Kuurne - Uitslagen 19/02/2017

Kwalificaties

Nr. 1 Kado Vivant (Dries Devolder): geslaagd in een kilometertijd van 1.25.1 (totaaltijd: 2.29.02)

Nr. 2 Keep Dancing Hero (Peter Parijs): geslaagd in een kilometertijd van 1.23.2 (totaaltijd: 2.25.55)

Nr. 3 King of the Track (Johan Kindt): geslaagd in een kilometertijd van 1.24.9 (totaaltijd: 2.28.56)

Nr. 4 Kisjronel Poppe (Ronny Poppe): geslaagd in een kilometertijd van 1.27.5 (totaaltijd: 2.33.09)

 

 

1) PR. CARNAVAL  (KON.WEST-VL.MIJ.) - 1.080 € - AT - 1800M- AUTO- BEL   - TRIPLET
  3 - 4 a/j n'ayant pas/die geen 650  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   4  2:23.02   JUST IN TIME "E" 1800m  2:23.02 1:19,5 Guido Laureys   Mme Béatrice Demoulin
2   7  2:23.35   JAEGERMEISTER 1800m  2:23.35 1:19,6 Gerard Vergaerde    Star Breeding
3   14  2:23.56   DUC DE BRULI *** 1800m  2:23.56 1:19,8 Kristof Depuydt   Bruno Limage
4   6  2:23.81   JAZZY 1800m  2:23.81 1:19,9 Gunther Loix   Gustaaf Bertels
5   5  2:24.27   KNIGHT D'HOETSEL 1800m  2:24.27 1:20,1 Frank Van Den Bergh   Luc Claeys
6   9  2:24.32   JESSY D'HOEVE 1800m  2:24.32 1:20,2 Diderik Van Lierde   Koen De Ketelaere
7   8  2:24.43   JAXEL 1800m  2:24.43 1:20,2 Lieven Cannaert   Mme Gerardine Depuydt
8   3  2:25.37   DOLCE VITA MAJO 1800m  2:25.37 1:20,8 Dries Devolder   Jozef Dewulf
                     
    Uitgesloten              
    1     JET STREAM NN       Mlle Hanna Huygens   Eddy Debboudt

 

3) PR. OPEN VLD HOOGLEDE / SOCIO CULTURELE KRING - HOOGLEDE - 1.440 € - AT - 2300M- AUTO- BEL   - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 3.800  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   5  2:57.90   INVIT KELLER DH 2300m  2:57.90 1:17,3 Rik Depuydt   Luc Delaere
2   9  2:58.27   JADA VRIJTHOUT 2300m  2:58.27 1:17,5 Kristof Depuydt   Mme Martine Van De Walle
3   8  2:58.60   IWAN SIDNEY 2300m  2:58.60 1:17,7 Lieven Cannaert   NV Etoile
4   2  2:58.71   CHARLIZE ELJI 2300m  2:58.71 1:17,7 Seb. Van Hauwermeiren   Ecurie P & R
5   6  2:59.53   HARLOTJE WYNENDALE 2300m  2:59.53 1:18,1 Jo Corbanie   Christiaan Labeeuw
6   7  3:02.28   JARRAH BOLETS 2300m  3:02.28 1:19,3 Frank Van Den Bergh   Stal Bolets
7   1  3:03.47   JACKPOT DE POTIRON 2300m  3:03.47 1:19,8 Janick Doom   David Van Ooteghem
8                    
                     
    Uitgesloten              
    3     FAST KARAT       Peter Parijs   Peter Parijs
    4     IRIS WILLIAMS       Sebastien Juprelle   Mlle Annick Swennen

4) PR. BINGOAL-PMU (V5) - 2.400 € - AT - 2875M  - TIERCE
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 12.000 ...5.000+25  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   13  3:48.38   BELLINO VERDERIE 2900m  3:48.38 1:18,8 Jo Corbanie   Marc Bruyneel
2   16  3:48.50   BEAUTIFUL KING 2900m  3:48.50 1:18,8 Geoffrey Lermusiaux   Elpidio Izzo
3   17  3:49.89   AXENARA 2900m  3:49.89 1:19,3 Kristof Depuydt   Stal Hans Van Troys VOF
4   14  3:50.03   BUCELIO VERDERIE 2900m  3:50.03 1:19,3 Lieven Cannaert    Ecurie Best
5   18  3:50.62   AKHALA KAMY 2900m  3:50.62 1:19,5 Dries Devolder   Nico Van Overbeke
6   11  3:50.73   VIOLON MAGIQUE 2900m  3:50.73 1:19,6 Gerard Vergaerde   Philippe Van Weehaeghe
7   7  3:51.47   COMME IL FAUT 2875m  3:51.47 1:20,5 Nico Dhaenens   Rudy Smets
8   12  3:52.50   VIF DU RADON 2900m  3:52.50 1:20,2 Bart Beullens   Jan Torbeyns
                     
    Uitgesloten              
    6     CROQUE TOUT       Marc Huygens   Luc De Busscher
    Uitgesloten wegens onregelmatige gangen
    4     CRACK LOUDETTES       Tony Lauwers   Tony Lauwers
    Gevallen
    15     COMETE DES ROIS       Mme Inge Bizoux   Joel Huge
    Uit wedstrijd genomen wegens onhandelbaarheid
    1     CEDRE DES LIARDS       Johan Kindt   Jean Pierre Daumerie
    Uitgesloten wegens meer dan 15 seconden na de winnaar
    2     CAIDO DU CHEVREL       Ludovic Poutrel   Ludovic Poutrel
    3     DEVUSHKA DARBY       Jerome Dave   Kenneth De Poorter
    5     CINQ BRILLOUARD       Mlle Sandra Van Impe   Mlle Sandra Van Impe
    Niet-vertrekker
    10     CRISTAL DES HAYES       Rik Depuydt   Mme Carine De Soete

5) PR. CATERING VERKINDERE (LIEFHEBBERS) -V5- - 1.200 € - AT - 2300M- AUTO- INTER.  - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 40.000  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   3  2:57.15   PROUD OF MY FACE 2300m  2:57.15 1:17,0 Mme Béatrice Demoulin   Jean Van Gampelaere
2   1  2:58.06   GABBYTO 2300m  2:58.06 1:17,4 Marc De Soete   Mme Olga Vandenbulke
3   6  2:58.44   VAMOS PERRINE 2300m  2:58.44 1:17,6 Sebastien Grisez   Freddy Grisez
4   4  2:59.05   CHARGE VIVANT 2300m  2:59.05 1:17,8 Mlle Linda Van Bael   Kurt Vervloet
5   7  2:59.11   SPLEEN D'AUTOMNE 2300m  2:59.11 1:17,9 Mme Veronique Depuydt   Stal GVK
6   5  3:00.12   DARCY WILLIAMS 2300m  3:00.12 1:18,3 Nico Van Overbeke   Antoine Vanrenterghem
7   2  3:01.05   SOUTHWIND RAPTOR 2300m  3:01.05 1:18,7 Nico Van Riet   Stal Bolets
8                    
                     
    Uitgesloten              
                     
    Niet-vertrekker
    8     BINGO CREPUSCULE ***       Nico Geiregat   Patrick Talpe

6) PR. OPEN VLD KUURNE -V5- - 1.680 € - AT - 1800M- AUTO- INTER.  - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 20.000  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   10  2:17.42   FUTURE SHADOW 1800m  2:17.42 1:16,3 Marc Huygens   Yvan Kielich
2   12  2:17.72   HENNA VILLA 1800m  2:17.72 1:16,5 Pedro Ferket    Euro-Trotting
3   6  2:18.03   HAVANA PALACE 1800m  2:18.03 1:16,7 Gunther Loix    Matic V.O.F.
4   2  2:18.12   VISAR DU CHENE 1800m  2:18.12 1:16,7 Jerome Dave   André Van Den Broecke
5   8  2:19.95   ARIANA TROJBORG 1800m  2:19.95 1:17,7 Rik Depuydt   Stal Monjoi
6   11  2:20.01   RUBY TUESDAY 1800m  2:20.01 1:17,8 Nico Dhaenens   Stal GVK
7   4  2:20.47   BABETTE FONTAINE 1800m  2:20.47 1:18,0 Johan Kindt   Johan Kindt
8   5  2:20.51   CARLA BURGERHYDE 1800m  2:20.51 1:18,1 Dirk Rotty   Dirk Rotty
                     
    Uitgesloten              
    9     DORUS MD       Frans Van Den Putte   Marcel Dieltjens
    Uitgesloten na onderzoek wegens onregelmatig draven in de strafzone (5de)
    1     IKE DE MORGANE       Marnix De Groote   Ecurie P & R

7) PR. OPEN VLD DEERLIJK-HARELBEKE-WAREGEM -V5- - 1.320 € - AT - 2300M- AUTO- BEL   - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 1.000  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   5  3:05.10   DJANGO DE ROWA 2300m  3:05.10 1:20,5 Gregory Celis   Romuald Waernier
2   7  3:06.70   JUST ME DE YH 2300m  3:06.70 1:21,2 Gerard Vergaerde   Mme Y. Van Den Eynde
3   2  3:06.73   HAROUN DU VAL 2300m  3:06.73 1:21,2 Carlos De Soete   Marc Gheysens
4   13  3:07.34   IETJE WALKER *** 2300m  3:07.34 1:21,5 Gunther Loix   Mlle Marijke Van Den Putte
5   9  3:07.86   JADE EV 2300m  3:07.86 1:21,7 Gregory Bastin   Gregory Bastin
6   11  3:07.92   INGERLISE 2300m  3:07.92 1:21,7 Raf Depuydt   Serge Baert
7   4  3:07.92   HAPPY SLIPPER 2300m  3:07.92 1:21,7 Joel Stickers   Daniel Stickers
8   16  3:07.94   BACCHUS D'ARTHIRO *** 2300m  3:07.94 1:21,7 Xavier Germis    Moës S.A.
                     
    Uitgesloten              
    6     HENDRIK GL       Mlle Hanna Huygens   Hendrik Glorieux
    10     HERRIOT EXPRESS       Frans Van Den Putte   Marc Thoelen
    14     ISA PEARL ***       Dries Devolder   Daniel Cluts

8) PR. OPEN VLD KORTRIJK / OPEN VLD ZWEVEGEM -V5- - 1.440 € - AT - 1800M- AUTO- INTER.(VBP/PCB)  - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 6.600  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   4  2:18.64   FAST TRACK 1800m  2:18.64 1:17,0 Jo Corbanie   Marc Bruyneel
2   9  2:19.31   IL MONDO EV 1800m  2:19.31 1:17,4 Gunther Loix   Marcel Dieltjens
3   13  2:19.33   HAMBY 1800m  2:19.33 1:17,4 Marc Huygens   Luc De Busscher
4   7  2:19.35   ATTILA DES AUBUIS 1800m  2:19.35 1:17,4 Marnix De Groote   Willy Lorie
5   16  2:19.38   ELROY BOKO 1800m  2:19.38 1:17,4 Willy De Haes   Willy De Haes
6   10  2:19.57   HARADJA RISING 1800m  2:19.57 1:17,5 Dries Devolder   Mlle Ilse Goossens
7   6  2:19.95   FLEUR OCCAGNES 1800m  2:19.95 1:17,7 Lieven Cannaert    Ecurie Best
8   14  2:20.58   FOR EVER G 1800m  2:20.58 1:18,1 Mlle Hanna Huygens   Hendrik Glorieux
                     
    Uitgesloten              
    2     FLOOR WEERDEBRAS       Geoffrey Lermusiaux   Sébastien Verplancken
    8     ISAURA BR       Marc Moes (L)  Yvan Damoiseau
    11     GELLA DV       Wilfried Van Coillie   Wilfried Van Coillie
    12     IDEAL PONT VAUTIER       Gerard Vergaerde   Stefaan Deglas

 

Mardi Gras 2017

Affiche voor de Mardi Gras 2017 meeting te Kuurne, u komt toch ook?

Lees meer: Mardi Gras 2017

Amateurs vieren feest!

De Belgian Amateur Club (BAC) houdt hun jaarlijkse kampioenenviering op zaterdag 11 maart 2017 in hotel/restaurant Shamrock te Tielt. Hierbij worden Sébastien Grisez (algemeen kampioen), Linda Van Bael (kampioen dames) en Lindsay Célis (leerlingenkampioen) gehuldigd. U wordt verwacht vanaf 19u30, kaarten zijn beschikbaar bij alle leden van het bestuur of door storting op rekeningnummer: BE26 4431 6852 0129.

Lees meer: Amateurs vieren feest!

Kuurne - Uitslagen 12/02/2017b

Kwalificaties

Nr. 1 Kara Bouchoutshoeve (Patrick Holvoet): niet geslaagd (totaaltijd: 2.43.27 > 2:34:00)

Nr. 2 Isaac De Tienne (Dries Devolder): niet geslaagd (uitgesloten galop)

 

1) PR. EARLY WILLIAMS (KON.WEST-VL.MIJ.) - 1.080 € - AT - 2325M- BEL   - TRIPLET
  4 j/a n'ayant pas/die geen 2.250 ...1.000+25  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   5  3:10.82   DUCHESSE D'ERIANN 2325m  3:10.82 1:22,1 Jo Corbanie   Erik Huys
2   4  3:12.32   JUST MY LOVE 2325m  3:12.32 1:22,7 Sebastien Grisez   Freddy Grisez
3   3  3:14.74   JOTELLO VRIJTHOUT 2325m  3:14.74 1:23,8 Marc Huygens   Mme Ursula D'Hondt
4                    
5                    
6                    
7                    
8                    
                     
    Uitgesloten              
    1     DAVIDOF NOA       Francis Neirinck    Trotting Center Zen
    2     DO MORE SLIPPER       Frank Van Den Bergh   Mme An Despeghel
    7     JOYFUL MELODY       Mlle Hanna Huygens   Marcel Gailly
                     
    Uitgesloten na onderzoek wegens meer dan 5 galopsprongen in de laatste 500 meter (3de)
    8     JOLIE WILLIAMS       Luc A Lannoo   Paul Matthijs
    Niet-vertrekker
    6     JYBOS D'ERPION       F.X. Myle   F.X. Myle

 

2) PR. ONDEE H (DAMES) - 1.200 € - AT - 2300M- AUTO- INTER.(VBP/PCB)  - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 15.000  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   3  3:02.54   JOINTNESS SIDNEY 2300m  3:02.54 1:19,4 Mlle Hanna Huygens   Marcel Gailly
2   6  3:02.75   ERIK DON BOSCO 2300m  3:02.75 1:19,5 Mme Veronique Depuydt   Jean Marin Alleman
3   5  3:02.95   DEVIL BOKO 2300m  3:02.95 1:19,5 Mlle Celestine Corty (LJ)  Peter Corty
4   1  3:03.13   GIRONDINE 2300m  3:03.13 1:19,6 Mlle Lindsay Celis (L)  Jef Laureys
5   7  3:03.20   GENERAL DE VIE 2300m  3:03.20 1:19,7 Mlle Celine Onghena   Jan Verbeke
6   8  3:03.24   DONNA KA 2300m  3:03.24 1:19,7 Mlle Linda Van Bael   Johan Devos
7   4  3:03.36   FOKKE ZWARTLAND 2300m  3:03.36 1:19,7 Mlle Lore Van Den Bergh (L)  Daniel Laureys
8                    
                     
    Uitgesloten              
                     
    Uitgesloten galop en onregelmatig
    2     ENSIO DU LOGIS       Mme Béatrice Demoulin   Daniel Bogaerts

 

3) PR. GANCIA EXPRESS (KON.WEST-VL.MIJ.) -V5- - 1.080 € - AT - 1800M- AUTO- BEL   - TRIPLET
  3 j/a n'ayant pas/die geen 600  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   5  2:25.63   ETOILE DE LAHAYE 1800m  2:25.63 1:20,9 Marc Huygens   Achille Hubert
2   12  2:25.77   KALITA VRIJTHOUT *** 1800m  2:25.77 1:21,0 Rik Depuydt   Roger De Wolf
3   6  2:25.82   KATE MORRIS 1800m  2:25.82 1:21,0 Dries Devolder   Carlos Verbeke
4   7  2:26.67   KINGDOM EV 1800m  2:26.67 1:21,5 Jo Corbanie   Marc Bruyneel
5   8  2:27.68   ECLAT DES ILES 1800m  2:27.68 1:22,0 F.X. Myle   Joel Huge
6   2  2:28.80   KIRR ROYAL LJ 1800m  2:28.80 1:22,7 Seb. Van Hauwermeiren   Ecurie LJ
7   9  2:29.18   KENTUCKY SA 1800m  2:29.18 1:22,9 Marnix De Groote   Stal Sint Anna
8   11  2:29.64   ELLA GRAUX 1800m  2:29.64 1:23,1 Benoit Onghena   Etienne Onghena
                     
    Uitgesloten              
    1     KOCKTAIL VRIJTHOUT       Frank Van Den Bergh   Stal Bolets
    4     EPINARD       Wilfried Van Coillie   Wilfried Van Coillie
    10     KNIGHT D'HOETSEL       Diderik Van Lierde   Luc Claeys

4) PR. BINGOAL-PMU / DIABLE D'HEULE -V5- - 1.200 € - AT - 2800M- AUTO- INTER.(VBP/PCB)  - TIERCE
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 7.500  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   8  3:41.21   HECTOR DU LOGIS 2800m  3:41.21 1:19,0 Frank Van Den Bergh   Daniel Laureys
2   11  3:42.22   FIRST EXPRESS 2800m  3:42.22 1:19,4 Rik Depuydt   Jan Verbeke
3   9  3:42.39   JACKPOT VRIJTHOUT 2800m  3:42.39 1:19,4 Kristof Depuydt   BVBA Campus RPF
4   6  3:42.45   HAPPY YANKEE 2800m  3:42.45 1:19,4 J.Jr Van Den Putte   Dirk Sobry
5   4  3:42.72   CASA LE BLANC 2800m  3:42.72 1:19,5 Dries Devolder   Andre De Letter
6   5  3:43.87   ACTRICE DU LOMBART 2800m  3:43.87 1:20,0 Koen Devos   Hugo De Weert
7   7  3:44.16   GET RAEDY 2800m  3:44.16 1:20,1 Willy De Haes   Willy De Haes
8   10  3:44.53   GLAMOUR D'HOEVE 2800m  3:44.53 1:20,2 Diderik Van Lierde   Koen De Ketelaere
                     
    Uitgesloten              
    1     TRUDILUTT       Jo Corbanie   Mme Erika Vandeweghe
    3     BARFLEUR       Jan Claeys   Filip Claeys
    12     FAN BOUCHOUTHOEVE ***       Patrick M. Holvoet   Stal Bouchouthoeve
    Niet-vertrekker
    2     BARON D'AALTER       Mlle Hanna Huygens   Mme Ursula D'Hondt

5) PR. CATERING VERKINDERE -V5- - 1.560 € - AT - 2300M- AUTO- INTER.  - TRIPLET
  3 + j/a  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   4  2:57.74   BULLSEYE 2300m  2:57.74 1:17,3 Rik Depuydt   Stal Monjoi
2   2  2:59.21   ARAMIS D'AVRIL 2300m  2:59.21 1:17,9 Jo Corbanie   Christiaan Labeeuw
3   1  2:59.80   VAILLANT MARCEAUX 2300m  2:59.80 1:18,2 Gerard Vergaerde   Rik Everaert
4   6  3:00.14   UN DEFI CORDIERE 2300m  3:00.14 1:18,3 Marc Huygens   Johan Combes
5   3  3:00.79   ASLAK 2300m  3:00.79 1:18,6 Mlle Benedicte Labeeuw (LJ)  Christiaan Labeeuw
6   8  3:01.19   QUANGO 2300m  3:01.19 1:18,8 Geoffrey Lermusiaux   Gregory Borremans
7                    
8                    
                     
    Uitgesloten              
                     
    Uitgesloten na onderzoek wegens onregelmatige gangen in de strafzone (3de)
    7     TEAM JOB       Yvan Teerlinck   Andre De Letter
    Uitgesloten na onderzoek wegens onregelmatige gangen in de laatste 500 meter (7de)
    5     VOYOU ROSE       Fabian Pinoy   Fabian Pinoy

6) PR. HORUS B -V5- - 1.200 € - AT - 2300M- AUTO- BEL   - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 2.500  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   3  3:04.33   JOLIE SLIPPER 2300m  3:04.33 1:20,1 Frank Van Den Bergh   Felix Cleeren
2   4  3:05.35   IMAGINE VAN HEREND 2300m  3:05.35 1:20,6 Dries Devolder   Dirk Herckens
3   8  3:05.65   GINNEKE HALEBEEK 2300m  3:05.65 1:20,7 Eddy Van Hout   Eddy Van Hout
4   5  3:05.96   IZAURA EV 2300m  3:05.96 1:20,9 Janick Doom   Stefaan Verbeke
5   7  3:06.42   IL MIO AMOR JONATH 2300m  3:06.42 1:21,1 Adelin Mattheeuws   Adelin Mattheeuws
6   9  3:07.08   HABANO "E" 2300m  3:07.08 1:21,3 Wilfried Van Coillie   Jozef Goderis
7   6  3:08.14   ILARIA SIDNEY 2300m  3:08.14 1:21,8 Geoffrey Lermusiaux   Gerald Van Pollaert
8                    
                     
    Uitgesloten              
    1     INTRUDER AXE       Jo Corbanie   Marc Bruyneel
    2     IDEAL SLIPPER       Massimo Arickx (L)  Jean Dedeurwaerder

7) PR. TINO DARBY -V5- - 1.200 € - AT - 2300M- AUTO- INTER.(VBP/PCB)  - TRIPLET
  3 + j/a n'ayant pas/die geen 4.200  - (0€ , 0€ , 0€ , 0€ , 0€)
                     
Pl   NR Totaal Tijd   Paard Afstand Tijd Km Tijd Drivers Eigenaar
1   8  3:00.28   INVINCIBLE BOLETS 2300m  3:00.28 1:18,4 Frank Van Den Bergh   Frank Van Den Bergh
2   12  3:00.83   GRACE OCCAGNES *** 2300m  3:00.83 1:18,6 Lieven Cannaert   Philippe Joyeux
3   5  3:01.05   TECHAR 2300m  3:01.05 1:18,7 Dries Devolder   Gabriel Vermandere
4   9  3:01.36   JUST A STAR 2300m  3:01.36 1:18,9 J.Jr Van Den Putte   Stal Bocedigaja
5   7  3:01.94   GIANT VICTOR JR 2300m  3:01.94 1:19,1 Gerard Vergaerde   Patrick Van Den Hove
6   10  3:02.29   GINGER HALEBEEK 2300m  3:02.29 1:19,3 Eddy Van Hout   Eddy Van Hout
7   4  3:02.68   BANCO DE VER 2300m  3:02.68 1:19,4 Kristof Depuydt   Ronny Bracke
8   3  3:03.37   EDE TOSCANA 2300m  3:03.37 1:19,7 Jo Corbanie   Roger Grijp
                     
    Uitgesloten              
    1     CADOR DRY       Mlle Hanna Huygens   Mme Ursula D'Hondt
    2     CLASS D'EVEL       Geoffrey Lermusiaux   Anders Lindqvist

 

Draver van Kuurne - Tussenstand 01/02/2017

1 HECTOR DU LOGIS 30 punten
2 HIGHLIGHT 24 punten
3 GOBORG DC 23 punten
4 BANCO DE VER 21 punten
5 FRIENDLY LANE 20 punten
6 IDEAL PONT VAUTIER 20 punten
  HENNA VILLA 20 punten
8 ICARE T 19 punten
9 INVIT KELLER DH 19 punten
10 INTERNATIONAL 18 punten
  AQUITO DE JUPILLES 18 punten
  HORACE VC 18 punten
13 IRON YANKEE 18 punten
14 IMMENSITE JOYEUSE 18 punten
15 VELIN DU ROC 18 punten
16 BARON TER AALTER 16 punten
  BAVARIA DU MOULIN 16 punten
  BOLERO DES HAYES 16 punten
  GIANT DU CAMARDE 16 punten
20 TECHAR 16 punten

Programma van alle Franse drafrennen: 

GISTEREN (klik hier)

VANDAAG (klik hier)

MORGEN (klik hier)

 

www.bturf.be

Like BTurf op Facebook