Bold Eagle wint opnieuw, Nivard opnieuw president

Na de mislukking in het Zweedse Solvalla volgde voor Bold Eagle een heroptreden op zijn Vincennes. Voor de 3de keer wist hij de Prix René Ballière te winnen en dat in een toptijd van 1.10.3. Het was een echte topdag in Vincennes want de dag werd gevuld met Groupe I - II - III koersen waarvan we u hier de uitslagen en video's geven. Ook het vermelden waard is dat Franck Nivard voor de 6de maal de Prix du Président de la République kon winnen, een montéklassieker voor 4-jarigen.

 

Prix René Ballière
200.000 € - 2100 m - Autostart
4j. bis 10j. aller Länder, mindestens 160.000 €

1. Bold Eagle Franck Nivard 1:10,3 20
2. Uza Josselyn Alexandre Abrivard 1:10,5 340
3. Bélina Josselyn Jean-Michel Bazire 1:10,6 26
4. Bird Parker Jean-Philippe Monclin 1:10,6 90
5. Titty Jepson Matthieu Abrivard 1:10,7 930
6. Carat Williams David Thomain 1:10,7 110
7. Valko Jenilat Eric Raffin 1:10,7 240
8. Akim du Cap Vert Franck Anne 1:11,0 700
9. Up And Quick Pierre Vercruysse 1:11,2 1000
10. Romanesque Yoann Lebourgeois 1:11,7 1430
11. Ursa Caf Gabriele Gelormini 1:12,0 1900

Bold Eagle - 7j. H. v. Ready Cash a.d. Reethi Rah Jet v. Love You

Prix du Président de la République
240.000 € - 2850 m - Bänderstart
Vierjährige Stuten & Hengste, mindestens 38.000 €

1. Elladora de Forgan Franck Nivard 1:13,5 242
2. Etoile de Bruyère Adrien Lamy 1:13,5 650
3. Emilius de Play Alexandre Abrivard 1:13,7 440
4. Equinoxe Jiel Matthieu Abrivard 1:13,7 56
5. Etonnant Yoann Lebourgeois 1:13,7 31
6. Esperanzo Mathieu Mottier 1:13,7 69
7. Espérance du Mont Paul Philippe Ploquin 1:13,8 630
8. Esperanza Brouets Jonathan Vanmeerbeck 1:15,0 1660
9. Ezreal Jiel Guillaume Martin 1:15,1 310
10. Eole Christubert Damien Bonne 1:16,8 67
11. Eternal Star Jiel David Thomain 1:17,6 260
12. Evidence Roc Emilie Le Beller 1:18,3 110
  Etincelle Délo Arthur Rebèche d.r. 1070
  Eternelle Délo Eric Raffin d.r. 710
  El Diablo d´Aut Anthony Barrier d.r. 300
  Everglades Camille Levesque d.r. 340
  Exotica de Retz Delphine Beaufils Ernault d.r. 200

Elladora de Forgan - 4j. St. v. Gazouillis a.d. Hamina v. Casino des Sports

Prix Albert Viel
200.000 € - 2700 m - Bänderstart
Dreijährige Stuten & Hengste, mindestens 10.000 €

1. Fighter Smart Mathieu Mottier 1:14,1 1616
2. Fortaleza Jean-Michel Bazire 1:14,1 650
3. Fend la Bise Franck Anne 1:14,2 410
4. Fric du Chêne Gabriele Gelormini 1:14,2 170
5. File Gin Guillermo Roig-Balaguer 1:14,2 240
6. Fabriz du Gîte Franck Ouvrie 1:14,2 570
7. Folelli Alexandre Abrivard 1:14,3 110
8. Falco d´Héripré Franck Nivard 1:15,0 45
9. Florida Sport Guillermo Andreu Adrover 1:16,3 780
10. Fastissime Pierre Vercruysse 1:24,5 550
  Feliciano Eric Raffin 1. dis.bl. 160
  Fanina des Racques Jean-Philippe Monclin d.r. 980
  Flocki d´Aurcy Yoann Lebourgeois d.r. 18
  Follow You David Thomain d.r. 140
-NS- First du Noyer      

Fighter Smart - 3j. H. v. Uniclove a.d. Vicky Cash v. Prodigious

Prix Xavier de Saint-Palais
120.000 € - 2175 m - Bänderstart - Reiten
Fünfjährige Stuten & Hengste, mindestens 54.000 €

1. Dexter Fromentro Camille Levesque 1:10,9 62
2. Draft Life Eric Raffin 1:11,2 13
3. Dominator Blond Damien Bonne 1:11,2 290
4. Duke of Carless David Thomain 1:12,0 210
5. Dragon du Fresne Matthieu Abrivard 1:12,2 200
6. Doyale For d´Am Paul Philippe Ploquin 1:12,3 410
7. Dragon d´Avril Adrien Lamy 1:12,6 540
8. Dhikti Védaquais Yoann Lebourgeois 1:12,9 280
  Durzie Alexandre Abrivard d.r. 200

Dexter Fromentro - 5j. H. v. Qwerty a.d. Princesse d´Ombrée v. Tarass Boulba

Prix Bertrand Deloison
90.000 € - 2850 m - Bänderstart
6j. bis 10j. Europäer, nicht mehr als 660.000 €

1. Une Sérénade Eric Raffin 1:12,2 87*
2. Beau Gamin Jean-Michel Bazire 1:12,2 160
3. Blues des Landiers Dominique Chéradame 1:13,0 320
4. Unbridled Charm Jean-Philippe Dubois 1:12,5 120
5. Classic Way Jean-Philippe Monclin 1:13,2 120
6. Ulhior du Béziau Louis Baudron 1:13,2 1190
7. Coquin Bébé Adrien Lamy 1:12,6 430
8. Tony Gio David Thomain 1:12,7 310
9. Diadora B.R. Christophe Martens 1:13,5 920
10. Vagabondu Mag Pierre Vercruysse 1:13,3 820*
11. Baladin Hongrois Arnaud Desmottes 1:14,2 1210
12. Charmeuse Royale Matthieu Abrivard 1:14,7 490
  Caprice du Lupin Antoine Wiels d.r. 30
  Voeland Mathieu Mottier d.r. 1230
  Avenir de Blay Gabriele Gelormini d.r. 330
  Cash Gamble Franck Nivard d.r. 90
  Bugsy Malone Yoann Lebourgeois d.r. 45
-NS- Diamond      

Une Sérénade - 10j. St. v. Gazouillis a.d. Moonlight Serenade v. Valberg

Prix d´Essai
200.000 € - 2175 m - Bänderstart - Reiten
Dreijährige Stuten & Hengste, mindestens 10.000 €

1. Fado du Chêne Paul Philippe Ploquin 1:13,0 18
2. Feeling Cash Yoann Lebourgeois 1:13,0 41
3. Flore de Janeiro Anthony Barrier 1:13,8 310
4. Ferreteria Matthieu Abrivard 1:14,0 71
5. France Brésil Eric Raffin 1:14,6 330
6. Flying Dream Delphine Besse 1:14,7 780
  Forbes Délo Franck Nivard d.r. 380
  Fiaschetto Alexandre Abrivard d.r. 190
  Fakir de Vindecy Adrien Lamy d.bl. 790
  Fiorella de Ted Marie Bacsich 5. d.bl. 120

Fado du Chêne - 3j. H. v. Singalo a.d. Star du Chene v. Coktail Jet

Prix de Grasse
80.000 € - 2700 m - Bänderstart
Fünf- und sechsjährige Europäer, nicht mehr als 255.000 €

1. Orlando Jet Rudolf Haller 1:13,9 40
2. Coach Franbleu Franck Nivard 1:14,0 240
3. Dream de Nilrem Eric Raffin 1:14,1 330
4. Cobra Ar Carac Anthony Barrier 1:14,2 30
5. Crêpe de Satin Adrien Lamy 1:14,2 690
6. Delloro Védaquais Jean-Philippe Monclin 1:14,3 38
7. Citizen Kane Pierre Levesque 1:14,3 150
8. Dancing Love Bernard Piton 1:14,3 430
9. Diego Sautonne Matthieu Abrivard 1:14,4 220
10. Diable de Vauvert Bertrand Le Beller 1:14,7 1450
11. Derby de Souvigné Michel Lenoir 1:15,0 560
12. Zahara Goj David Thomain 1:15,5 1070
  Capraio Franck Ouvrie d.r. 210
  Cyriel d´Atom Gabriele Gelormini d.r. 190
-NS- Calencia      

Orlando Jet - 5j. H. v. Orlando Vici a.d. Chicolina v. Super Arnie

 

 

Programma van alle Franse drafrennen: 

GISTEREN (klik hier)

VANDAAG (klik hier)

MORGEN (klik hier)

 

www.bturf.be

Like BTurf op Facebook