TRIPLET
  4 + j/a n'ayant pas/die geen 50.000  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   11  3:38.68   AQUITO DE JUPILLES 2800m  3:38.68 1:18,1 Rik Depuydt   Jean Marin Alleman
2   6  3:39.64   VAMOS PERRINE 2800m  3:39.64 1:18,4 Sebastien Grisez   Freddy Grisez
3   4  3:39.67   VIDALGO BLUE 2800m  3:39.67 1:18,5 Lode Pattyn   Lode Pattyn
4   12  3:40.18   AELA DU MOULIN 2800m  3:40.18 1:18,6 Joseph Verbeeck   Filip Sap
5   2  3:40.29   VIKEN 2800m  3:40.29 1:18,7 Mme Marie-L. Billard   Mme Marie-L. Billard
6   7  3:40.85   SPLEEN D'AUTOMNE 2800m  3:40.85 1:18,9 Joeri De Laender   Stal GVK
7   5  3:41.00   UN LOUCEEN 2800m  3:41.00 1:18,9 Luc Roelens   Stal Markhove
8   1  3:41.01   BEBERT DU VARLET (DP) 2800m  3:41.01 1:18,9 Lieven Cannaert   Bertrand Dupuis
                     
    Uitgesloten              
    3     VYLFRID DE LA MARE       Tom Verdonck   Franky Eliano
    Niet-vertrekker
    10     COUCOU MON NEVEU       Piet Van Pollaert    Union Stable

 

 

 

Kuurne - Uitslagen 26/02/2017

Kwalificaties

Nr. 1 Kira (Johan Kindt): niet geslaagd (uitgeschakeld galop; totaaltijd: 2.36.46)

Nr. 2 Deesse Ter Putten (Gerard Vergaerde): geslaagd in een kilometertijd van 1.22.5 (totaaltijd: 2.24.38)

1) PR. TAFIA TER EIKE (A) - 1.080 € - AT - 2300M- AUTO- INTER.(VBP/PCB)  - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 5.550  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   2  2:59.52   AMOUR D'OKI 2300m  2:59.52 1:18,1 Marc Moes (L)  Pierre Lhoest
2   4  2:59.70   ALADIN BLEU 2300m  2:59.70 1:18,1 Alain Dengis   Mlle Audrey Dengis
3   6  2:59.84   BAYADERE DU CORTA 2300m  2:59.84 1:18,2 Kristof Depuydt   Kristof Depuydt
4   7  3:00.23   TRUDILUTT 2300m  3:00.23 1:18,4 Jo Corbanie   Mme Erika Vandeweghe
5   5  3:00.97   FLEUR OCCAGNES 2300m  3:00.97 1:18,7 Lieven Cannaert    Ecurie Best
6   1  3:03.07   CADOR DRY 2300m  3:03.07 1:19,6 Mlle Hanna Huygens   Mme Ursula D'Hondt
7   3  3:03.23   PILAR DI JESOLO 2300m  3:03.23 1:19,7 Wim Willems   Luc Willems
8   8  3:03.31   BELLE DE CORCY 2300m  3:03.31 1:19,7 Mlle Celine Onghena   Jean Marc Poelmans
                     
    Uitgesloten              
    9     CENTRAL PARK       Tom Verdonck   Pieter Decock
    10     FLOWER DOPE       Raf Depuydt   Franck Delombaerde

2) PR. MAZEPPA - 1.200 € - AT - 1800M- AUTO- INTER.(VBP/PCB)  - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 6.500  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   5  2:19.90   FAST TRACK 1800m  2:19.90 1:17,7 Jo Corbanie   Marc Bruyneel
2   4  2:20.51   ATTILA DES AUBUIS 1800m  2:20.51 1:18,1 Marnix De Groote   Willy Lorie
3   11  2:20.69   GABANO VIVANT *** 1800m  2:20.69 1:18,2 J.Jr Van Den Putte    Matic V.O.F.
4   9  2:21.16   CESAR DU PARC 1800m  2:21.16 1:18,4 Kristof Depuydt   Gino De Laere
5   3  2:21.75   FORGELINE 1800m  2:21.75 1:18,7 Gerard Vergaerde   Guy Blancquaert
6   1  2:22.07   CUSCO DU HANOY 1800m  2:22.07 1:18,9 Johan Kindt   Mlle Audrey Dengis
7   7  2:22.11   FOR EVER G 1800m  2:22.11 1:19,0 Mlle Hanna Huygens   Hendrik Glorieux
8   2  2:22.76   CALINE DES CHAMPS 1800m  2:22.76 1:19,3 Raf Depuydt   Wim Coysman
                     
    Uitgesloten              
    6     GLAMOUR ROSSIGNOL       Marc Moes (L)  Pierre Lhoest
    8     HIRION       Gunther Loix   Kurt Vervloet
    10     ELVIS ATTACK       Dries Devolder   Yannick Desmet

 

3) PR. MAGIC THOMPSON -VG/PL (V5) - 1.200 € - MONTE/BEREDEN - 2325M- INTER.(VBP/PCB)  - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 11.500 ...4.500+25  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   5  3:03.16   CORTINE DE HOUELLE 2350m  3:03.16 1:17,9 Mlle Hanna Huygens   Peter Corty
2   10  3:06.45   BOSS D'AVRAN 2350m  3:06.45 1:19,3 Mlle Audrey Dengis (LJ)  Louis Mossay
3   9  3:11.19   ITALIA JOYEUSE 2350m  3:11.19 1:21,4 Mlle Lindsay Celis (L)  Herwig L'Homme
4                    
5                    
6                    
7                    
8                    
                     
    Uitgesloten              
    2     IXELLE BOLETS       Mlle Anne Mieke Apers   Mlle Anne Mieke Apers
    3     AMBER D'ATOM       Johan Kindt   Koen De Graeve
    4     DUSTY AUNOU       Laurent Alileche   Kurt Goethals
    6     ALI THE BEST       Mlle Kelly Myle (L)  Danny Mahieu
    8     ANDGEL       Mlle Celine Onghena   V.O.F Vergaerde Gerard
    Uitgesloten onregelmatig
    1     ATLASMONEY RINGEAT       Mlle Yentl Heirbrandt (L)  Ronny Heirbrandt
    7     FLYING DUTCHMAN SL       Maxim Mercie (L)  Franky Eliano

4) PR. BINGOAL-PMU / FUNGO DU CLOCHER -V5- - 1.080 € - AT - 1825M- BEL   - TIERCE
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 400 ...1+25  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   15  2:30.64   JASPERGE 1825m  2:30.64 1:22,5 Kristof Depuydt   Didier Defloo
2   13  2:32.11   DIVINE GRAUX 1825m  2:32.11 1:23,3 Mlle Celine Onghena   Jean Marc Poelmans
3   14  2:32.16   IPO PRINCE FD 1825m  2:32.16 1:23,4 Frank Van Den Bergh   Edouard Van Vlasselaer
4   10  2:32.58   JOHN CASINDRA 1825m  2:32.58 1:23,6 Dries Devolder   Antoine Vanrenterghem
5   12  2:34.25   INDIANE SUNSET 1825m  2:34.25 1:24,5 Marnix De Groote   Jean Van Gampelaere
6   7  2:34.80   DANCER FOR MONEY 1825m  2:34.80 1:24,8 Geert Verlinden   Norbert Janssens
7   8  2:34.86   DEX DEUX 1825m  2:34.86 1:24,9 Tom Engelen   Tom Engelen
8   1  2:35.71   DUSTY DU HAM 1800m  2:35.71 1:26,5 Johan Kindt   Joseph Feytray
                     
    Uitgesloten              
    2     EPINARD       Wilfried Van Coillie   Wilfried Van Coillie
    3     IMOLA KRONOS EV       Daniel Derwael   Herwig L'Homme
    4     JET DU LAUZET       Jo Corbanie   Marc Bruyneel
    6     JYWIN D'ERPION       J.Jr Van Den Putte    Matic V.O.F.
    11     COOL BOY       Benoit Onghena   Etienne Onghena
    Niet-vertrekker
    5     JUST LOVE GMC       Gunther Loix   Gunther Loix

5) PR. TAFIA TER EIKE (B) -V5- - 1.080 € - AT - 2300M- AUTO- INTER.(VBP/PCB)  - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 5.550  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   10  3:00.26   BEL ESPOIR 2300m  3:00.26 1:18,4 Kristof Depuydt   Danny Mahieu
2   8  3:00.49   INVINCIBLE BOLETS 2300m  3:00.49 1:18,5 Frank Van Den Bergh   Frank Van Den Bergh
3   9  3:00.77   GELLA DV 2300m  3:00.77 1:18,6 Wilfried Van Coillie   Wilfried Van Coillie
4   11  3:00.86   GOBORG DC 2300m  3:00.86 1:18,6 Mlle Hanna Huygens   Norbert Verlee
5   3  3:01.33   DORADO SLIPPER 2300m  3:01.33 1:18,8 Dries Devolder   Dirk Meulebrouck
6   2  3:01.61   HARLOTJE WYNENDALE 2300m  3:01.61 1:19,0 Jo Corbanie   Christiaan Labeeuw
7   1  3:13.44   BUSINESS GIRL 2300m  3:13.44 1:24,1 Johan Kindt   Tom Vanquickenborne
8                    
                     
    Uitgesloten              
    4     GIANT VICTOR JR       Gerard Vergaerde   Patrick Van Den Hove
    6     GINGER HALEBEEK       Eddy Van Hout   Eddy Van Hout
    7     JUST A STAR       J.Jr Van Den Putte   Stal Bocedigaja
    Niet-vertrekker
    5     BLASON D'OCCAGNES       Marc Moes (L)  Pierre Lhoest

6) PR. KIRIBILLI -V5- - 1.200 € - AT - 2300M- AUTO- BEL   - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 3.000  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   9  3:02.85   ICECAT BASE 2300m  3:02.85 1:19,5 Frank Van Den Bergh   Serge Baert
2   11  3:02.98   JOEPIE SLIPPER 2300m  3:02.98 1:19,6 Lieven Cannaert   Felix Cleeren
3   10  3:03.35   CRICKET BALL 2300m  3:03.35 1:19,7 Gerard Vergaerde   Willy Van De Wiele
4   3  3:03.95   IZAURA EV 2300m  3:03.95 1:20,0 Janick Doom   Stefaan Verbeke
5   2  3:04.42   INDY TER MEULEN 2300m  3:04.42 1:20,2 J.Jr Van Den Putte   Gauthier Belaen
6   7  3:04.84   GINNEKE HALEBEEK 2300m  3:04.84 1:20,4 Eddy Van Hout   Eddy Van Hout
7   1  3:04.94   HITCHCOCK 2300m  3:04.94 1:20,4 Marnix De Groote   Stal Bogaert
8   5  3:05.24   IRIS CANTHIS 2300m  3:05.24 1:20,5 Jo Corbanie   Roger Vanoverbeke
                     
    Uitgesloten              
    6     HUPSAKEE CM       Gunther Loix   C. Spee

7) PR. LEANDER -V5- - 1.080 € - AT - 1800M- AUTO- BEL   - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 1.500  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   1  2:21.43   COLETTE ORCHI 1800m  2:21.43 1:18,6 J.Jr Van Den Putte   Jos De Keersmaeker
2   6  2:22.17   ISIS TER MAELE 1800m  2:22.17 1:19,0 Jo Corbanie   Mme Dorine Verheecke
3   12  2:22.62   BACCHUS D'ARTHIRO *** 1800m  2:22.62 1:19,2 Xavier Germis    Moës S.A.
4   3  2:23.30   INEKE P BRIGADOON 1800m  2:23.30 1:19,6 Wim Willems   Nic Willems
5   9  2:23.31   GRENADE SAND 1800m  2:23.31 1:19,6 Mlle Hanna Huygens   Mme Josette Kielich
6   7  2:23.33   INGERLISE 1800m  2:23.33 1:19,6 Raf Depuydt   Serge Baert
7   13  2:23.40   DJOHNY DE PITTEM *** 1800m  2:23.40 1:19,7 Bjorn Van Ghelewe   Johny Martens
8   5  2:25.09   IREE ZWARTLAND 1800m  2:25.09 1:20,6 Carlos De Soete   Jacques Hoorne
                     
    Uitgesloten              
    4     JANNIE CORLEONE       Dries Devolder   David Standaert
    8     JUST ME DE YH       Gerard Vergaerde   Mme Y. Van Den Eynde
    11     DO MORE SLIPPER ***       Frank Van Den Bergh   Mme An Despeghel
                     
    Gestopt
    10     GONDA ZWARTLAND       Stefaan Uyttendaele (LJ)  Daniel Bogaerts

 

 

snelle finales in Mons

In Mons werden zaterdag de finales gelopen van de koersen die voorbehouden zijn voor Frans gefokte dravers. De piste lag er perfect bij en het weer zat ook volledig mee, ideaal dus voor snelle en mooie koersen. Voor iedere winnaar lag er 9600 euro klaar en dus waren de velden volledig gevuld met heel intressante deelnemers die we deze zomer wellicht op de Franse banen zullen terugzien.

Lees meer: snelle finales in Mons

Programma van alle Franse drafrennen: 

GISTEREN (klik hier)

VANDAAG (klik hier)

MORGEN (klik hier)

 

www.bturf.be

Like BTurf op Facebook